²²²²²²²²²²²² Database Akten West-Vlaanderen Gemeenten sinds 1831

Belgische gemeenten sinds 1831


Een historisch overzicht van de wijzigingen in het grondgebied van de Belgische gemeenten, fusies, aanhechtingen van een volledige gemeente of één of meer delen, grensaanpassingen tussen twee gemeenten, naamsveranderingen enz., sedert het onstaan van het Koninkrijk België. Uiteraard waren de meeste van deze gemeenten reeds vroeger bekend onder dezelfde naam.

In de linker kolom vindt men alle gemeenten die geheel of voor een gedeelte aangehecht geworden zijn aan de gemeente in de rechtse kolom in het jaar dat aangeduid is in de kolom jaar.

De provincie en de regio hebben betrekking op de gemeente in de rechtse kolom. De codes hebben de volgende betekenis:

  • AG: Aanhechting van de volledige gemeente of het overblijvende deel.
  • AP: Aanhechting van een deel van de gemeente.
  • G: In de rechtse kolom zijn dit de huidige bestaande gemeenten, samen met de nieuw gecreëerde gemeenten in de blauwe kleur. Het aangeduide jaar is dit van de laatste wijziging in het grondgebied. In de linker kolom zijn die indicatief opgenomen.
  • GA: Grensaanpassingen tussen twee gemeenten, deze zijn dan ook in de beide richtingen opgenomen.
  • GNV: Naamsverandering van een gemeente.

Houdt er rekening mee dat voor de codes AP en GA het aangeduide jaar het jaar van bekendmaking is, voor de andere het jaar van invoege treden.
De gemeenten in rode kleur hebben een officiële tweetalige benaming. Zie lijst tweetalige gemeenten.
Verdere uitleg van de codes provincie en regio vindt men in het overzicht achteraan

Zie ook de franstalige site Notre Belgique.

Index


Gemeenten voor wijziging Provincie Code Jaar Na wijziging Regio
Aaigem Ovl AG 1977 Erpe-Mere V
Aalbeke Wvl AG 1977 Kortrijk V
Aalst Lbg AG 1971 Brustem V
Aalst Lbg AP 1970 Sint-Truiden V
Aalst Ovl AP 1970 Erembodegem V
Aalst Ovl G 1977 Aalst V
Aalst Ovl GA 1902 Hofstade V
Aalst Ovl GA 1870 Erembodegem V
Aalter Ovl G 1977 Aalter V
Aarschot Vlbr AP 1982 Tielt-Winge V
Aarschot Vlbr G 1977 Aarschot V
Aarsele Wvl AG 1977 Tielt V
Aartrijke Wvl AG 1977 Zedelgem V
Aartrijke Wvl AP 1919 Veldegem V
Aartrijke Wvl AP 1975 Torhout V
Aartselaar Ant G 1982 Aartselaar V
Abée Lge AG 1977 Tinlot W
Abée Lge AP 1975 Nandrin W
Abolens Lge AG 1971 Hannut W
Achel Lbg AG 1977 Hamont-Achel V
Achel Lbg AP 1970 Sint-Huibrechts-Lille V
Achêne Nam AG 1977 Ciney W
Achêne Nam AP 1975 Dinant W
Achet Nam AG 1977 Hamois W
Acosse Lge AG 1977 Wasseiges W
Acoz Ht AG 1977 Gerpinnes W
Adegem Ovl AG 1977 Maldegem V
Adegem Ovl AP 1975 Eeklo V
Adinkerke Wvl AG 1977 De Panne V
Adinkerke Wvl AP 1970 Veurne V
Adinkerke Wvl AP 1970 De Moeren V  
Adinkerke Wvl AP 1911 De Panne V
Adinkerke Wvl GA 1931 Veurne V
Affligem Ovl GA 1870 Denderleeuw V
Afsnee Ovl AG 1977 Gent V
Agimont Nam AG 1977 Hastière W
Aineffe Lge AG 1977 Faimes W
Aische-en-Refail Nam AG 1977 Eghezée W
Aische-en-Refail Nam AP 1975 Gembloux-sur-Orneau W
Aiseau Ht AG 1977 Aiseau-Presles W
Aiseau-Presles Ht AP 1982 Fosses-la-Ville W
Aisemont Nam AG 1977 Fosses-la-Ville W
Aix-sur-Cloie Lux AG 1977 Aubange W
Alken Lbg AP 1982 Nieuwerkerken V
Alken Lbg AP 1982 Hasselt V
Alken Lbg G 1831 Alken V
Alle Lux AP 1975 Bouillon W
Alle Nam AG 1977 Vresse-sur-Semois W
Alleur Lge AG 1982 Ans W
Alleur Lge AP 1975 Juprelle W
Allondrelle (France) Lux GA 1906 Ruette W
Allondrelle (France) Lux GA 1906 Saint-Mard W
Alsemberg Vlbr AG 1977 Beersel V
Alveringem Wvl G 1977 Alveringem V
Amay Lge AP 1842 Ombret-Rawsa W
Amay Lge AP 1982 Verlaine W
Amay Lge AP 1982 Huy W
Amay Lge G 1977 Amay W
Amberloup Lux AG 1977 Sainte-Ode W
Ambly Lux AG 1977 Nassogne W
Ambresin Lge AG 1977 Wasseiges W
Amel Lge AP 1982 Sankt-Vith W
Amel Lge G 1977 Amel W
Amonines Lux AG 1977 Erezée W
Amougies Ht AG 1977 Mont-de-l'Enclus W
Ampsin Lge AG 1977 Amay W
Andenne Nam AP 1886 Coutisse W
Andenne Nam G 1982 Andenne W
Anderlecht Br AP 1956 Saint-Gilles W
Anderlecht Br G 1831 Anderlecht B
Anderlues Ht AP 1982 Fontaine-l'Evêque W
Anderlues Ht G 1831 Anderlues W
Andrimont Lge AG 1977 Dison W
Andrimont Lge GA 1860 Dison W
Angleur Lge AG 1977 Liège W
Angleur Lge GA 1900 Liège W
Angre Ht AG 1977 Honnelles W
Angreau Ht AG 1977 Honnelles W
Anhée Nam G 1982 Anhée W
Anlier Lux AG 1977 Habay W
Anlier Lux AP 1975 Martelange W
Anlier Lux AP 1975 Léglise W
Anloy Lux AG 1977 Libin W
Anloy Lux AP 1962 Framont W
Annevoie-Rouillon Nam AG 1977 Anhée W
Annevoie-Rouillon Nam GA 1969 Rivière W
Ans Lge AP 1874 Glain W
Ans Lge AP 1982 Saint-Nicolas W
Ans Lge AP 1975 Liège W
Ans Lge G 1831 Ans W
Ans Lge GA 1982 Liège W
Anseremme Nam AG 1965 Dinant W
Anseroeul Ht AG 1977 Mont-de-l'Enclus W
Anthée Nam AG 1977 Onhaye W
Anthée Nam AP 1892 Morville W
Antheit Lge AG 1977 Wanze W
Anthisnes Lge AP 1975 Comblain-au-Pont W
Anthisnes Lge G 1982 Anthisnes W
Antoing Ht G 1977 Antoing W
Antwerpen Ant AP 1906 Merksem V
Antwerpen Ant G 1983 Antwerpen V
Antwerpen Ant GA 1928 Borgerhout V
Antwerpen Ant GA 1871 Merksem V
Antwerpen Ant GA 1912 Berchem V
Anvaing Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Anzegem Wvl G 1977 Anzegem V
Appels Ovl AG 1972 Dendermonde V
Appelterre-Eichem Ovl AG 1977 Ninove V
Arbre Ht AG 1977 Ath W
Arbre Nam AG 1977 Profondeville W
Arbrefontaine Lge AG 1977 Lierneux W
Arbrefontaine Lux AP 1975 Vielsalm W
Arc-Ainières Ht AG 1971 Arc-Wattripont W
Archennes Brwal AG 1977 Grez-Doiceau W
Arc-Wattripont Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Ardooie Wvl G 1977 Ardooie V
Arendonk Ant AP 1975 Retie V
Arendonk Ant G 1975 Arendonk V
Argenteau Lge AG 1977 Visé W
Arlon Lux G 1977 Arlon W
Arlon Lux GA 1901 Bonnert W
Arquennes Ht AG 1977 Seneffe W
Arsimont Nam AG 1977 Basse-Sambre W
Arsimont Nam GA 1890 Auvelais W
Arsimont Nam GA 1905 Falisolle W
Arville Lux AG 1977 Saint-Hubert W
As Lbg AP 1970 Maasmechelen V
As Lbg G 1971 As V
Aspelare Ovl AG 1977 Ninove V
Asper Ovl AG 1977 Gavere V
Asper Ovl GA 1927 Gavere V
Asquillies Ht AG 1977 Quévy W
Asse Vlbr G 1977 Asse V
Assebroek Wvl AG 1971 Brugge V
Assenede Ovl G 1977 Assenede V
Assenois Lux AG 1977 Léglise W
Assenois Lux AP 1975 Neufchâteau W
Assent Vlbr AG 1977 Bekkevoort V
Assesse Nam AP 1874 Sorinne-La-Lonue W
Assesse Nam G 1982 Assesse W
Assesse Nam GA 1982 Namur W
Astene Ovl AG 1971 Deinze V
Ath Ht G 1982 Ath W
Ath Ht GA 1982 Lessines W
Ath Ht GA 1982 Leuze-en-Hainaut W
Ath Ht GA 1982 Chièvres W
Ath Ht GA 1982 Brugelette W
Ath Ht GA 1982 Silly W
Athis Ht AG 1977 Honnelles W
Athus Lux AG 1977 Aubange W
Attenhoven Vlbr AG 1977 Landen V
Attenrode Vlbr AG 1977 Glabbeek-Zuurbemde V
Attert Lux AP 1923 Nothomb W
Attert Lux AP 1865 Tontelange W
Attert Lux AP 1851 Guirsch W
Attert Lux G 1977 Attert W
Attre Ht AG 1977 Brugelette W
Aubange Lux AP 1878 Athus W
Aubange Lux G 1977 Aubange W
Aubechies Ht AG 1977 Beloeil W
Aubel Lge G 1975 Aubel W
Aublain Nam AG 1977 Couvin W
Auby-sur-Semois Lux AG 1977 Bertrix W
Audregnies Ht AG 1977 Quiévrain W
Audregnies Ht AP 1975 Honnelles W
Aulnois Ht AG 1977 Quévy W
Austruweel Ant AG 1929 Antwerpen V
Austruweel Ant AP 1887 Antwerpen V
Austruweel Ant AP 1914 Antwerpen V
Austruweel Ant AP 1903 Antwerpen V
Autelbas Lux AG 1977 Arlon W
Autelbas Lux AP 1851 Bonnert W
Autre-Eglise Brwal AG 1977 Ramillies W
Autreppe Ht AG 1977 Honnelles W
Auvelais Nam AG 1977 Basse-Sambre W
Auvelais Nam AP 1887 Arsimont W
Auvelais Nam GA 1890 Arsimont W
Ave-et-Auffe Nam AG 1977 Rochefort W
Avekapelle Wvl AG 1971 Veurne V
Avelgem Wvl AP 1975 Kluisbergen V
Avelgem Wvl G 1977 Avelgem V
Avennes Lge AG 1977 Braives W
Averbode Vlbr AG 1977 Scherpenheuvel-Zichem V
Avernas-le-Baudouin Lge AG 1971 Hannut W
Avin Lge AG 1977 Hannut W
Awans Lge AP 1975 Ans W
Awans Lge AP 1975 Grâce-Hollogne W
Awans Lge G 1977 Awans W
Awenne Lux AG 1977 Saint-Hubert W
Awenne Lux AP 1877 Mirwart W
Awirs Lge AG 1977 Flémalle W
Aye Lux AG 1977 Marche-en-Famenne W
Ayeneux Lge AG 1977 Soumagne W
Aywaille Lge AP 1919 Sougne-Remouchaps W
Aywaille Lge AP 1886 Rouvreux W
Aywaille Lge G 1977 Aywaille W
B Naar index
Baaigem Ovl AG 1977 Gavere V
Baal Vlbr AG 1977 Tremelo V
Baardegem Ovl AG 1977 Aalst V
Baarle-Hertog Ant G 1831 Baarle-Hertog V
Baasrode Ovl AG 1977 Dendermonde V
Bachte-Maria-Leerne Ovl AG 1977 Deinze V
Bachte-Maria-Leerne Ovl AP 1911 Meigem V
Baelen Lge AP 1975 Welkenraedt W
Baelen Lge AP 1879 Limbourg W
Baelen Lge G 1977 Baelen W
Bagimont Nam AG 1965 Sugny W
Baileux Ht AG 1977 Chimay W
Baileux Ht AP 1886 L'Escaillère W
Baileux Ht GA 1837 Bourlers W
Baileux Ht GA 1837 Chimay W
Bailièvre Ht AG 1977 Chimay W
Baillamont Nam AG 1965 Oizy W
Bailleul Ht AG 1977 Estaimpuis W
Baillonville Lux AP 1975 Marche-en-Famenne W
Baillonville Nam AG 1977 Somme-Leuze W
Baisieux Ht AG 1977 Quiévrain W
Baisy-Thy Brwal AG 1977 Genappe W
Baisy-Thy Brwal AP 1975 Court-Saint-Etienne W
Balâtre Nam AG 1977 Jemeppe-sur-Sambre W
Balegem Ovl AG 1977 Oosterzele V
Balen Ant G 1977 Balen V
Bambrugge Ovl AG 1977 Erpe-Mere V
Bande Lux AG 1977 Nassogne W
Barbençon Ht AG 1977 Beaumont W
Barbençon Ht AP 1965 Froid-Chapelle W
Barbençon Ht AP 1965 Froid-Chapelle W
Barbençon Ht GA 1890 Clermont W
Barchon Lge AG 1977 Blégny W
Baronville Nam AG 1977 Beauraing W
Barry Ht AG 1977 Tournai W
Barvaux Lux AG 1977 Durbuy W
Barvaux-Condroz Nam AG 1977 Havelange W
Bas-Bellin (Luxemburg) Lux AP 1843 Beho W
Basècles Ht AG 1977 Beloeil W
Bas-Oha Lge AG 1977 Wanze W
Basse-Bodeux Lge AG 1977 Trois-Ponts W
Bassenge Lge G 1982 Bassenge W
Bassenge Lge GA 1865 Wonck W
Basse-Sambre Nam GNV 1978 Sambreville W
Bassevelde Ovl AG 1977 Assenede V
Bassilly Ht AG 1977 Silly W
Bastogne Lux AP 1982 Houffalize W
Bastogne Lux G 1982 Bastogne W
Bastogne Lux GA 1982 Vaux-sur-Sûre W
Bas-Warneton Ht AG 1977 Comines W
Batsheers Lbg AG 1971 Heers V
Battice Lge AG 1977 Herve W
Battice Lge AP 1869 Chaineux W
Battignies Ht AG 1881 Binche W
Battignies Ht AP 1876 Binche W
Baudour Ht AG 1977 Saint-Ghislain W
Baudour Ht AP 1883 Tertre W
Baudour Ht AP 1849 Boussu W
Bauffe Ht AG 1977 Lens W
Baugnies Ht AG 1977 Péruwelz W
Baulers Brwal AG 1977 Nivelles W
Bavegem Ovl AG 1977 Sint-Lievens-Houtem V
Bavikhove Wvl AG 1977 Harelbeke V
Bazel Ovl AG 1977 Kruibeke V
Bazel Ovl AP 1881 Steendorp V
Beaufays Lge AG 1977 Chaudfontaine W
Beaumont Ht AP 1982 Walcourt W
Beaumont Ht G 1977 Beaumont W
Beauraing Nam G 1977 Beauraing W
Beausaint Lux AG 1977 La Roche-en-Ardenne W
Beausaint Lux AP 1885 La Roche-en-Ardenne W
Beauvechain Brwal G 1977 Beauvechain W
Beauvoorde Wvl AG 1977 Veurne V
Beauwelz Ht AG 1977 Momignies W
Beauwelz Ht GA 1837 Momignies W
Béclers Ht AG 1977 Tournai W
Beek Lbg AG 1965 Bree V
Beek Lbg AP 1853 Gerdingen V
Beek Lbg AP 1853 Bree V
Beerlegem Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Beernem Wvl G 1982 Beernem V
Beernem Wvl GA 1934 Sint-Joris V
Beernem Wvl GA 1982 Brugge V
Beerse Ant G 1977 Beerse V
Beersel Vlbr G 1982 Beersel V
Beersel Vlbr GA 1982 Halle V
Beerst Wvl AG 1977 Diksmuide V
Beert Vlbr AG 1977 Pepingen V
Beervelde Ovl AG 1977 Lochristi V
Beerzel Ant AG 1977 Putte V
Beez Nam AG 1977 Namur W
Beez Nam GA 1939 Lives-sur-Meuse W
Beffe Lux AG 1977 Rendeux W
Beffe Lux AP 1852 Rendeux W
Begijnendijk Vlbr AP 1975 Aarschot V
Begijnendijk Vlbr G 1977 Begijnendijk V
Beho Lux AG 1977 Gouvy W
Beho Lux AP 1975 Vielsalm W
Beigem Vlbr AG 1977 Grimbergen V
Bekegem Wvl AG 1977 Ichtegem V
Bekerich (Luxemburg) Lux AP 1843 Guirsch W
Bekkerzeel Vlbr AG 1977 Asse V
Bekkevoort Vlbr G 1977 Bekkevoort V
Belgrade Nam AG 1977 Namur W
Bellaire Lge AG 1977 Beyne-Heusay W
Bellecourt Ht AG 1971 La Hestre W
Bellefontaine Lux AG 1977 Tintigny W
Bellefontaine Lux AP 1887 Saint-Vincent W
Bellefontaine Nam AG 1965 Monceau-en-Andenne W
Bellegem Wvl AG 1977 Kortrijk V
Bellem Ovl AG 1977 Aalter V
Bellevaux Lux AG 1977 Bouillon W
Bellevaux-Ligneuville Lge AG 1977 Malmédy W
Bellingen Vlbr AG 1977 Pepingen V
Beloeil Ht G 1982 Beloeil W
Beloeil Ht GA 1982 Bernissart W
Belsele Ovl AG 1977 Sint-Niklaas V
Ben-Ahin Lge AG 1977 Huy W
Bende Lux AG 1977 Durbuy W
Berbroek Lbg AG 1971 Schulen V
Berbroek Lbg AP 1970 Herk-de-Stad V
Berchem Ant AG 1983 Antwerpen V
Berchem Ant GA 1912 Antwerpen V
Berchem Ovl AG 1971 Kluisbergen V
Berendrecht Ant AG 1959 Antwerpen V
Berg Lbg AG 1972 Tongeren V
Berg Lbg AP 1970 Elderen V
Berg Lbg AP 1970 Herenelderen 's V
Berg Vlbr AG 1977 Kampenhout V
Bergeyk (Nederland) Lbg AP 1843 Lommel V
Bergilers Lge AG 1965 Oreye W
Bergilers Lge AP 1964 Pousset W
Beringen Lbg AP 1982 Leopoldsburg V
Beringen Lbg AP 1853 Koersel V
Beringen Lbg G 1982 Beringen V
Berlaar Ant AP 1964 Putte V
Berlaar Ant G 1965 Berlaar V
Berlare Ovl AP 1982 Dendermonde V
Berlare Ovl G 1977 Berlare V
Berlingen Lbg AG 1977 Wellen V
Berloz Lge G 1977 Berloz W
Berneau Lge AG 1977 Dalhem W
Bernissart Ht G 1982 Bernissart W
Bernissart Ht GA 1982 Saint-Ghislain W
Bernissart Ht GA 1982 Beloeil W
Bersillies-l'Abbaye Ht AG 1977 Erquelinnes W
Bertem Vlbr G 1977 Bertem V
Bertogne Lux G 1977 Bertogne W
Bertrée Lge AG 1971 Hannut W
Bertrix Lux G 1977 Bertrix W
Berzée Nam AG 1977 Walcourt W
Beselare Wvl AG 1977 Zonnebeke V
Betekom Vlbr AG 1977 Begijnendijk V
Betekom Vlbr AP 1975 Tremelo V
Bettincourt Lge AG 1971 Waremme W
Beuzet Nam AG 1977 Gembloux-sur-Orneau W
Bevel Ant AG 1977 Nijlen V
Bevel Ant GA 1937 Gestel V
Bevel Ant GA 1937 Kessel V
Bever Vlbr AP 1962 Bassily V
Bever Vlbr G 1831 Bever V
Bevercé Lge AG 1977 Malmédy W
Beveren Ovl AG 1965 Oudenaarde V
Bevere Ovl AP 1955 Leupegem V
Beveren Ovl GA 1932 Melsele V
Beveren Ovl GA 1982 Sint-Niklaas V
Beveren Ovl GA 1982 Kruibeke V
Beveren Wvl AG 1965 Roeselare V
Beveren Wvl AG 1971 Stavele V
Beveren Wvl AG 1977 Waregem V
Beveren-Waas Ovl G 1982 Beveren V
Beverlo Lbg AG 1977 Beringen V
Beverlo Lbg AP 1850 Leopoldsburg V
Beverlo Lbg AP 1850 Heppen V
Beverst Lbg AG 1977 Bilzen V
Beyne-Heusay Lge G 1982 Beyne-Heusay W
Beyne-Heusay Lge GA 1982 Liège W
Beyne-Heusay Lge GA 1982 Fléron W
Bienne-lez-Happart Ht AG 1977 Lobbes W
Bierbeek Vlbr AP 1928 Haasrode V
Bierbeek Vlbr AP 1982 Oud-Heverlee V
Bierbeek Vlbr G 1977 Bierbeek V
Biercée Ht AG 1977 Thuin W
Bierges Brwal AG 1977 Wavre W
Bierghes Brwal AG 1977 Rebecq W
Bierset Lge AG 1977 Grâce-Hollogne W
Bierset Lge AP 1975 Awans W
Bierwart Nam AG 1977 Fernelmont W
Biesme Nam AG 1977 Mettet W
Biesmerée Nam AG 1977 Mettet W
Biesme-sous-Thuin Ht AG 1977 Thuin W
Bièvre Nam G 1977 Bièvre W
Biez Brwal AG 1977 Grez-Doiceau W
Bigonville (Luxemburg) Lux GA 1905 Tintange W
Bihain Lux AG 1977 Vielsalm W
Bikschote Wvl AG 1971 Langemark V
Bikschote Wvl AP 1970 Langelmark V
Bilstain Lge AG 1977 Limbourg W
Bilzen Lbg AP 1970 Hoeselt V
Bilzen Lbg AP 1878 Beverst V
Bilzen Lbg G 1982 Bilzen V
Bilzen Lbg GA 1982 Riemst V
Binche Ht G 1977 Binche W
Binderveld Lbg AG 1971 Nieuwerkerken V
Binkom Vlbr AG 1977 Lubbeek V
Bioul Nam AG 1977 Anhée W
Bissegem Wvl AG 1977 Kortrijk V
Blaasveld Ant AG 1977 Willebroek V
Blaimont Nam AG 1977 Hastière W
Blandain Ht AG 1977 Tournai W
Blanden Vlbr AG 1977 Oud-Heverlee V
Blanden Vlbr AP 1975 Leuven V
Blankenberge Wvl G 1971 Blankenberge V
Blaregnies Ht AG 1977 Quévy W
Blaton Ht AG 1977 Bernissart W
Blaton Ht AP 1907 Bon-Secours W
Blaton Ht AP 1964 Bernissart W
Blaton Ht GA 1877 Grandglise W
Blaugies Ht AG 1977 Dour W
Blégny Lge AP 1982 Soumagne W
Blégny Lge G 1982 Blégny W
Bléharies Ht AG 1977 Brunehaut W
Blehen Lge AG 1971 Hannut W
Bleid Lux AG 1977 Virton W
Bleid Lux AP 1975 Musson W
Bleret Lge AG 1971 Waremme W
Blicquy Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Bocholt Lbg AP 1982 Bree V
Bocholt Lbg G 1982 Bocholt V
Boechout Ant G 1977 Boechout V
Boekhout Lbg AG 1971 Jeuk V
Boekhoute Ovl AG 1977 Assenede V
Boëlhe Lge AG 1977 Geer W
Boendaal Br AG 1795 Elsene B
Boezinge Wvl AG 1977 Ieper V
Boezinge Wvl AP 1970 Ieper V
Bogaarden Vlbr AG 1977 Pepingen V
Bohan Nam AG 1977 Vresse-sur-Semois W
Boignée Nam AG 1977 Sombreffe W
Boignée Nam AP 1975 Basse-Sambre W
Boirs Lge AG 1977 Bassenge W
Bois-de-Lessines Ht AG 1977 Lessines W
Bois-de-Villers Nam AG 1977 Profondeville W
Bois-d'Haine Ht AG 1977 Manage W
Bois-et-Borsu Lge AG 1977 Clavier W
Bolinne Nam AG 1977 Eghezée W
Bolland Lge AG 1977 Herve W
Bomal Brwal AG 1971 Gérompont W
Bomal Lux AG 1977 Durbuy W
Bombaye Lge AG 1977 Dalhem W
Bombaye Lge AP 1975 Visé W
Bommershoven Lbg AG 1971 Haren V
Bommershoven Lbg AP 1870 Rijkhoven V
Boncelles Lge AG 1977 Seraing W
Boneffe Nam AG 1977 Eghezée W
Bonheiden Ant G 1982 Bonheiden V
Bonheiden Ant GA 1982 Keerbergen V
Bonheiden Ant GA 1982 Boortmeerbeek V
Boninne Nam AG 1977 Namur W
Bonlez Brwal AG 1977 Chaumont-Gistoux W
Bonnert Lux AG 1977 Arlon W
Bonnert Lux GA 1901 Arlon W
Bonneville Nam AG 1977 Andenne W
Bon-Secours Ht AG 1977 Péruwelz W
Bonsin Nam AG 1977 Somme-Leuze W
Bonsin Nam GA 1836 Clavier W
Booischot Ant AG 1977 Heist-op-den-Berg V
Booitshoeke Wvl AG 1971 Veurne V
Boom Ant G 1831 Boom V
Boorsem Lbg AG 1977 Maasmechelen V
Boortmeerbeek Vlbr G 1982 Boortmeerbeek V
Boortmeerbeek Vlbr GA 1982 Bonheiden V
Boortmeerbeek Vlbr GA 1982 Haacht V
Borchtlombeek Vlbr AG 1977 Roosdaal V
Borchtlombeek Vlbr AP 1975 Liedekerke V
Borgerhout Ant AG 1983 Antwerpen V
Borgerhout Ant GA 1914 Deurne V
Borgerhout Ant GA 1928 Antwerpen V
Borgloon Lbg G 1982 Borgloon V
Borlez Lge AG 1971 Faimes W
Borlo Lbg AG 1977 Gingelom V
Borlo Lbg AP 1970 Montenaken V
Borlo Lbg AP 1975 Sint-Truiden V
Borlon Lux AG 1977 Durbuy W
Borlon Lux AP 1900 Septon W
Bornem Ant G 1977 Bornem V
Bornival Brwal AG 1977 Nivelles W
Borsbeek Ant G 1831 Borsbeek V
Borsbeke Ovl AG 1977 Herzele V
Bossière Nam AG 1977 Gembloux-sur-Orneau W
Bossuit Wvl AG 1977 Avelgem V
Bossut-Gottechain Brwal AG 1977 Grez-Doiceau W
Bossut-Gottechain Brwal AP 1975 Beauvechain W
Bost Vlbr AG 1971 Tienen V
Bothey Nam AG 1977 Gembloux-sur-Orneau W
Bottelare Ovl AG 1977 Merelbeke V
Bouffioulx Ht AG 1977 Châtelet W
Bouffioulx Ht AP 1893 Montignies-sur-Sambre W
Bouffioulx Ht AP 1893 Couillet W
Bouge Nam AG 1977 Namur W
Bougnies Ht AG 1977 Quévy W
Bouillon Lux AP 1982 Vresse-sur-Semois W
Bouillon Lux G 1977 Bouillon W
Bouillon Lux GA 1952 Sensenruth W
Bourlers Ht AG 1977 Chimay W
Bourlers Ht GA 1837 Forges W
Bourlers Ht GA 1837 Chimay W
Bourlers Ht GA 1837 Baileux W
Bourseigne-Neuve Nam AG 1977 Gedinne W
Bourseigne-Vieille Nam AG 1977 Gedinne W
Boussoit Ht AG 1977 La Louvière W
Boussu Ht AP 1982 Saint-Ghislain W
Boussu Ht G 1982 Boussu W
Boussu Ht GA 1982 Quaregnon W
Boussu Ht GA 1982 Hensies W
Boussu Ht GA 1982 Dour W
Boussu Ht GA 1982 Colfontaine W
Boussu-en-Fagne Nam AG 1977 Couvin W
Boussu-lez-Walcourt Ht AG 1977 Froidchapelle W
Bousval Brwal AG 1977 Genappe W
Boutersem Vlbr AP 1982 Lubbeek V
Boutersem Vlbr G 1977 Boutersem V
Bouvignes-sur-Meuse Nam AG 1965 Dinant W
Bouvignies Ht AG 1977 Ath W
Bouwel Ant AG 1977 Grobbendonk V
Bovekerke Wvl AG 1971 Koekelare V
Bovelingen Lbg AG 1977 Heers V
Bovenistier Lge AG 1971 Waremme W
Bovesse Nam AG 1977 La Bruyère W
Bovigny Lux AG 1977 Gouvy W
Bra Lge AG 1977 Lierneux W
Bra Lux AP 1975 Manhay W
Braffe Ht AG 1977 Péruwelz W
Braibant Nam AG 1977 Ciney W
Braine-l'Alleud Brwal AP 1975 Waterloo W
Braine-l'Alleud Brwal AP 1962 Sint-Genesius-Rode W
Braine-l'Alleud Brwal G 1982 Braine-l'Alleud W
Braine-l'Alleud Brwal GA 1982 Braine-le-Château W
Braine-le-Château Brwal G 1982 Braine-le-Château W
Braine-le-Château Brwal GA 1982 Braine-l'Alleud W
Braine-le-Comte Ht G 1977 Braine-le-Comte W
Braives Lge AP 1982 Geer W
Braives Lge G 1977 Braives W
Branchon Nam AG 1977 Eghezée W
Bras Lux AG 1977 Libramont-Chevigny W
Brasmenil Ht AG 1977 Péruwelz W
Brasschaat Ant G 1831 Brasschaat V
Bray Ht AG 1977 Binche W
Brecht Ant AP 1846 Sint-Lenaerts V
Brecht Ant AP 1975 Zoersel V
Brecht Ant G 1977 Brecht V
Bredene Wvl AP 1970 Oostende V
Bredene Wvl AP 1896 Oostende V
Bredene Wvl AP 1897 Oostende V
Bredene Wvl AP 1877 Oostende V
Bredene Wvl G 1900 Bredene V
Bredene Wvl GA 1900 Oostende V
Bree Lbg AP 1853 Opitter V
Bree Lbg AP 1853 Beek V
Bree Lbg AP 1970 Gruitrode V
Bree Lbg G 1982 Bree V
Bree Lbg GA 1849 Gerdingen V
Bree Lbg GA 1849 Reppel V
Breendonk Ant AG 1977 Puurs V
Breendonk Ant AP 1975 Willebroek V
Bressoux Lge AG 1977 Liège W
Bressoux Lge AP 1927 Liège W
Brielen Wvl AG 1971 Ieper V
Brielen Wvl AP 1970 Boezinge V
Broechem Ant AG 1977 Ranst V
Broekom Lbg AG 1977 Borgloon V
Brugelette Ht AP 1982 Lens W
Brugelette Ht G 1982 Brugelette W
Brugelette Ht GA 1982 Ath W
Brugge Wvl AP 1982 Jabbeke V
Brugge Wvl AP 1982 Zuienkerke V
Brugge Wvl AP 1975 Damme V
Brugge Wvl G 1982 Brugge V
Brugge Wvl GA 1982 Oostkamp V
Brugge Wvl GA 1932 Dudzele V
Brugge Wvl GA 1932 Zuienkerke V
Brugge Wvl GA 1982 Beernem V
Brugge Wvl GA 1932 Lissewege V
Brûly Nam AG 1977 Couvin W
Brûly Nam AP 1837 Petite-Chapelle W
Brûly-de-Pesche Nam AG 1977 Couvin W
Brussegem Vlbr AG 1977 Merchtem V
Brussegem Vlbr AP 1796 Oppem V
Brussegem Vlbr AP 1975 Meise V
Brussegem Vlbr AP 1796 Ossel V
Brussel Br G 1937 Brussel B
Brussel Br GA 1853 Schaarbeek B
Brussel Br GA 1903 Sint-Jans-Molenbeek B
Brussel Br GA 1925 Jette B
Brussel Br GA 1877 Sint-Gillis B
Brussel Br GA 1853 Sint-Joost-ten-Node B
Brussel Br GA 1897 Sint-Joost-ten-Node B
Brussel Br GA 1853 Etterbeek B
Brussel Br GA 1853 Elsene B
Brussel Br GA 1851 Elsene B
Brussel Br GA 1851 Sint-Joost-ten-Node B
Brussel Br GA 1880 Etterbeek B
Brussel Vlbr GA 1937 Strombeek-Bever B
Brussel Vlbr GA 1937 Wemmel B
Brustem Lbg AG 1977 Sint-Truiden V
Brustem Lbg AP 1971 Zepperen V
Brustem Lbg AP 1971 Sint-Truiden V
Brustem Lbg AP 1971 Kozen V
Bruyelle Ht AG 1977 Antoing W
Bruyelle Ht AP 1870 Antoing W
Brye Ht AG 1977 Fleurus W
Budingen Vlbr AG 1977 Zoutleeuw V
Buggenhout Ovl AP 1982 Londerzeel V
Buggenhout Ovl G 1982 Buggenhout V
Buggenhout Ovl GA 1982 Opwijk V
Buissenal Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Buissonville Nam AG 1977 Rochefort W
Buizingen Vlbr AG 1977 Halle V
Buken Vlbr AG 1977 Kampenhout V
Büllingen Lge G 1982 Büllingen W
Bulskamp Wvl AG 1971 Veurne V
Bunsbeek Vlbr AG 1977 Glabbeek-Zuurbemde V
Bunsbeek Vlbr AP 1975 Tienen V
Bunsbeek Vlbr AP 1975 Kortenaken V
Burcht Ant AG 1977 Zwijndrecht V
Burcht Ant AP 1923 Antwerpen V
Burdinne Lge AP 1982 Wasseiges W
Burdinne Lge G 1977 Burdinne W
Bure Lux AG 1977 Tellin W
Burst Ovl AG 1977 Erpe-Mere V
Bury Ht AG 1977 Péruwelz W
Bütgenbach Lge G 1977 Bütgenbach W
Buvingen Lbg AG 1971 Borlo V
Buvrinnes Ht AG 1977 Binche W
Buvrinnes Ht AP 1873 Binche V
Buzenol Lux AG 1977 Etalle W
Buzet Ht AG 1977 Pont-â-Celles W
C Naar index
Caggevinne-Assent Lbg AP 1922 Assent V
Caggevinne-Assent Lbg AP 1922 Kaggevine V
Callenelle Ht AG 1977 Péruwelz W
Calonne Ht AG 1977 Antoing W
Calonne Ht AP 1870 Antoing W
Cambron-Casteau Ht AG 1977 Brugelette W
Cambron-Saint-Vincent Ht AG 1977 Lens W
Carlsbourg Lux AG 1977 Paliseul W
Carnières Ht AG 1977 Morlanwelz-Mariemont W
Casteau Ht AG 1977 Soignies W
Casteau Ht AP 1975 Mons W
Castillon Nam AG 1977 Walcourt W
Celles Ht AP 1836 Molenbaix W
Celles Ht G 1977 Celles W
Celles Ht GA 1982 Mont-de-l'Enclus W
Celles Lge AG 1971 Faimes W
Celles Nam AG 1977 Houyet W
Cerexhe-Heuseux Lge AG 1977 Soumagne W
Cerexhe-Heuseux Lge AP 1975 Blégny W
Cerfontaine Nam G 1977 Cerfontaine W
Céroux-Mousty Brwal AG 1977 Ottignies-Louvain-La-Neuve W
Céroux-Mousty Brwal AP 1975 Court-Saint-Etienne W
Chaineux Lge AG 1977 Herve W
Chairière Nam AG 1965 Alle W
Champion Nam AG 1977 Namur W
Champion Nam AP 1924 Cognelée W
Champlon Lux AG 1977 Tenneville W
Chanly Lux AG 1977 Wellin W
Chanly Lux AP 1899 Halma W
Chantemelle Lux AG 1977 Etalle W
Chapelle-à-Oie Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Chapelle-à-Watinnes Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Chapelle-lez-Herlaimont Ht G 1982 Chapelle-lez-Herlaimont W
Chapelle-lez-Herlaimont Ht GA 1982 Courcelles W
Chapelle-lez-Herlaimont Ht GA 1982 Morlanwelz-Mariemont W
Chapon-Seraing Lge AG 1977 Verlaine W
Charleroi Ht AP 1958 Marcinelle W
Charleroi Ht AP 1982 Les-Bons-Villers W
Charleroi Ht G 1982 Charleroi W
Charleroi Ht GA 1982 Ham-sur-Heure-Nalinnes W
Charleroi Ht GA 1982 Courcelles W
Charleroi Ht GA 1982 Gerpinnes W
Charneux Lge AG 1977 Herve W
Charneux Lge AP 1975 Aubel W
Chassepierre Lux AG 1977 Florenville W
Chassepierre Lux GA 1887 Lacuisine W
Chastrès Nam AG 1977 Walcourt W
Chastre-Villeroux-Blanmont Brwal AG 1977 Chastre W
Châtelet Ht AP 1982 Aiseau-Presles W
Châtelet Ht G 1982 Châtelet W
Châtelet Ht GA 1982 Courcelles W
Châtelineau Ht AG 1977 Châtelet W
Châtillon Lux AG 1977 Saint-Léger W
Chaudfontaine Lge G 1982 Chaudfontaine W
Chaudfontaine Lge GA 1982 Esneux W
Chaumont-Gistoux Brwal G 1977 Chaumont-Gistoux W
Chaussée-Notre-Dame-Louvignies Ht AG 1977 Soignies W
Chênée Lge AG 1977 Liège W
Chênée Lge AP 1975 Chaudfontaine W
Cherain Lux AG 1977 Gouvy W
Cheratte Lge AG 1977 Visé W
Cheratte Lge AP 1975 Oupeye W
Cheratte Lge AP 1878 Barchon W
Chercq Ht AG 1977 Tournai W
Chevetogne Nam AG 1977 Ciney W
Chevetogne Nam GA 1860 Leignon W
Chevron Lge AG 1977 Stoumont W
Chièvres Ht G 1982 Chièvres W
Chièvres Ht GA 1982 Ath W
Chimay Ht AP 1903 Forge-Philippe W
Chimay Ht AP 1851 Rièzes W
Chimay Ht G 1831 Chimay W
Chimay Ht GA 1837 Bourlers W
Chimay Ht GA 1837 Baileux W
Chimay Ht GA 1837 Séloignes W
Chimay Ht GA 1837 Forges W
Chiny Lux G 1977 Chiny W
Chokier Lge AG 1969 Flémalle-Haute W
Ciergnon Nam AG 1977 Houyet W
Ciney Nam G 1977 Ciney W
Ciplet Lge AG 1977 Braives W
Ciply Ht AG 1977 Mons W
Clabecq Brwal AG 1977 Tubize W
Clavier Lge G 1977 Clavier W
Clavier Lge GA 1836 Bonsin W
Clermont Lge AG 1977 Thimister-Clermont W
Clermont Lge GA 1890 Barbencon W
Clermont Lge GNV 1972 Clermont-sous-Huy W
Clermont Nam AG 1977 Walcourt W
Clermont-sous-Huy Lge AG 1977 Engis W
Cognelée Nam AG 1977 Namur W
Colfontaine Ht AP 1982 Frameries W
Colfontaine Ht GA 1982 Boussu W
Colfontaine Ht GA 1982 Quaregnon W
Comblain-au-Pont Lge AP 1975 Sprimont W
Comblain-au-Pont Lge AP 1982 Hamoir W
Comblain-au-Pont Lge AP 1982 Esneux W
Comblain-au-Pont Lge G 1977 Comblain-au-Pont W
Comblain-Fairon Lge AG 1977 Hamoir W
Comines Ht GNV 1983 Comines-Warneton W
Comines-Warneton Ht AP 1962 Wervik V
Conneux Nam AG 1977 Ciney W
Corbais Brwal AG 1977 Mont-Saint-Guibert W
Corbion Lux AG 1977 Bouillon W
Corbion Lux AP 1877 Poupehan W
Cordes Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Corenne Nam AG 1977 Florennes W
Cornesse Lge AG 1965 Pepinster W
Cornimont Nam AG 1965 Oizy W
Corroy-le-Château Nam AG 1977 Gembloux-sur-Orneau W
Corroy-le-Grand Brwal AG 1977 Chaumont-Gistoux W
Corroy-le-Grand Brwal AP 1975 Ottignies-Louvain-La-Neuve W
Corswarem Lge AG 1977 Berloz W
Corsy-Cussigny (France) Lux GA 1906 Musson W
Cortil-Noirmont Brwal AG 1977 Chastre W
Cortil-Noirmont Brwal AP 1926 Chastre-Villeroux-Blanmont W
Cortil-Wodon Nam AG 1977 Fernelmont W
Cosnes (France) Lux GA 1906 Halanzy W
Cosnes (France) Lux GA 1906 Musson W
Couillet Ht AG 1977 Charleroi W
Courcelles Ht AP 1982 Ham-sur-Heure-Nalinnes W
Courcelles Ht AP 1982 Pont-à-Celles W
Courcelles Ht G 1982 Courcelles W
Courcelles Ht GA 1982 Charleroi W
Courcelles Ht GA 1911 Trazegnies W
Courcelles Ht GA 1982 Chapelle-lez-Herlaimont W
Courcelles Ht GA 1982 Châtelet W
Courrière Nam AG 1977 Assesse W
Cour-sur-Heure Ht AG 1977 Ham-sur-Heure-Nalinnes W
Court-Saint-Etienne Brwal G 1982 Court-Saint-Etienne W
Court-Saint-Etienne Brwal GA 1982 Genappe W
Couthuin Lge AG 1977 Héron W
Couthuin Lge AP 1975 Wanze W
Couthuin Lge GA 1937 Landenne W
Couthuin Lge GA 1937 Seilles W
Coutisse Nam AG 1977 Andenne W
Couture-Saint-Germain Brwal AG 1977 Lasne W
Couvin Nam G 1977 Couvin W
Cras-Avernas Lge AG 1971 Hannut W
Crehen Lge AG 1971 Hannut W
Crisnée Lge G 1965 Crisnée W
Croix-lez-Rouveroy Ht AG 1977 Estinnes W
Crombach Lge AG 1977 Sankt-Vith W
Crupet Nam AG 1977 Assesse W
Cuesmes Ht AG 1971 Mons W
Cuesmes Ht GA 1896 Mons W
Cuesmes Ht GA 1896 Hyon W
Cugnon Lux AG 1977 Bertrix W
Cugnon Lux AP 1899 Auby-sur-Semois W
Cul-des-Sarts Nam AG 1977 Couvin W
Custinne Nam AG 1977 Houyet W
D Naar index
Dadizele Wvl AG 1977 Moorslede V
Dailly Nam AG 1977 Couvin W
Daknam Ovl AG 1977 Lokeren V
Dalhem Lge AP 1982 Blégny W
Dalhem Lge G 1977 Dalhem W
Damme Wvl AP 1982 Maldegem V
Damme Wvl G 1977 Damme V
Dampicourt Lux AG 1977 Rouvroy W
Dampicourt Lux AP 1975 Virton W
Dampremy Ht AG 1977 Charleroi W
Darion Lge AG 1977 Geer W
Daussois Nam AG 1977 Cerfontaine W
Daussoulx Nam AG 1977 Namur W
Dave Nam AG 1977 Namur W
Dave Nam AP 1859 Naninne W
Daverdisse Lux G 1977 Daverdisse W
De Klinge Ovl AG 1977 Sint-Gillis-Waas V
De Moeren Wvl AG 1971 Houtem V
De Moeren Wvl AP 1970 Veurne V
De Moeren Wvl AP 1970 Adinkerke V
De Panne Wvl G 1977 De Panne V
De Pinte Ovl G 1831 De Pinte V
Deerlijk Wvl G 1982 Deerlijk V
Deftinge Ovl AG 1977 Lierde V
Deinze Ovl G 1982 Deinze V
Deinze Ovl GA 1982 Gent V
Denderbelle Ovl AG 1977 Lebbeke V
Denderhoutem Ovl AG 1977 Haaltert V
Denderleeuw Ovl AP 1982 Haaltert V
Denderleeuw Ovl G 1977 Denderleeuw V
Denderleeuw Ovl GA 1870 Liedekerke V
Denderleeuw Ovl GA 1870 Erembodegem V
Denderleeuw Ovl GA 1870 Teralfene V
Denderleeuw Ovl GA 1870 Hekelgem V
Denderleeuw Ovl GA 1870 Meerbeke V
Dendermonde Ovl G 1982 Dendermonde V
Dendermonde Ovl GA 1982 Lebbeke V
Dendermonde Ovl GA 1913 Sint-Gillis-bij-Dendermonde V
Denderwindeke Ovl AG 1977 Ninove V
Denée Nam AG 1977 Anhée W
Dentergem Wvl G 1982 Dentergem V
Dentergem Wvl GA 1982 Wielsbeke V
Dergneau Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Dessel Ant G 1831 Dessel V
Desselgem Wvl AG 1977 Waregem V
Destelbergen Ovl AP 1921 Beervelde V
Destelbergen Ovl G 1982 Destelbergen V
Destelbergen Ovl GA 1925 Gentbrugge V
Destelbergen Ovl GA 1925 Heusden V
Destelbergen Ovl GA 1982 Melle V
Desteldonk Ovl AG 1965 Gent V
Desteldonk Ovl AP 1927 Gent V
Deurle Ovl AG 1977 Sint-Martens-Latem V
Deurne Ant AG 1983 Antwerpen V
Deurne Ant GA 1914 Borgerhout V
Deurne Ant GA 1932 Merksem V
Deurne Vlbr AG 1977 Diest V
Deurne-Borgerhout Ant AP 1836 Borgerhout V
Deurne-Borgerhout Ant AP 1836 Deurne V
Deutsland Lge AP 1925 Walhorn W
Deutsland Lge AP 1925 Thommen W
Deutsland Lge AP 1925 Schönberg W
Deutsland Lge AP 1925 Sankt-Vith W
Deutsland Lge AP 1925 Rocherath W
Deutsland Lge AP 1925 Bellevaux-Ligneuville W
Deutsland Lge AP 1925 Robertville W
Deutsland Lge AP 1925 Reuland W
Deutsland Lge AP 1925 Recht W
Deutsland Lge AP 1925 Raeren W
Deutsland Lge AP 1925 Waimes W
Deutsland Lge AP 1925 Neu-Moresnet W
Deutsland Lge AP 1925 Lommersweiler W
Deutsland Lge AP 1925 Meyrode W
Deutsland Lge AP 1925 Manderfeld W
Deutsland Lge AP 1925 Malmedy W
Deutsland Lge AP 1925 Lontzen W
Deutsland Lge AP 1925 Faymonville W
Deutsland Lge AP 1925 Bevercé W
Deutsland Lge AP 1925 Kettenis W
Deutsland Lge AP 1925 Hergenrath W
Deutsland Lge AP 1925 Heppenbach W
Deutsland Lge AP 1925 Eupen W
Deutsland Lge AP 1925 Hauset W
Deutsland Lge AP 1925 Büllingen W
Deutsland Lge AP 1925 Crombach W
Deutsland Lge AP 1925 Eynatten W
Deutsland Lge AP 1925 Amel W
Deutsland Lge AP 1925 Elsenborn W
Deutsland Lge AP 1925 Bütgenbach W
Deux-Acren Ht AG 1977 Lessines W
Deux-Acren Ht AP 1962 Bever V
Deux-Acren Ht AP 1962 Viane V
Dhuy Nam AG 1977 Eghezée W
Dhuy Nam AP 1837 Upigny W
Diegem Vlbr AG 1977 Machelen V
Diepenbeek Lbg G 1831 Diepenbeek V
Diest Vlbr G 1982 Diest V
Diest Vlbr GA 1982 Scherpenheuvel-Zichem V
Diets-Heur Lbg AG 1971 Vreren V
Dikkebus Wvl AG 1977 Ieper V
Dikkele Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Dikkelvenne Ovl AG 1977 Gavere V
Dikkelvenne Ovl AP 1975 Zingem V
Diksmuide Wvl G 1977 Diksmuide V
Diksmuide Wvl GA 1924 Esen V
Dilbeek Vlbr G 1977 Dilbeek V
Dilsen Lbg AG 1971 Dilsen V
Dilsen Lbg GNV 1987 Dilsen-Stokkem V
Dinant Nam G 1977 Dinant W
Dion Nam AG 1977 Beauraing W
Dion-le-Mont Brwal AG 1971 Dion-Valmont W
Dion-le-Val Brwal AG 1971 Dion-Valmont W
Dion-Valmont Brwal AG 1977 Chaumont-Gistoux W
Dison Lge G 1982 Dison W
Dison Lge GA 1860 Andrimont W
Dison Lge GA 1982 Verviers W
Dochamps Lux AG 1977 Manhay W
Doel Ovl AG 1977 Beveren V
Dohan Lux AG 1977 Bouillon W
Dohan Lux AP 1906 Les W
Doische Nam G 1982 Doische W
Doische Nam GA 1982 Philippeville W
Doische Nam GA 1982 Philippeville W
Dolembreux Lge AG 1977 Sprimont W
Dolembreux Lge AP 1975 Esneux W
Donceel Lge G 1982 Donceel W
Donchery (France) Nam GA 1847 Sugny W
Dongelberg Brwal AG 1977 Jodoigne W
Dongelberg Brwal AP 1975 Incourt W
Donk Lbg AG 1971 Herk-de-Stad V
Donstiennes Ht AG 1977 Thuin W
Dorinne Nam AG 1977 Yvoir W
Dormaal Vlbr AG 1971 Halle-Booienhoven V
Dottignies Ht AG 1977 Mouscron W
Dour Ht G 1982 Dour W
Dour Ht GA 1982 Boussu W
Dourbes Nam AG 1977 Viroinval W
Dourbes Nam AP 1975 Philippeville V
Dourbes Nam GA 1846 Matagne-la-Grande V
Dranouter Wvl AG 1977 Heuvelland V
Dréhance Nam AG 1965 Dinant W
Driekapellen Wvl AG 1977 Diksmuide V
Drieslinter Vlbr AG 1971 Linter V
Drogenbos Vlbr G 1831 Drogenbos V
Drongen Ovl AG 1977 Gent V
Drongen Ovl AP 1969 Gent V
Drongen Ovl GA 1920 Gent V
Dudzele Wvl AG 1971 Brugge V
Dudzele Wvl AP 1899 Brugge V
Dudzele Wvl AP 1970 Ramskapelle V
Dudzele Wvl AP 1970 Oostkerke V
Dudzele Wvl GA 1932 Zuienkerke V
Dudzele Wvl GA 1932 Lissewege V
Dudzele Wvl GA 1932 Brugge V
Duffel Ant G 1831 Duffel V
Duisburg Vlbr AG 1977 Tervuren V
Duras Lbg AG 1977 Sint-Truiden V
Durbuy Lux G 1977 Durbuy W
Durnal Nam AG 1977 Yvoir W
Dworp Vlbr AG 1977 Beersel V
Dworp Vlbr AP 1927 Lot V
E Naar index
Eben-Emaal Lge AG 1977 Bassenge W
Ebly Lux AG 1977 Léglise W
Ecaussines-d'Enghien Ht AG 1977 Ecaussines W
Ecaussines-Lalaing Ht AG 1977 Ecaussines W
Edegem Ant G 1982 Edegem V
Edegem Ant GA 1982 Mortsel V
Edelare Ovl AG 1965 Oudenaarde V
Edelare Ovl GA 1919 Oudenaarde V
Eeklo Ovl AP 1975 Maldegem V
Eeklo Ovl G 1982 Eeklo V
Eeklo Ovl GA 1982 Kaprijke V
Eernegem Wvl AG 1977 Ichtegem V
Egem Wvl AG 1977 Pittem V
Eggewaartskapelle Wvl AG 1971 Veurne V
Eghezée Nam G 1977 Eghezée W
Ehein Lge AG 1977 Neupré W
Ehein Lge AP 1975 Engis W
Eigenbilzen Lbg AG 1977 Bilzen V
Eindhout Ant AG 1977 Laakdal V
Eine Ovl AG 1965 Oudenaarde V
Eisden Lbg AG 1971 Maasmechelen V
Eke Ovl AG 1977 Nazareth V
Eke Ovl AP 1975 Gavere V
Ekeren Ant AG 1983 Antwerpen V
Ekeren Ant AP 1795 Hoevenen V
Ekeren Ant AP 1865 Hoevenen V
Ekeren Ant AP 1914 Antwerpen V
Ekeren Ant AP 1929 Antwerpen V
Ekeren Ant AP 1982 Kapellen V
Ekeren Ant GA 1846 Kapellen V
Eksaarde Ovl AG 1977 Lokeren V
Eksel Lbg AG 1977 Hechtel-Eksel V
Elderen Lbg AP 1975 Riemst V
Elen Lbg AG 1971 Dilsen V
Elene Ovl AG 1971 Zottegem V
Elewijt Vlbr AG 1977 Zemst V
Elewijt Vlbr AP 1971 Hofstade V
Eliksem Vlbr AG 1971 Neerwinden V
Elingen Vlbr AG 1977 Pepingen V
Ell (Luxemburg) Lux AP 1843 Attert W
Ellemelle Lge AG 1977 Ouffet W
Ellemelle Lge AP 1975 Anthisnes W
Ellemelle Lge GA 1848 Seny W
Ellemelle Lge GA 1848 Warzée W
Ellezelles Ht G 1977 Ellezelles W
Ellezelles Wvl AP 1962 Ronse V
Ellignies-lez-Frasnes Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Ellignies-lez-Frasnes Ht AG 1932 Anvaing W
Ellignies-Sainte-Anne Ht AG 1977 Beloeil W
Ellikom Lbg AG 1971 Meeuwen V
Elouges Ht AG 1977 Dour W
Elsegem Ovl AG 1971 Wortegem-Petegem V
Elsenborn Lge AG 1977 Bütgenbach W
Elsene Br AP 1864 Brussel B
Elsene Br AP 1907 Brussel B
Elsene Br AP 1913 Brussel B
Elsene Br G 1913 Elsene B
Elsene Br GA 1851 Brussel B
Elsene Br GA 1853 Brussel B
Elsene Br GA 1890 Oudergem B
Elsene Br GA 1913 Oudergem B
Elsene Br GA 1851 Sint-Gillis B
Elsene Br GA 1909 Vorst B
Elsene Br GA 1909 Ukkel B
Elsene Br GA 1907 Etterbeek B
Elsene Br GA 1851 Sint-Joost-ten-Node B
Elst Ovl AG 1971 Brakel V
Elverdinge Wvl AG 1977 Ieper V
Elversele Ovl AG 1977 Temse V
Emblem Ant AG 1977 Ranst V
Embourg Lge AG 1977 Chaudfontaine W
Embourg Lge AP 1975 Liège W
Emelgem Wvl AG 1965 Izegem V
Emines Nam AG 1977 La Bruyère W
Emptinne Nam AG 1977 Hamois W
Ename Ovl AG 1965 Oudenaarde V
Engelmanshoven Lbg AG 1971 Gelmen V
Engelmanshoven Lbg AP 1970 Aalst V
Enghien Ht G 1977 Enghien W
Enghien Ht GA 1884 Petit-Enghien W
Enghien Ht GA 1932 Petit-Enghien W
Enghien Ht GA 1877 Petit-Enghien W
Engis Lge G 1977 Engis W
Enines Brwal AG 1971 Jauche W
Ensival Lge AG 1977 Verviers W
Epiez (France) Lux GA 1906 Torgny W
Epinois Ht AG 1977 Binche W
Eppegem Vlbr AG 1977 Zemst V
Eprave Nam AG 1977 Rochefort W
Erbaut Ht AG 1977 Jurbise W
Erbisoeul Ht AG 1977 Jurbise W
Erbisoeul Ht GA 1961 Ghlin W
Erbisoeul Ht GA 1846 Jurbise W
Ere Ht AG 1977 Tournai W
Erembodegem Ovl AG 1977 Aalst V
Erembodegem Ovl AP 1975 Haaltert V
Erembodegem Ovl AP 1970 Aalst V
Erembodegem Ovl GA 1870 Denderleeuw V
Erembodegem Ovl GA 1870 Aalst V
Erembodegem Ovl GA 1870 Welle V
Erezée Lux G 1977 Erezée W
Ermeton-sur-Biert Nam AG 1977 Mettet W
Ernage Nam AG 1965 Gembloux-sur-Orneau W
Erneuville Lux AG 1977 Tenneville W
Ernonheid Lge AG 1977 Aywaille W
Erondegem Ovl AG 1977 Erpe-Mere V
Erpe Ovl AG 1977 Erpe-Mere V
Erpent Nam AG 1977 Namur W
Erpion Ht AG 1977 Froidchapelle W
Erps-Kwerps Vlbr AG 1977 Kortenberg V
Erps-Kwerps Vlbr GA 1955 Kortenberg V
Erquelinnes Ht G 1977 Erquelinnes W
Erquelinnes Ht GA 1938 Grand-Reng W
Erquennes Ht AG 1977 Honnelles W
Ertvelde Ovl AG 1977 Evergem V
Ertvelde Ovl AP 1927 Gent V
Erwetegem Ovl AG 1971 Zottegem V
Erwetegem Ovl GA 1913 Sint-Goriks-Oudenhove V
Escanaffles Ht AG 1977 Celles W
Esen Wvl AG 1965 Diksmuide V
Esen Wvl GA 1924 Diksmuide V
Esneux Lge AP 1975 Anthisnes W
Esneux Lge AP 1982 Anthisnes W
Esneux Lge G 1982 Esneux W
Esneux Lge GA 1879 Sprimont W
Esneux Lge GA 1842 Ougrée W
Esneux Lge GA 1982 Chaudfontaine W
Esneux Lge GA 1982 Liège W
Esplechin Ht AG 1977 Tournai W
Esquelmes Ht AG 1977 Pecq W
Essen Ant G 1975 Essen V
Essene Vlbr AG 1977 Hekelgem V
Estaimbourg Ht AG 1977 Estaimpuis W
Estaimpuis Ht G 1977 Estaimpuis W
Estinnes-au-Mont Ht AG 1977 Estinnes W
Estinnes-au-Val Ht AG 1977 Estinnes W
Etalle Lux AP 1892 Buzénol W
Etalle Lux G 1982 Etalle W
Ethe Lux AG 1977 Virton W
Etikhove Ovl AG 1977 Maarkedal V
Ettelgem Wvl AG 1977 Oudenburg V
Etterbeek Br AP 1913 Brussel B
Etterbeek Br G 1907 Etterbeek B
Etterbeek Br GA 1907 Elsene B
Etterbeek Br GA 1880 Brussel B
Etterbeek Br GA 1853 Brussel B
Eugies Ht AG 1977 Frameries W
Eugies Ht AP 1975 Colfontaine W
Eupen Lge AP 1975 Raeren W
Eupen Lge G 1977 Eupen W
Evegnée Lge GNV 1949 Evegnée-Tignée W
Evegnée-Tignée Lge AG 1977 Soumagne W
Evegnée-Tignée Lge AP 1975 Blégny W
Evelette Nam AG 1977 Ohey W
Everbeek Ovl AG 1977 Brakel V
Everberg Vlbr AG 1977 Kortenberg V
Evere Br AP 1897 Schaarbeek B
Evere Br G 1831 Evere B
Evergem Ovl AP 1927 Gent V
Evergem Ovl G 1982 Evergem V
Evergem Ovl GA 1982 Gent V
Evergem Ovl GA 1886 Wondelgem V
Evergem Ovl GA 1886 Oostakker V
Evergem Ovl GA 1920 Gent V
Evregnies Ht AG 1977 Estaimpuis W
Evrehailles Nam AG 1965 Yvoir W
Eynatten Lge AG 1977 Raeren W
Ezemaal Vlbr AG 1971 Neerwinden V
F Naar index
Fagnolle Nam AG 1977 Philippeville W
Faimes Lge G 1977 Faimes W
Falaen Nam AG 1977 Onhaye W
Falisolle Nam AG 1977 Basse-Sambre W
Falisolle Nam GA 1905 Arsimont W
Fallais Lge AG 1977 Braives W
Falmagne Nam AG 1977 Dinant W
Falmignoul Nam AG 1977 Dinant W
Famillereux Ht AG 1977 Seneffe W
Famillereux Ht AP 1975 La Louvière W
Farciennes Ht AP 1982 Aiseau-Presles W
Farciennes Ht G 1977 Farciennes W
Faulx-les-Tombes Nam AG 1977 Gesves W
Fauroeulx Ht AG 1977 Estinnes W
Fauvillers Lux G 1977 Fauvillers W
Faymonville Lge AG 1977 Waimes W
Fays-les-Veneurs Lux AG 1977 Paliseul W
Fays-les-Veneurs Lux AP 1893 Nollevaux W
Fayt-le-Franc Ht AG 1977 Honnelles W
Fayt-lez-Manage Ht AG 1977 Manage W
Felenne Nam AG 1977 Beauraing W
Feluy Ht AG 1977 Seneffe W
Feneur Lge AG 1977 Dalhem W
Fernelmont Nam G 1982 Fernelmont W
Ferrières Lge G 1977 Ferrières W
Feschaux Nam AG 1977 Beauraing W
Fexhe-le-Haut-Clocher Lge AP 1975 Grâce-Hollogne W
Fexhe-le-Haut-Clocher Lge AP 1982 Remicourt W
Fexhe-le-Haut-Clocher Lge AP 1982 Donceel W
Fexhe-le-Haut-Clocher Lge G 1975 Fexhe-le-Haut-Clocher W
Fexhe-Slins Lge AG 1977 Juprelle W
Filot Lge AG 1977 Hamoir W
Finnevaux Nam AG 1977 Houyet W
Fize-Fontaine Lge AG 1977 Villers-le-Bouillet W
Fize-le-Marsal Lge AG 1965 Crisnée W
Fize-le-Marsal Lge AP 1964 Momalle W
Fize-le-Marsal Lge GA 1874 Thys W
Flamierge Lux AG 1977 Bertogne W
Flamierge Lux AP 1975 Sainte-Ode W
Flamierge Lux AP 1975 Tenneville W
Flavion Nam AG 1977 Florennes W
Flawinne Nam AG 1977 Namur W
Flawinne Nam AP 1897 Belgrade W
Flémalle Lge AP 1982 Saint-Georges-sur-Meuse W
Flémalle Lge GA 1982 Grâce-Hollogne W
Flémalle-Grande Lge AG 1977 Flémalle W
Flémalle-Grande Lge AP 1896 Mons W
Flémalle-Haute Lge AG 1977 Flémalle W
Flénu Ht AG 1971 Jemappes W
Fléron Lge AP 1982 Trooz W
Fléron Lge AP 1975 Beyne-Heusay W
Fléron Lge G 1982 Fléron W
Fléron Lge GA 1982 Beyne-Heusay W
Fleurus Ht G 1977 Fleurus W
Flobecq Ht AP 1962 Opbrakel W
Flobecq Ht G 1831 Flobecq W
Flône Lge AG 1977 Amay W
Florée Nam AG 1977 Assesse W
Floreffe Nam AP 1975 Profondoville W
Floreffe Nam AP 1890 Sart-Saint-Laurent W
Floreffe Nam G 1977 Floreffe W
Florennes Nam G 1977 Florennes W
Florennes Nam GA 1865 Saint-Aubin W
Florenville Lux G 1977 Florenville W
Floriffoux Nam AG 1977 Floreffe W
Flostoy Nam AG 1977 Havelange W
Focant Nam AG 1977 Beauraing W
Folx-les-Caves Brwal AG 1971 Jauche W
Fontaine-l'Evêque Ht AP 1982 Charleroi W
Fontaine-l'Evêque Ht G 1982 Fontaine-l'Evêque W
Fontaine-Valmont Ht AG 1977 Merbes-le-Château W
Fontenelle Nam AG 1977 Walcourt W
Fontenoille Lux AG 1977 Florenville W
Fontenoy Ht AG 1977 Antoing W
Fooz Lge AG 1977 Awans W
Forchies-la-Marche Ht AG 1977 Fontaine-l'Evêque W
Forest Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Forêt Lge AG 1977 Trooz W
Forêt Lge AP 1975 Chaudfontaine W
Forge-Philippe Ht AG 1977 Momignies W
Forges Ht AG 1977 Chimay W
Forges Ht GA 1837 Bourlers W
Forges Ht GA 1977 Chimay W
Forrières Lux AG 1977 Nassogne W
Forrières Lux AP 1907 Lesterny W
Forville Nam AG 1977 Fernelmont W
Fosse Lge AG 1971 Trois-Ponts W
Fosse Nam GNV 1963 Fosses-la-Ville W
Fosses-la-Ville Nam AP 1871 Aisemont W
Fosses-la-Ville Nam AP 1890 Sart-Saint-Laurent W
Fosses-la-Ville Nam G 1982 Fosses-la-Ville W
Fouleng Ht AG 1977 Silly W
Fouleng Ht GA 1846 Silly W
Fourbechies Ht AG 1965 Froid-Chapelle W
Foy-Notre-Dame Nam AG 1977 Dinant W
Fraipont Lge AG 1977 Trooz W
Fraire Nam AG 1977 Walcourt W
Fraiture Lge AG 1977 Tinlot W
Frameries Ht AP 1845 La Bouverie W
Frameries Ht G 1982 Frameries W
Framont Lux AG 1977 Paliseul W
Franchimont Nam AG 1977 Philippeville W
Francorchamps Lge AG 1977 Stavelot W
Franc-Waret Nam AG 1977 Fernelmont W
Franière Nam AG 1977 Floreffe W
Frasnes Nam AG 1977 Couvin W
Frasnes Nam AP 1928 Mariembourg W
Frasnes-lez-Buissenal Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Frasnes-lez-Gosselies Ht AG 1977 Les Bons Villers W
Freloux Lge AG 1965 Fexhe-le-Haut-Clocher W
Freux Lux AG 1977 Libramont-Chevigny W
Froid-Chapelle Ht AP 1868 Fourbechies W
Froid-Chapelle Ht GNV 1977 Froidchapelle W
Froidfontaine Nam AG 1977 Beauraing W
Froidmont Ht AG 1977 Tournai W
Fronville Lux AG 1977 Hotton W
Froyennes Ht AG 1977 Tournai W
Fumal Lge AG 1977 Braives W
Furfooz Nam AG 1977 Dinant W
Furnaux Nam AG 1977 Mettet W
G Naar index
Gaasbeek Vlbr AG 1977 Lennik V
Gages Ht AG 1977 Brugelette W
Gallaix Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Galmaarden Vlbr G 1977 Galmaarden V
Ganshoren Br G 1958 Ganshoren B
Ganshoren Br GA 1924 Jette B
Ganshoren Br GA 1928 Koekelberg B
Ganshoren Br GA 1928 Sint-Agatha-Berchem B
Ganshoren Br GA 1958 Jette B
Gaurain-Ramecroix Ht AG 1977 Tournai W
Gavere Ovl AP 1982 Zingem V
Gavere Ovl G 1977 Gavere V
Gavere Ovl GA 1927 Asper V
Gedinne Nam G 1977 Gedinne W
Geel Ant G 1982 Geel V
Geel Ant GA 1982 Kasterlee V
Geer Lge G 1982 Geer W
Geest-Gérompont-Petit-Rosière Brwal AG 1971 Gérompont W
Geetbets Vlbr G 1977 Geetbets V
Gelbressée Nam AG 1977 Namur W
Gelinden Lbg AG 1971 Gelmen V
Gellik Lbg AG 1977 Lanaken V
Gelmen Lbg AG 1977 Sint-Truiden V
Gelmen (Klein-Gelmen) Lbg AP 1775 Heers V
Gelrode Vlbr AG 1977 Aarschot V
Geluveld Wvl AG 1977 Zonnebeke V
Geluwe Wvl AG 1977 Wervik V
Gembes Lux AG 1977 Daverdisse W
Gembloers Nam AG 1977 Gembloux-sur-Orneau W
Gembloux Nam AP 1982 Walhain W
Gembloux-sur-Orneau Nam GNV 1980 Gembloux W
Gemmenich Lge AG 1977 Plombières W
Genappe Brwal G 1982 Genappe W
Genappe Brwal GA 1938 Vieux-Genappe W
Genappe Brwal GA 1982 Court-Saint-Etienne W
Genk Lbg G 1831 Genk V
Genly Ht AG 1977 Quévy W
Genoelselderen Lbg AG 1971 Elderen V
Gent Ovl AP 1964 Zelzate V
Gent Ovl G 1982 Gent V
Gent Ovl GA 1920 Wondelgem V
Gent Ovl GA 1920 Evergem V
Gent Ovl GA 1937 Mariakerke V
Gent Ovl GA 1900 Sint-Amandsberg V
Gent Ovl GA 1982 Evergem V
Gent Ovl GA 1982 Deinze V
Gent Ovl GA 1920 Drongen V
Gent Ovl GA 1920 Oostakker V
Gent Ovl GA 1961 Ledeberg V
Gent Ovl GA 1982 Melle V
Gentbrugge Ovl AG 1977 Gent V
Gentbrugge Ovl GA 1925 Destelbergen V
Gentbrugge Ovl GA 1925 Heusden V
Gentinnes Brwal AG 1977 Chastre W
Gentinnes Brwal AP 1975 Villers-la-Ville W
Genval Brwal AG 1977 Rixensart W
Geraardsbergen Ovl AP 1982 Herzele V
Geraardsbergen Ovl G 1982 Geraardsbergen V
Gerdingen Lbg AG 1965 Bree V
Gerdingen Lbg GA 1849 Bree V
Gerdingen Lbg GA 1849 Reppel V
Gerin Nam AG 1977 Onhaye W
Gérompont Brwal AG 1977 Ramillies W
Gérouville Lux AG 1977 Meix-devant-Virton W
Gerpinnes Ht AP 1982 Fosses-la-Ville W
Gerpinnes Ht G 1982 Gerpinnes W
Gerpinnes Ht GA 1982 Charleroi W
Gestel Ant AG 1965 Berlaar V
Gestel Ant AP 1964 Kessel V
Gestel Ant GA 1937 Kessel V
Gestel Ant GA 1937 Bevel V
Gesves Nam G 1977 Gesves W
Ghislenghien Ht AG 1977 Ath W
Ghlin Ht AG 1972 Mons W
Ghlin Ht GA 1961 Erbisoeul W
Ghoy Ht AG 1977 Lessines W
Gibecq Ht AG 1977 Ath W
Gierle Ant AG 1977 Lille V
Gijverinkhove Wvl AG 1971 Leisele V
Gijzegem Ovl AG 1977 Aalst V
Gijzegem Ovl GA 1881 Herdersem V
Gijzelbrechtegem Wvl AG 1971 Anzegem V
Gijzenzele Ovl AG 1977 Oosterzele V
Gilly Ht AG 1977 Charleroi W
Gimnée Nam AG 1977 Doische W
Gingelom Lbg G 1977 Gingelom V
Gistel Wvl G 1977 Gistel V
Gits Wvl AG 1977 Hooglede V
Givry Ht AG 1977 Quévy W
Givry Ht GA 1887 Havay W
Glabais Brwal AG 1977 Genappe W
Glabbeek-Zuurbemde Vlbr GNV 1981 Glabbeek V
Glain Lge AG 1977 Liège W
Gleixhe Lge AG 1965 Awirs W
Glimes Brwal AG 1977 Incourt W
Glons Lge AG 1977 Bassenge W
Glons Lge AP 1866 Boirs W
Glons Lge GA 1851 Roclenge-sur-Geer W
Gochenée Nam AG 1977 Doische W
Godarville Ht AG 1977 Chapelle-lez-Herlaimont W
Godinne Nam AG 1977 Yvoir W
Godinne Nam AP 1865 Mont W
Godveerdegem Ovl AG 1971 Zottegem V
Goé Lge AG 1977 Limbourg W
Goé Lge GA 1891 Limbourg W
Goeferdinge Ovl AG 1971 Geraardsbergen V
Goegnies-Chaussée Ht AG 1977 Quévy W
Goesnes Nam AG 1977 Ohey W
Goetsenhoven Vlbr AG 1977 Tienen V
Goetsenhoven Vlbr AP 1975 Hoegaarden V
Gomzé-Andoumont Lge AG 1977 Sprimont W
Gondregnies Ht AG 1977 Silly W
Gonrieux Nam AG 1977 Couvin W
Gonrieux Nam AP 1913 Presgaux W
Gontrode Ovl AG 1977 Melle V
Gooik Vlbr AP 1975 Roosdaal V
Gooik Vlbr G 1977 Gooik V
Gorsem Lbg AG 1971 Duras V
Gorsem Lbg AP 1954 Nieuwerkerken V
Gors-Opleeuw Lbg AG 1977 Borgloon V
Gosselies Ht AG 1977 Charleroi W
Gotem Lbg AG 1977 Borgloon V
Gottem Ovl AG 1977 Deinze V
Gottignies Ht AG 1965 Ville-sur-Haine W
Gougnies Ht AG 1977 Gerpinnes W
Gourdinne Nam AG 1977 Walcourt W
Goutroux Ht AG 1977 Charleroi W
Gouvy Lux G 1982 Gouvy W
Gouy-lez-Piéton Ht AG 1977 Courcelles W
Gouy-lez-Piéton Ht AP 1866 Godarville W
Gozée Ht AG 1977 Thuin W
Grâce-Berleur Lge AG 1971 Grâce-Hollogne W
Grâce-Hollogne Lge AP 1975 Ans W
Grâce-Hollogne Lge AP 1975 Awans W
Grâce-Hollogne Lge G 1982 Grâce-Hollogne W
Grâce-Hollogne Lge GA 1982 Flémalle W
Grâce-Hollogne Lge GA 1982 Saint-Nicolas W
Graide Nam AG 1977 Bièvre W
Grammene Ovl AG 1977 Deinze V
Grand-Axhe Lge AG 1977 Waremme W
Grandglise Ht AG 1965 Stambruges W
Grandglise Ht AP 1965 Quevaucamps W
Grandglise Ht GA 1877 Blaton W
Grand-Hallet Lge AG 1977 Hannut W
Grand-Hallet Lge AP 1965 Hannut W
Grand-Halleux Lux AG 1977 Vielsalm W
Grandhan Lux AG 1977 Durbuy W
Grandhan Nam AP 1975 Somme-Leuze W
Grand-Leez Nam AG 1977 Gembloux-sur-Orneau W
Grand-Manil Nam AG 1965 Gembloux-sur-Orneau W
Grandmenil Lux AG 1977 Manhay W
Grandmetz Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Grand-Rechain Lge AG 1977 Herve W
Grand-Reng Ht AG 1977 Erquelinnes W
Grand-Reng Ht GA 1938 Erquelinnes W
Grandrieu Ht AG 1977 Sivry-Rance W
Grand-Rosières-Hottomont Brwal AG 1977 Ramillies W
Grandville Lge AG 1965 Oreye W
Grandvoir Lux AG 1977 Neufchâteau W
Grapfontaine Lux AG 1977 Neufchâteau W
Grapfontaine Lux GA 1849 Suxy W
Grapfontaine Lux GA 1849 Straimont W
Graty Ht AG 1977 Silly W
Graux Nam AG 1977 Mettet W
Grazen Vlbr AG 1971 Rummen V
Grembergen Ovl AG 1977 Dendermonde V
Grez-Doiceau Brwal AP 1982 Wavre W
Grez-Doiceau Brwal G 1977 Grez-Doiceau W
Grimbergen Vlbr G 1982 Grimbergen V
Grimbergen Vlbr GA 1982 Meise V
Grimbergen Vlbr GA 1982 Vilvoorde V
Grimminge Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Grimminge Ovl GA 1911 Idegem V
Grivegnée Lge AG 1977 Liège W
Grivegnée Lge AP 1871 Bressoux W
Grivegnée Lge GA 1922 Liège W
Grivegnée Lge GA 1855 Liège W
Grobbendonk Ant AP 1982 Herentals V
Grobbendonk Ant G 1977 Grobbendonk V
Groot-Bijgaarden Vlbr AG 1977 Dilbeek V
Groot-Gelmen Lbg AG 1971 Gelmen V
Groot-Gelmen Lbg AP 1970 Brustem V
Groot-Loon Lbg AG 1977 Borgloon V
Grosage Ht AG 1977 Chièvres W
Gros-Fays Nam AG 1964 Oizy W
Grote-Brogel Lbg AG 1977 Peer V
Grotenberge Ovl AG 1971 Zottegem V
Grote-Spouwen Lbg AG 1970 Spouwen V
Grote-Spouwen Lbg AP 1970 Membruggen V
Grote-Spouwen Lbg AP 1970 Ellderen V
Gruitrode Lbg AG 1977 Meeuwen-Gruitrode V
Gruitrode Lbg AP 1970 Opitter V
Gruitrode Lbg AP 1853 Opitter V
Gruitrode Lbg AP 1853 Tongerlo V
Gruitrode Lbg AP 1970 Tongerlo V
Gruitrode Lbg AP 1853 Reppel V
Grune Lux AG 1977 Nassogne W
Grupont Lux AG 1977 Tellin W
Guignies Ht AG 1977 Brunehaut W
Guigoven Lbg AG 1977 Kortessem V
Guirsch Lux AG 1977 Arlon W
Guirsch (Luxemburg) Lux AP 1843 Guirsch W
Guirsch (Luxemburg) Lux AP 1843 Attert W
Gullegem Wvl AG 1977 Wevelgem V
Gutschoven Lbg AG 1971 Heers V
H Naar index
Haacht Vlbr G 1982 Haacht V
Haacht Vlbr GA 1982 Boortmeerbeek V
Haaltert Ovl G 1982 Haaltert V
Haasdonk Ovl AG 1977 Beveren V
Haasdonk Ovl AP 1975 Sint-Niklaas V
Haasrode Vlbr AG 1977 Oud-Heverlee V
Haasrode Vlbr AP 1975 Leuven V
Habay Lux AP 1982 Etalle W
Habay-la-Neuve Lux AG 1977 Habay W
Habay-la-Vieille Lux AG 1977 Habay W
Habergy Lux AG 1977 Messancy W
Haccourt Lge AG 1977 Oupeye W
Haccourt Lge AP 1975 Visé W
Hachiville (Luxemburg) Lux AP 1843 Tavigny W
Hachy Lux AG 1977 Habay W
Hachy Lux AP 1975 Arlon W
Hacquegnies Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Haillot Nam AG 1977 Ohey W
Haine-St-Paul Ht AG 1977 La Louvière W
Haine-St-Pierre Ht AG 1977 La Louvière W
Hainin Ht AG 1977 Hensies W
Hakendover Vlbr AG 1977 Tienen V
Halanzy Lux AG 1977 Aubange W
Halen Lbg AP 1866 Loksbergen V
Halen Lbg G 1977 Halen V
Hallaar Ant AG 1977 Heist-op-den-Berg V
Halle Ant AG 1977 Zoersel V
Halle Vlbr G 1982 Halle V
Halle Vlbr GA 1930 Lembeek V
Halle Vlbr GA 1982 Beersel V
Halle-Booienhoven Vlbr AG 1977 Zoutleeuw V
Halle-Booienhoven Vlbr AP 1970 Sint-Truiden V
Halle-Booienhoven Vlbr AP 1970 Halmaal V
Halleux Lux AG 1977 La Roche-en-Ardenne W
Halma Lux AG 1977 Wellin W
Halmaal Lbg AG 1971 Sint-Truiden V
Haltinne Nam AG 1977 Gesves W
Hamipré Lux AG 1977 Neufchâteau W
Hamme Ovl G 1977 Hamme V
Hamme Ovl GA 1932 Weert V
Hamme Vlbr AG 1977 Merchtem V
Hamme-Mille Brwal AG 1977 Beauvechain W
Hamoir Lge G 1982 Hamoir W
Hamois Nam AP 1898 Achet W
Hamois Nam G 1982 Hamois W
Hamont Lbg AG 1977 Hamont-Achel V
Hamont Lbg AP 1970 Sint-Huibrechts-Lille V
Hampteau Lux AG 1977 Hotton W
Ham-sur-Heure Ht AG 1977 Ham-sur-Heure-Nalinnes W
Ham-sur-Nalinnes Nam GA 1982 Charleroi W
Ham-sur-Sambre Nam AG 1977 Jemeppe-sur-Sambre W
Handzame Wvl AG 1977 Kortemark V
Haneffe Lge AG 1977 Donceel W
Hannêche Lge AG 1977 Burdinne W
Hannuit Lge G 1982 Hannut W
Hanret Nam AG 1977 Eghezée W
Hansbeke Ovl AG 1977 Nevele V
Han-sur-Lesse Nam AG 1977 Rochefort W
Hantes-Wihéries Ht AG 1977 Erquelinnes W
Hanzinelle Nam AG 1977 Florennes W
Hanzinne Nam AG 1977 Florennes W
Harchies Ht AG 1965 Bernissart W
Harchies Ht AP 1964 Stambruges W
Harchies Ht AP 1964 Blaton W
Harelbeke Wvl AP 1964 Kortrijk V
Harelbeke Wvl AP 1975 Kortrijk V
Harelbeke Wvl G 1977 Harelbeke V
Haren Br AG 1921 Brussel B
Haren Lbg AG 1977 Tongeren V
Haren Lbg AP 1975 Borgloon V
Hargimont Lux AG 1977 Marche-en-Famenne W
Haringe Wvl AG 1857 Roesbrugge-Haringe V
Harlange (Luxemburg) Lux GA 1843 Villers-la-Bonne-Eau W
Harlange (Luxemburg) Lux GA 1905 Villers-la-Bonne-Eau W
Harmignies Ht AG 1977 Mons W
Harnoncourt Lux AG 1977 Rouvroy W
Harre Lux AG 1977 Manhay W
Harre Lux AP 1975 Ferrières W
Harsin Lux AG 1977 Nassogne W
Harveng Ht AG 1977 Mons W
Harzé Lge AG 1977 Aywaille W
Hasselt Lbg G 1982 Hasselt V
Hastière Nam G 1977 Hastière W
Hastière-Lavaux Nam AG 1977 Hastière W
Hastière-par-delà Nam AG 1977 Hastière W
Hatrival Lux AG 1977 Saint-Hubert W
Haulchin Ht AG 1977 Estinnes W
Hauset Lge AG 1977 Raeren W
Haut-Fays Lux AG 1977 Daverdisse W
Haut-Fays Lux AP 1837 Gembes W
Haut-Ittre Brwal AG 1977 Ittre W
Haut-le-Wastia Nam AG 1965 Anhée W
Hautrage Ht AG 1977 Saint-Ghislain W
Hautrage Ht AP 1964 Stambruges W
Hautrage Ht GA 1886 Villerot W
Havay Ht AG 1977 Quévy W
Havay Ht GA 1887 Givry W
Havelange Nam AP 1982 Hamois W
Havelange Nam G 1977 Havelange W
Havinnes Ht AG 1977 Tournai W
Havré Ht AG 1977 Mons W
Hechtel Lbg AG 1977 Hechtel-Eksel V
Heer Nam AG 1977 Hastière W
Heers Lbg AP 1982 Borgloon V
Heers Lbg AP 1982 Tongeren V
Heers Lbg G 1977 Heers V
Hees Lbg AG 1971 Mopertingen V
Heestert Wvl AG 1977 Zwevegem V
Heffen Ant AG 1977 Mechelen V
Heikruis Vlbr AG 1977 Pepingen V
Heindonk Ant AG 1977 Willebroek V
Heinsch Lux AG 1977 Arlon W
Heinsch Lux AP 1865 Tontelange W
Heist Wvl AG 1971 Knokke-Heist V
Heist Wvl AP 1901 Brugge V
Heist Wvl AP 1964 Knokke V
Heist Wvl AP 1970 Brugge V
Heist Wvl GA 1930 Knokke V
Heist-op-den-Berg Ant AP 1836 Booischot V
Heist-op-den-Berg Ant AP 1876 Hallaar V
Heist-op-den-Berg Ant AP 1876 Itegem V
Heist-op-den-Berg Ant G 1982 Heist-op-den-Berg V
Heist-op-den-Berg Ant GA 1982 Hulshout V
Hekelgem Vlbr GNV 1981 Affligem V
Heks Lbg AG 1977 Heers V
Helchteren Lbg AG 1977 Houthalen-Helchteren V
Helchteren Lbg AP 1975 Hechtel-Eksel V
Heldergem Ovl AG 1977 Haaltert V
Helen-Bos Vlbr AG 1971 Zoutleeuw V
Helkijn Wvl AG 1977 Spiere-Helkijn V
Hellebecq Ht AG 1977 Silly W
Hemelveerdegem Ovl AG 1977 Lierde V
Hemiksem Ant G 1831 Hemiksem V
Hemptinne Nam AG 1977 Fernelmont W
Hemptinne Nam AG 1977 Florennes W
Hendrieken Lbg AG 1977 Borgloon V
Henis Lbg AG 1972 Tongeren V
Henis Lbg AP 1970 Hoeselt V
Hennuyères Ht AG 1977 Braine-le-Comte W
Henri-Chapelle Lge AG 1977 Welkenraedt W
Henripont Ht AG 1977 Braine-le-Comte W
Hensies Ht G 1982 Hensies W
Hensies Ht GA 1982 Boussu W
Heppen Lbg AG 1977 Leopoldsburg V
Heppenbach Lge AG 1977 Amel W
Heppignies Ht AG 1977 Fleurus W
Herbeumont Lux G 1977 Herbeumont W
Herchies Ht AG 1977 Jurbise W
Herderen Lbg AG 1977 Riemst V
Herdersem Ovl AG 1977 Aalst V
Herdersem Ovl GA 1956 Hofstade V
Herdersem Ovl GA 1881 Gijzegem V
Herent Vlbr AP 1958 Leuven V
Herent Vlbr AP 1975 Leuven V
Herent Vlbr AP 1975 Haacht V
Herent Vlbr G 1982 Herent V
Herentals Ant G 1982 Herentals V
Herentals Ant GA 1982 Herenthout V
Herenthout Ant G 1982 Herenthout V
Herenthout Ant GA 1982 Herentals V
Herfelingen Vlbr AG 1977 Herne V
Hergenrath Lge AG 1977 Kelmis W
Hérinnes Ht AG 1977 Pecq W
Hérinnes Ht GA 1873 Pecq W
Herk-de-Stad Lbg AP 1970 Berbroek V
Herk-de-Stad Lbg AP 1971 Schulen V
Herk-de-Stad Lbg G 1982 Herk-de-Stad V
Hermalle-sous-Argenteau Lge AG 1977 Oupeye W
Hermalle-sous-Argenteau Lge AP 1975 Visé W
Hermalle-sous-Huy Lge AG 1977 Engis W
Hermalle-sous-Huy Lge AP 1975 Saint-Georges-sur-Meuse W
Hermée Lge AG 1977 Oupeye W
Hermelgem Ovl AG 1849 Nederzwalm-Hermelgem V
Hermeton-sur-Meuse Nam AG 1977 Hastière W
Herne Vlbr G 1977 Herne V
Héron Lge AP 1975 Andenne W
Héron Lge AP 1982 Wanze W
Héron Lge G 1977 Héron W
Herquegies Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Herseaux Ht AG 1977 Mouscron W
Herselt Ant AP 1970 Westerlo V
Herselt Ant AP 1865 Ramsel V
Herselt Ant G 1977 Herselt V
Herstal Lge AP 1975 Liège W
Herstal Lge AP 1975 Oupeye W
Herstal Lge AP 1975 Visé W
Herstal Lge AP 1982 Juprelle W
Herstal Lge AP 1927 Liège W
Herstal Lge AP 1927 Jupille-sur-Meuse W
Herstal Lge AP 1927 Wandre W
Herstal Lge G 1982 Herstal W
Herstal Lge GA 1982 Liège W
Herstal Lge GA 1939 Liège W
Herstal Lge GA 1855 Liège W
Herstappe Lbg G 1831 Herstappe V
Hertain Ht AG 1977 Tournai W
Herten Lbg AG 1977 Wellen V
Hertsberge Wvl AG 1977 Oostkamp V
Herve Lge AP 1982 Dison W
Herve Lge G 1982 Herve W
Herzele Ovl G 1982 Herzele V
Heule Wvl AG 1977 Kortrijk V
Heure Nam AG 1977 Somme-Leuze W
Heure-le-Romain Lge AG 1977 Oupeye W
Heurne Ovl AG 1971 Oudenaarde V
Heurne Ovl AP 1919 Welden V
Heurne Ovl GA 1920 Welden V
Heusden Lbg AG 1977 Heusden-Zolder V
Heusden Ovl AG 1977 Destelbergen V
Heusden Ovl AP 1921 Beervelde V
Heusden Ovl GA 1925 Destelbergen V
Heusden Ovl GA 1925 Gentbrugge V
Heusy Lge AG 1977 Verviers W
Heusy Lge AP 1970 Verviers W
Heusy Lge GA 1904 Verviers W
Heuvelland Wvl AP 1982 Ieper V
Hever Vlbr AG 1977 Boortmeerbeek V
Heverlee Vlbr AG 1977 Leuven V
Hévillers Brwal AG 1977 Mont-Saint-Guibert W
Heyd Lux AG 1977 Durbuy W
Hillegem Ovl AG 1977 Herzele V
Hingene Ant AG 1977 Bornem V
Hingeon Nam AG 1977 Fernelmont W
Hives Lux AG 1977 La Roche-en-Ardenne W
Hoboken Ant AG 1983 Antwerpen V
Hoboken Ant AP 1930 Antwerpen V
Hoboken Ant AP 1896 Antwerpen V
Hoboken Ant AP 1900 Antwerpen V
Hoboken Ant GA 1919 Wilrijk V
Hodeige Lge AG 1977 Remicourt W
Hodeige Lge AP 1964 Oreye W
Hodimont Lge AG 1930 Verviers W
Hodister Lux AG 1977 Rendeux W
Hody Lge AG 1977 Anthisnes W
Hody Lge AP 1884 Poulseur W
Hoegaarden Vlbr AP 1975 Tienen V
Hoegaarden Vlbr AP 1882 Bost V
Hoegaarden Vlbr G 1977 Hoegaarden V
Hoeilaart Vlbr G 1962 Hoeilaart V
Hoeke Wvl AG 1971 Moerkerke V
Hoelbeek Lbg AG 1977 Bilzen V
Hoeleden Vlbr AG 1977 Kortenaken V
Hoepertingen Lbg AG 1977 Borgloon V
Hoeselt Lbg AP 1970 Bilzen V
Hoeselt Lbg AP 1970 Spouwen V
Hoeselt Lbg AP 1970 Beverst V
Hoeselt Lbg AP 1970 Rijkhoven V
Hoeselt Lbg G 1982 Hoeselt V
Hoevenen Ant AG 1977 Stabroek V
Hoevenen Ant AP 1929 Antwerpen V
Hofstade Ovl AG 1977 Aalst V
Hofstade Ovl GA 1902 Aalst V
Hofstade Ovl GA 1930 Lede V
Hofstade Ovl GA 1956 Herdersem V
Hofstade Vlbr AG 1977 Zemst V
Hogne Nam AG 1977 Somme-Leuze W
Hognoul Lge AG 1977 Awans W
Hollain Ht AG 1977 Brunehaut W
Hollange Lux AG 1977 Fauvillers W
Hollebeke Wvl AG 1971 Zillebeke V
Hollogne-aux-Pierres Lge AG 1971 Grâce-Hollogne W
Hollogne-sur-Geer Lge AG 1977 Geer W
Holsbeek Vlbr G 1982 Holsbeek V
Holsbeek Vlbr GA 1982 Leuven V
Hombeek Ant AG 1977 Mechelen V
Hombourg Lge AG 1977 Plombières W
Hombourg Lge AP 1852 Remersdaal W
Hompré Lux AG 1977 Vaux-sur-Sûre W
Hondelange Lux AG 1977 Messancy W
Hondelange Lux AP 1922 Wolkrange W
Honnay Nam AG 1977 Beauraing W
Honsem Vlbr AG 1977 Boutersem V
Honsem Vlbr AP 1975 Bierbeek V
Honsem (Meldert Vlbr AP 1975 >Hoegaarden V
Hooglede Wvl AP 1982 Staden V
Hooglede Wvl G 1982 Hooglede V
Hooglede Wvl GA 1890 Oostnieuwkerke V
Hooglede Wvl GA 1982 Roeselare V
Hoogstade Wvl AG 1971 Alveringem V
Hoogstraten Ant G 1982 Hoogstraten V
Hoogstraten Ant GA 1982 Wuustwezel V
Horion-Hozémont Lge AG 1977 Grâce-Hollogne W
Horion-Hozémont Lge AP 1885 Chokier W
Horion-Hozémont Lge AP 1934 Awirs W
Horion-Hozémont Lge AP 1975 Flémalle W
Hornu Ht AG 1977 Boussu W
Horpmaal Lbg AG 1971 Heks V
Horrues Ht AG 1977 Soignies W
Hotton Lux G 1977 Hotton W
Houdemont Lux AG 1977 Habay W
Houdeng-Aimeries Ht AG 1977 La Louvière W
Houdeng-Goégnies Ht AG 1977 La Louvière W
Houdremont Nam AG 1977 Gedinne W
Houffalize Lux AP 1982 Gouwy W
Houffalize Lux G 1982 Houffalize W
Hour Nam AG 1977 Houyet W
Housse Lge AG 1977 Blégny W
Houtaing Ht AG 1977 Ath W
Houtain-le-Val Brwal AG 1977 Genappe W
Houtain-Saint-Siméon Lge AG 1977 Oupeye W
Houtain-Saint-Siméon Lge AP 1866 Boirs W
Houtave Wvl AG 1977 Zuienkerke V
Houtem Wvl AG 1977 Veurne V
Houthalen Lbg AG 1977 Houthalen-Helchteren V
Houthalen Lbg AP 1975 Heusden-Zolder V
Houthalen Lbg AP 1975 Zonhoven V
Houthem Ht AG 1977 Comines W
Houthulst Wvl AP 1982 Lo-Reninge V
Houthulst Wvl G 1977 Houthulst V
Houtvenne Ant AG 1977 Hulshout V
Houwaart Vlbr AG 1977 Tielt-Winge V
Houx Nam AG 1965 Yvoir W
Houyet Nam G 1977 Houyet W
Hove Ant G 1982 Hove V
Hove Ant GA 1982 Mortsel V
Hoves Ht AG 1977 Silly W
Hoves Ht AP 1892 Graty W
Howardries Ht AG 1977 Brunehaut W
Huccorgne Lge AG 1977 Wanze W
Huise Ovl AG 1977 Zingem V
Huise Ovl AP 1975 Kruishoutem V
Huissignies Ht AG 1977 Chièvres W
Huizingen Vlbr AG 1977 Beersel V
Huldenberg Vlbr G 1982 Huldenberg V
Hulshout Ant G 1982 Hulshout V
Hulshout Ant GA 1982 Heist-op-den-Berg V
Hulsonniaux Nam AG 1977 Houyet W
Hulsonniaux Nam AP 1854 Mesnil-Eglise W
Hulste Wvl AG 1977 Harelbeke V
Humain Lux AG 1977 Marche-en-Famenne W
Humain Nam AP 1975 Rochefort W
Humbeek Vlbr AG 1977 Grimbergen V
Hundelgem Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Huppaye Brwal AG 1977 Ramillies W
Huy Lge AP 1982 Andenne W
Huy Lge G 1982 Huy W
Huy Lge GA 1982 Marchin W
Hyon Ht AG 1972 Mons W
Hyon Ht GA 1896 Spiennes W
Hyon Ht GA 1896 Mons W
Hyon Ht GA 1896 Cuesmes W
I Naar index
Ichtegem Wvl AP 1975 Torhout V
Ichtegem Wvl G 1977 Ichtegem V
Iddergem Ovl AG 1977 Denderleeuw V
Idegem Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Idegem Ovl GA 1919 Onkerzele V
Idegem Ovl GA 1911 Grimminge V
Idegem Ovl GA 1919 Nederboelre V
Idegem Ovl GA 1919 Schendelbeke V
Ieper Wvl AP 1970 Zillebeke V
Ieper Wvl G 1982 Ieper V
Impe Ovl AG 1977 Lede V
Incourt Brwal G 1977 Incourt W
Ingelmunster Wvl G 1982 Ingelmunster V
Ingelmunster Wvl GA 1982 Meulebeke V
Ingooigem Wvl AG 1977 Anzegem V
Irchonwelz Ht AG 1977 Ath W
Isières Ht AG 1977 Ath W
Isnes Nam AG 1977 Gembloux-sur-Orneau W
Itegem Ant AG 1977 Heist-op-den-Berg V
Itterbeek Vlbr AG 1977 Dilbeek V
Ittre Brwal AP 1955 Clabecq W
Ittre Brwal G 1977 Ittre W
Ivoz-Ramet Lge AG 1977 Flémalle W
Izegem Wvl G 1982 Izegem V
Izegem Wvl GA 1982 Roeselare W
Izel Lux AG 1977 Chiny W
Izenberge Wvl AG 1971 Leisele V
Izier Lux AG 1977 Durbuy W
J Naar index
Jabbeke Wvl G 1982 Jabbeke V
Jalhay Lge G 1977 Jalhay W
Jalhay Lge GA 1842 Limbourg W
Jallet Nam AG 1977 Ohey W
Jamagne Nam AG 1977 Philippeville W
Jambes Nam AG 1977 Namur W
Jamiolle Nam AG 1977 Philippeville W
Jamioulx Ht AG 1977 Ham-sur-Heure-Nalinnes W
Jamoigne Lux AG 1977 Chiny W
Jandrain-Jandrenouille Brwal AG 1977 Orp-Jauche W
Jauche Brwal AG 1977 Orp-Jauche W
Jauchelette Brwal AG 1977 Jodoigne W
Javinque Nam AG 1977 Beauraing W
Jehay-Bodegnée Lge AG 1977 Amay W
Jehay-Bodegnée Lge AP 1975 Verlaine W
Jehonville Lux AG 1977 Bertrix W
Jemappes Ht AG 1977 Mons W
Jemappes Ht AP 1870 Flenu W
Jemelle Nam AG 1977 Rochefort W
Jemeppe Nam AG 1977 Jemeppe-sur-Sambre W
Jemeppe Nam AP 1836 Moustier W
Jemeppe-sur-Meuse Lge AG 1977 Seraing W
Jeneffe Lge AG 1977 Donceel W
Jeneffe Nam AG 1977 Havelange W
Jesseren Lbg AG 1971 Kolmont V
Jette Br AP 1841 Ganshoren B
Jette Br G 1958 Jette B
Jette Br GA 1930 Koekelberg B
Jette Br GA 1924 Ganshoren B
Jette Br GA 1903 Sint-Jans-Molenbeek B
Jette Br GA 1925 Brussel B
Jette Br GA 1903 Laken B
Jette Br GA 1958 Ganshoren B
Jeuk Lbg AG 1977 Gingelom V
Jodoigne Brwal G 1977 Jodoigne W
Jodoigne-Souveraine Brwal AG 1977 Jodoigne W
Jollain-Merlin Ht AG 1977 Brunehaut W
Joncret Ht AG 1977 Gerpinnes W
Julémont Lge AG 1977 Herve W
Jumet Ht AG 1977 Charleroi W
Jupille Lge GNV 1963 Jupille-sur-Meuse W
Jupille-sur-Meuse Lge AG 1977 Liège W
Jupille-sur-Meuse Lge AP 1927 Liège W
Jupille-sur-Meuse Lge GA 1855 Liège W
Juprelle Lge AP 1982 Bassenge W
Juprelle Lge G 1982 Juprelle W
Jurbise Ht G 1982 Jurbise W
Jurbise Ht GA 1846 Erbisoeul W
Juseret Lux AG 1977 Vaux-sur-Sûre W
Juseret Lux AP 1893 Ebly W
K Naar index
Kaaskerke Wvl AG 1965 Diksmuide V
Kaaskerke Wvl AP 1954 Diksmuide V
Kachtem Wvl AG 1977 Izegem V
Kaggevinne Vlbr AG 1977 Diest V
Kaggevinne Vlbr AP 1975 Scherpenheuvel-Zichem V
Kain Ht AG 1977 Tournai W
Kalken Ovl AG 1977 Laarne V
Kalken Ovl AP 1921 Beervelde V
Kallo Ovl AG 1977 Beveren V
Kallo Ovl AP 1964 Melsele V
Kalmis Lge G 1831 Kalmis W
Kalmis Lge GNV 1972 Kelmis W
Kalmthout Ant AP 1975 Essen V
Kalmthout Ant G 1982 Kalmthout V
Kalmthout Ant GA 1982 Wuustwezel V
Kampenhout Vlbr G 1982 Kampenhout V
Kampenhout Vlbr GA 1982 Steenokkerzeel V
Kanegem Wvl AG 1977 Tielt V
Kanne Lbg AG 1977 Riemst V
Kapellen Ant G 1982 Kapellen V
Kapellen Ant GA 1846 Ekeren V
Kapellen Vlbr AG 1977 Glabbeek-Zuurbemde V
Kapelle-op-den-Bos Vlbr AP 1982 Londerzeel V
Kapelle-op-den-Bos Vlbr G 1977 Kapelle-op-den-Bos V
Kaprijke Ovl G 1982 Kaprijke V
Kaprijke Ovl GA 1982 Eeklo V
Kaster Wvl AG 1977 Anzegem V
Kasterlee Ant G 1982 Kasterlee V
Kasterlee Ant GA 1982 Lille V
Kasterlee Ant GA 1982 Retie V
Kasterlee Ant GA 1982 Geel V
Kasterlee Ant GA 1982 Olen V
Kaulille Lbg AG 1977 Bocholt V
Kaulille Lbg AP 1970 Sint-Hubrechts-Lille V
Keerbergen Vlbr AP 1982 Haacht V
Keerbergen Vlbr G 1831 Keerbergen V
Keerbergen Vlbr GA 1982 Bonheiden V
Keiem Wvl AG 1971 Beerst V
Kemexhe Lge AG 1965 Crisnée W
Kemexhe Lge AP 1965 Momalle W
Kemexhe Lge AP 1965 Fexe-le-Haut-Clocher W
Kemmel Wvl AG 1977 Heuvelland V
Kemzeke Ovl AG 1977 Stekene V
Kemzeke Ovl AP 1975 Sint-Gillis-Waas V
Kemzeke Ovl GA 1939 Sint-Pauwels V
Kerkhove Wvl AG 1977 Avelgem V
Kerkom Vlbr AG 1971 Boutersem V
Kerkom-bij-Sint-Truiden Lbg AG 1971 Borlo V
Kerkom-bij-Sint-Truiden Lbg AP 1970 Sint-Truiden V
Kerksken Ovl AG 1977 Haaltert V
Kermt Lbg AG 1977 Hasselt V
Kerniel Lbg AG 1977 Borgloon V
Kersbeek-Miskom Vlbr AG 1977 Kortenaken V
Kessel Ant AG 1977 Nijlen V
Kessel Ant GA 1937 Gestel V
Kessel Ant GA 1937 Bevel V
Kessel-Lo Vlbr AG 1977 Leuven V
Kessel-Lo Vlbr GA 1886 Leuven V
Kessenich Lbg AG 1971 Kinrooi V
Kessenich Lbg AP 1845 Kinrooi V
Kessenich Lbg AP 1845 Molenbeersel V
Kessenich Lbg GA 1847 Molenbeersel V
Kessenich Lbg GA 1847 Kinrooi V
Kester Vlbr AG 1977 Gooik V
Kettenis Lge AG 1977 Eupen W
Kettenis Lge AP 1975 Lontzen W
Keumiée Nam AG 1977 Basse-Sambre W
Keumiée Nam AP 1975 Sombreffe W
Kieldrecht Ovl AG 1977 Beveren V
Kinrooi Lbg G 1971 Kinrooi V
Kinrooi Lbg GA 1847 Kessenich V
Kleine-Brogel Lbg AG 1971 Peer V
Kleine-Spouwen Lbg AG 1971 Spouwen V
Klein-Gelmen Lbg AG 1971 Gelmen V
Klemskerke Wvl AG 1977 De Haan V
Klerken Wvl AG 1977 Houthulst V
Klerken Wvl AP 1928 Houthulst V
Kluisbergen Ovl AP 1975 Avelgem V
Kluisbergen Ovl AP 1975 Maarkedal V
Kluisbergen Ovl AP 1975 Wortegem-Petegem V
Kluizen Ovl AG 1965 Ertvelde V
Kluizen Ovl AP 1964 Gent V
Kluizen Ovl AP 1927 Gent V
Knesselare Ovl G 1977 Knesselare V
Knokke Wvl AG 1971 Knokke-Heist V
Knokke Wvl AP 1901 Heist V
Knokke Wvl AP 1964 Heist V
Knokke Wvl GA 1930 Heist V
Knokke-Heist Wvl AP 1990 Brugge V
Kobbegem Vlbr AG 1977 Asse V
Koekelare Wvl G 1977 Koekelare V
Koekelberg Br G 1930 Koekelberg B
Koekelberg Br GA 1928 Sint-Agatha-Berchem B
Koekelberg Br GA 1879 Sint-Jans-Molenbeek B
Koekelberg Br GA 1890 Sint-Jans-Molenbeek B
Koekelberg Br GA 1930 Jette B
Koekelberg Br GA 1928 Ganshoren B
Koersel Lbg AG 1977 Beringen V
Koersel Lbg AP 1853 Beringen V
Koksijde Wvl AP 1970 Veurne V
Koksijde Wvl G 1977 Koksijde V
Kolmont Lbg AG 1977 Tongeren V
Kolmont Lbg AP 1975 Borgloon V
Koningshooikt Ant AG 1977 Lier V
Koninksem Lbg AG 1972 Tongeren V
Kontich Ant AP 1869 Lint V
Kontich Ant G 1977 Kontich V
Kooigem Wvl AG 1977 Kortrijk V
Koolkerke Wvl AG 1971 Brugge V
Koolkerke Wvl AP 1899 Brugge V
Koolskamp Wvl AG 1977 Ardooie V
Korbeek-Dijle Vlbr AG 1977 Bertem V
Korbeek-Lo Vlbr AG 1977 Bierbeek V
Korbeek-Lo Vlbr AP 1975 Leuven V
Kortemark Wvl G 1977 Kortemark V
Kortenaken Vlbr G 1977 Kortenaken V
Kortenberg Vlbr G 1977 Kortenberg V
Kortenberg Vlbr GA 1955 Erps-Kwerps V
Kortessem Lbg AP 1982 Hoeselt V
Kortessem Lbg G 1977 Kortessem V
Kortijs Lbg AG 1971 Montenaken V
Kortrijk Wvl AP 1964 Harelbeke V
Kortrijk Wvl AP 1982 Wevelgem V
Kortrijk Wvl G 1977 Kortrijk V
Kortrijk-Dutsel Vlbr AG 1977 Holsbeek V
Kozen Lbg AG 1977 Nieuwerkerken V
Kozen Lbg AP 1975 Sint-truiden V
Kraainem Vlbr G 1831 Kraainem V
Krombeke Wvl AG 1971 Proven V
Kruibeke Ovl G 1982 Kruibeke V
Kruibeke Ovl GA 1982 Beveren V
Kruishoutem Ovl G 1977 Kruishoutem V
Kumtich Vlbr AG 1977 Tienen V
Kumtich Vlbr AP 1975 Hoegaarden V
Kuringen Lbg AG 1977 Hasselt V
Kuttekoven Lbg AG 1977 Borgloon V
Kuurne Wvl AP 1975 Kortrijk V
Kuurne Wvl G 1831 Kuurne V
Kwaadmechelen Lbg AG 1977 Ham V
Kwaremont Ovl AG 1971 Kluisbergen V
L Naar index
Laar Vlbr AG 1971 Neerwinden V
Laarne Ovl AP 1921 Beervelde V
Laarne Ovl G 1977 Laarne V
La Bouverie Ht AG 1977 Frameries W
Labuissière Ht AG 1977 Merbes-le-Château W
Lacuisine Lux AG 1977 Florenville W
Lacuisine Lux GA 1887 Chassepierre W
Ladeuze Ht AG 1977 Chièvres W
Lafôret Nam AG 1965 Vresse W
La Glanerie Ht AG 1977 Rumes W
La Gleize Lge AG 1977 Stoumont W
La Gleize Lge AP 1952 Francorchamps W
Lahamaide Ht AG 1977 Ellezelles W
La Hestre Ht AG 1977 Manage W
La Hulpe Vlbr AP 1962 Hoeilaart V
La Hulpe Brwal G 1962 La Hulpe W
La Louvière Ht AP 1982 Le Roeulx W
La Louvière Ht G 1982 La Louvière W
La Louvière Ht GA 1982 Mons W
La Louvière Ht GA 1982 Manage W
Laken Br AG 1921 Brussel B
Laken Br AP 1897 Brussel B
Laken Br AP 1897 Schaarbeek B
Laken Br GA 1903 Jette B
Laken Br GA 1903 Sint-Jans-Molenbeek B
Lamain Ht AG 1977 Tournai W
Lambermont Lge AG 1977 Verviers W
Lambusart Ht AG 1977 Fleurus W
Lambusart Ht GA 1850 Moignelée W
Lamine Lge AG 1971 Remicourt W
Lamontzée Lge AG 1977 Burdinne W
Lamorteau Lux AG 1977 Rouvroy W
Lamorteau Lux AP 1906 Harnoncourt W
Lamorteau Lux AP 1853 Torgny W
Lampernisse Wvl AG 1971 Pervijze V
Lampernisse Wvl AP 1970 Oudekapelle V
Lampernisse Wvl AP 1970 Driekapellen V
Lanaken Lbg AP 1982 Maasmechelen V
Lanaken Lbg G 1977 Lanaken V
Lanaye Lge AG 1977 Visé W
Landegem Ovl AG 1977 Nevele V
Landelies Ht AG 1977 Montigny-le-Tilleul W
Landelies Ht AP 1896 Goutroux W
Landen Vlbr G 1977 Landen V
Landenne Nam AG 1977 Andenne W
Landenne Nam AP 1975 Héron W
Landenne Nam GA 1937 Couthuin W
Landenne Nam GA 1937 Seilles W
Landskouter Ovl AG 1977 Oosterzele V
Laneffe Nam AG 1977 Walcourt W
La-Neuville-Aux-Tourneurs(France) Ht GA 1905 L'Escaillière W
La-Neuville-Aux-Tourneurs(France) HT GA 1905 Rièzes W
Langdorp Vlbr AG 1977 Aarschot V
Langemark Wvl AG 1977 Langemark-Poelkapelle V
Langemark Wvl AP 1904 Poelkapelle V
Lanklaar Lbg AG 1971 Dilsen V
Lanquesaint Ht AG 1977 Ath W
Lantin Lge AG 1977 Juprelle W
Lantremange Lge AG 1971 Waremme W
Laplaigne Ht AG 1977 Brunehaut W
Lapscheure Wvl AG 1971 Moerkerke V
La Reid Lge AG 1977 Theux W
La Roche-en-Ardenne Lux G 1977 La Roche-en-Ardenne W
Lasne Brwal G 1982 Lasne W
Lasne-Chapelle-Saint-Lambert Brwal AG 1977 Lasne W
Lathuy Brwal AG 1977 Jodoigne W
Latinne Lge AG 1977 Braives W
Latour Lux AG 1977 Virton W
Lauw Lbg AG 1977 Tongeren V
Lauw Lbg AP 1970 Heks V
Lauw Lbg AP 1970 Haren V
Lauw Lbg AP 1970 Widooie V
Lauw Lbg AP 1970 Vechmaal V
Lauwe Wvl AG 1977 Menen V
Lavacherie Lux AG 1977 Sainte-Ode W
Lavaux-Sainte-Anne Nam AG 1977 Rochefort W
Lavoir Lge AG 1977 Héron W
Lavoir Lge AP 1975 Wanze W
Lebbeke Ovl G 1982 Lebbeke V
Lebbeke Ovl GA 1982 Dendermonde V
L'Ecluse Brwal AG 1977 Beauvechain W
Lede Ovl G 1977 Lede V
Lede Ovl GA 1930 Hofstade V
Ledeberg Ovl AG 1977 Gent V
Ledeberg Ovl AP 1913 Gent V
Ledeberg Ovl GA 1961 Gent V
Ledegem Wvl G 1977 Ledegem V
Leefdaal Vlbr AG 1977 Bertem V
Leerbeek Vlbr AG 1977 Gooik V
Leernes Ht AG 1977 Fontaine-l'Evêque W
Leers-et-Fosteau Ht AG 1977 Thuin W
Leers-Nord Ht AG 1977 Estaimpuis W
Leest Ant AG 1977 Mechelen V
Leeuwergem Ovl AG 1971 Zottegem V
Leffinge Wvl AG 1977 Middelkerke V
Leffinge Wvl AP 1970 Oostende V
Léglise Lux G 1977 Léglise W
Leignon Nam AG 1977 Ciney W
Leignon Nam GA 1860 Chevetogne W
Leisele Wvl AG 1977 Alveringem V
Leke Wvl AG 1977 Diksmuide V
Lembeek Vlbr AG 1977 Halle V
Lembeek Vlbr GA 1930 Halle V
Lembeke Ovl AG 1977 Kaprijke V
Lemberge Ovl AG 1965 Merelbeke V
Le Mesnil Nam AG 1977 Viroinval W
Lendelede Wvl G 1831 Lendelede V
Lens Ht AP 1982 Jurbise W
Lens Ht G 1982 Lens W
Lens-Saint-Rémy Lge AG 1971 Hannut W
Lens-Saint-Rémy Lge AP 1896 Blehen W
Lens-Saint-Rémy Lge AP 1881 Abolens W
Lens-Saint-Servais Lge AG 1977 Geer W
Lens-sur-Geer Lge AG 1965 Oreye W
Le Roux Nam AG 1977 Fosses-la-Ville W
Leopoldsburg Lbg G 1982 Leopoldsburg V
Les Avins Lge AG 1977 Clavier W
Les Bulles Lux AG 1977 Chiny W
L'Escaillère Ht AG 1977 Chimay W
Lesdain Ht AG 1977 Brunehaut W
Les Hayons Lux AG 1977 Bouillon W
Lessines Ht G 1982 Lessines W
Lessines Ht GA 1982 Ath W
Lessive Nam AG 1977 Rochefort W
Lesterny Lux AG 1977 Nassogne W
Lesve Nam AG 1977 Profondeville W
Lesve Nam GA 1911 Saint-Gérard W
Les Waleffes Lge AG 1971 Faimes W
Letterhoutem Ovl AG 1977 Sint-Lievens-Houtem V
Leugnies Ht AG 1977 Beaumont W
Leupegem Ovl AG 1965 Oudenaarde V
Leut Lbg AG 1977 Maasmechelen V
Leuven Vlbr AP 1982 Rotselaar V
Leuven Vlbr AP 1982 Herent V
Leuven Vlbr G 1982 Leuven V
Leuven Vlbr GA 1886 Kessel-Lo V
Leuven Vlbr GA 1982 Holsbeek V
Leuze Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Leuze Nam AG 1977 Eghezée W
Leuze-en-Hainaut Ht GA 1982 Ath W
Leval-Chaudeville Ht AG 1977 Beaumont W
Leval-Trahegnies Ht AG 1977 Binche W
Liberchies Ht AG 1965 Luttre W
Libin Lux AP 1899 Smuid W
Libin Lux AP 1975 Saint-Hubert W
Libin Lux G 1977 Libin W
Libramont Lux AG 1977 Libramont-Chevigny W
Lichtaart Ant AG 1977 Kasterlee V
Lichtervelde Wvl G 1982 Lichtervelde V
Lichtervelde Wvl GA 1982 Torhout V
Liedekerke Vlbr AP 1982 Roosdaal V
Liedekerke Vlbr G 1975 Liedekerke V
Liedekerke Vlbr GA 1870 Okegem V
Liedekerke Vlbr GA 1870 Denderleeuw V
Lieferinge Ovl AG 1977 Ninove V
Liège Lge G 1982 Liège W
Liège Lge GA 1982 Herstal W
Liège Lge GA 1855 Herstal W
Liège Lge GA 1982 Esneux W
Liège Lge GA 1982 Beyne-Heusay W
Liège Lge GA 1855 Grivegnée W
Liège Lge GA 1855 Jupille-sur-Meuse W
Liège Lge GA 1982 Ans W
Liège Lge GA 1900 Angleur W
Liège Lge GA 1939 Herstal W
Liège Lge GA 1982 Seraing W
Liège Lge GA 1982 Saint-Nicolas W
Liège Lge GA 1922 Grivegnée W
Lier Ant G 1982 Lier V
Lier Ant GA 1982 Ranst V
Lierneux Lge G 1982 Lierneux W
Lierneux Lge GA 1982 Manhay W
Lierneux Lux AP 1975 Vielsalm W
Liernu Nam AG 1977 Eghezée W
Liers Lge AG 1977 Herstal W
Liers Lge AP 1975 Juprelle W
Liezele Ant AG 1977 Puurs V
Ligne Ht AG 1977 Ath W
Ligney Lge AG 1977 Geer W
Ligny Nam AG 1977 Sombreffe W
Ligny Nam GA 1841 Wanfercée-Baulet W
Lille Ant G 1982 Lille V
Lille Ant GA 1982 Kasterlee V
Lillo Ant AG 1959 Antwerpen V
Lillo Ant AP 1929 Antwerpen V
Lillois-Witterzée Brwal AG 1977 Braine-l'Alleud W
Limal Brwal AG 1977 Wavre W
Limal Brwal AP 1884 Rosières W
Limal Brwal AP 1975 Ottignies-Louvain-La-Neuve W
Limbourg Lge G 1977 Limbourg W
Limbourg Lge GA 1842 Jalhay W
Limbourg Lge GA 1891 Goé W
Limelette Brwal AG 1977 Ottignies-Louvain-La-Neuve W
Limerlé Lux AG 1977 Gouvy W
Limont Lge AG 1977 Donceel W
Lincent Lge G 1977 Lincent W
Lincent Lge AG 1953 Modave W
Linden Vlbr AG 1977 Lubbeek V
Linkebeek Vlbr G 1831 Linkebeek V
Linkhout Lbg AG 1977 Lummen V
Linsmeau Brwal AG 1977 Hélécine W
Lint Ant G 1869 Lint V
Linter Vlbr G 1977 Linter V
Lippelo Ant AG 1977 Sint-Amands V
Lisogne Nam AG 1977 Dinant W
Lissewege Wvl AG 1971 Brugge V
Lissewege Wvl AP 1901 Brugge V
Lissewege Wvl AP 1899 Brugge V
Lissewege Wvl AP 1901 Heist V
Lissewege Wvl GA 1932 Dudzele V
Lissewege Wvl GA 1932 Zuienkerke V
Lives-sur-Meuse Nam AG 1977 Namur W
Lives-sur-Meuse Nam GA 1939 Beez W
Lixhe Lge AG 1977 Visé W
Lo Wvl AG 1977 Lo-Reninge V
Lobbes Ht G 1982 Lobbes W
Lobbes Ht GA 1982 Thuin W
Lochristi Ovl G 1982 Lochristi V
Lochristi Ovl GA 1982 Lokeren V
Lochristi Ovl GA 1919 Zeveneken V
Lodelinsart Ht AG 1977 Charleroi W
Loenhout Ant AG 1977 Wuustwezel V
Loker Wvl AG 1977 Heuvelland V
Lokeren Ovl AP 1975 Berlare V
Lokeren Ovl AP 1975 Zele V
Lokeren Ovl G 1982 Lokeren V
Lokeren Ovl GA 1982 Lochristi V
Loksbergen Lbg AG 1965 Halen V
Lombardsijde Wvl AG 1971 Westende V
Lombardsijde Wvl AP 1949 Nieuwpoort V
Lombise Ht AG 1977 Lens W
Lommel Lbg G 1843 Lommel V
Lommersweiler Lge AG 1977 Sankt-Vith W
Lompret Ht AG 1977 Chimay W
Lomprez Lux AG 1977 Wellin W
Loncin Lge AG 1977 Ans W
Loncin Lge AP 1975 Grâce-Hollogne W
Londerzeel Vlbr G 1982 Londerzeel V
Longchamps Lux AG 1977 Bertogne W
Longchamps Lux AP 1975 Bastogne W
Longchamps Nam AG 1977 Eghezée W
Longlier Lux AG 1977 Neufchâteau W
Longlier Lux AP 1862 Hamipré W
Longueville Brwal AG 1977 Chaumont-Gistoux W
Longuyon (France) Lux GA 1906 Ruette W
Longvilly Lux AG 1977 Bastogne W
Lontzen Lge G 1977 Lontzen W
Lonzée Nam AG 1965 Gembloux-sur-Orneau W
Loonbeek Vlbr AG 1977 Huldenberg V
Loppem Wvl AG 1977 Zedelgem V
Loppem Wvl AP 1970 Sint-Michiels V
Lorcé Lge AG 1977 Stoumont W
Lo-Reninge Wvl AP 1982 Vleteren V
Lot Vlbr AG 1977 Beersel V
Lotenhulle Ovl AG 1977 Aalter V
Louette-Saint-Denis Nam AG 1977 Gedinne W
Louette-Saint-Denis Nam AP 1975 Vresse-sur-Semois W
Louette-Saint-Pierre Nam AG 1977 Gedinne W
Loupoigne Brwal AG 1977 Genappe W
Louveigné Lge AG 1977 Sprimont W
Louveigné Lge AP 1975 Aywaille W
Louveigné Lge GA 1854 Sprimont W
Lovendegem Ovl G 1977 Lovendegem V
Lovenjoel Vlbr AG 1977 Bierbeek V
Loverval Ht AG 1977 Gerpinnes W
Loyers Nam AG 1977 Namur W
Lubbeek Vlbr G 1982 Lubbeek V
Luingne Ht AG 1977 Mouscron W
Lummen Lbg AP 1982 Beringen V
Lummen Lbg G 1977 Lummen V
Lustin Nam AG 1977 Profondeville W
Luttre Ht AG 1977 Pont-â-Celles W
M Naar index
Maarke-Kerkem Ovl AG 1977 Maarkedal V
Maaseik Lbg AP 1964 Neeroeteren V
Maaseik Lbg G 1982 Maaseik V
Maasmechelen Lbg G 1982 Maasmechelen V
Mabompré Lux AG 1977 Houffalize W
Machelen Ovl AG 1977 Zulte V
Machelen Vlbr AP 1982 Zaventem V
Machelen Vlbr G 1982 Machelen V
Machelen Vlbr GA 1905 Vilvoorde V
Machelen Vlbr GA 1982 Vilvoorde V
Macon Ht AG 1977 Momignies W
Macquenoise Ht AG 1977 Momignies W
Maffe Nam AG 1977 Havelange W
Maffe Nam AP 1975 Somme-Leuze W
Maffe Nam AP 1887 Méan W
Maffle Ht AG 1977 Ath W
Magnée Lge AG 1977 Fléron W
Maillen Nam AG 1977 Assesse W
Mainvault Ht AG 1977 Ath W
Maisières Ht AG 1977 Mons W
Maissin Lux AG 1977 Paliseul W
Maizeret Nam AG 1977 Andenne W
Maizeret Nam GA 1841 Thon W
Mal Lbg AG 1977 Tongeren V
Maldegem Ovl G 1982 Maldegem V
Malderen Vlbr AG 1977 Londerzeel V
Malempré Lux AG 1977 Manhay W
Malèves-Sainte-Marie-Wastines Brwal AG 1977 Perwez W
Malle Ant GA 1982 Zoersel V
Malmédy Lge AP 1982 Waimes W
Malmédy Lge G 1977 Malmédy W
Malonne Nam AG 1977 Namur W
Malvoisin Nam AG 1977 Gedinne W
Manage Ht G 1982 Manage W
Manage Ht GA 1982 La Louvière W
Manderfeld Lge AG 1977 Büllingen W
Manhay Lux GA 1982 Lierneux W
Mannekensvere Wvl AG 1971 Spermalie V
Maransart Brwal AG 1977 Lasne W
Marbais Brwal AG 1977 Villers-la-Ville W
Marbaix Ht AG 1977 Ham-sur-Heure-Nalinnes W
Marche-en-Famenne Lux AP 1982 Nassogne W
Marche-en-Famenne Lux AP 1982 Rochefort W
Marche-en-Famenne Lux G 1982 Marche-en-Famenne W
Marche-en-Famenne Lux GA 1882 Waillet W
Marche-les-Dames Nam AG 1977 Namur W
Marche-lez-Ecaussines Ht AG 1977 Ecaussines W
Marchienne-au-Pont Ht AG 1977 Charleroi W
Marchin Lge AP 1975 Huy W
Marchin Lge G 1982 Marchin W
Marchin Lge GA 1982 Huy W
Marchipont Ht AG 1977 Honnelles W
Marchovelette Nam AG 1977 Fernelmont W
Marcinelle Ht AG 1977 Charleroi W
Marcinelle Ht AP 1846 Charleroi W
Marcourt Lux AG 1977 Rendeux W
Marcourt Lux AP 1975 La Roche-en-Ardenne W
Marcq Ht AG 1977 Enghien W
Marenne Lux AG 1977 Hotton W
Marenne Lux AP 1975 Marche-en-Famenne W
Mariakerke Ovl AG 1977 Gent V
Mariakerke Ovl AP 1961 Gent V
Mariakerke Ovl AP 1969 Gent V
Mariakerke Ovl GA 1937 Gent V
Mariakerke Wvl AP 1877 Oostende V
Mariakerke Wvl AP 1899 Oostende V
Mariakerke Wvl AP 1899 Stene V
Mariekerke Ant AG 1977 Bornem V
Mariembourg Nam AG 1977 Couvin W
Marienbourg Nam GNV 1963 Mariembourg V
Marilles Brwal AG 1977 Orp-Jauche W
Marke Wvl AG 1977 Kortrijk V
Markegem Wvl AG 1977 Dentergem V
Marneffe Lge AG 1977 Burdinne W
Marquain Ht AG 1977 Tournai W
Martelange Lux G 1975 Martelange W
Martenslinde Lbg AG 1977 Bilzen V
Martouzin-Neuville Nam AG 1977 Beauraing W
Masbourg Lux AG 1977 Nassogne W
Masbourg Lux AP 1858 Grupont W
Masnuy-Saint-Jean Ht AG 1977 Jurbise W
Masnuy-Saint-Jean Ht AP 1975 Mons W
Masnuy-Saint-Pierre Ht AG 1977 Jurbise W
Massemen Ovl AG 1977 Wetteren V
Massemen Ovl AP 1899 Westrem V
Massenhoven Ant AG 1977 Zandhoven V
Matagne-la-Grande Nam AG 1977 Doische W
Matagne-la-Grande Nam GA 1846 Dourbes W
Matagne-la-Petite Nam AG 1977 Doische W
Mater Ovl AG 1971 Oudenaarde V
Maubray Ht AG 1977 Antoing W
Maulde Ht AG 1977 Tournai W
Maurage Ht AG 1977 La Louvière W
Mazée Nam AG 1977 Viroinval W
Mazenzele Vlbr AG 1977 Opwijk V
Mazy Nam AG 1977 Gembloux-sur-Orneau W
Méan Nam AG 1977 Havelange W
Mechelen Ant AP 1970 Walem V
Mechelen Ant AP 1887 Walem V
Mechelen Ant G 1982 Mechelen V
Mechelen Ant GA 1982 Zemst V
Mechelen Ant GA 1982 Rumst V
Mechelen-aan-de-Maas Lbg AG 1971 Maasmechelen V
Mechelen-aan-de-Maas Lbg AP 1970 Boorsem V
Mechelen-aan-de-Maas Lbg AP 1970 As V
Mechelen-aan-de-Maas Lbg GA 1851 Opgrimbie V
Mechelen-Bovelingen Lbg AG 1971 Bovelingen V
Méeffe Lge AG 1977 Wasseiges W
Meensel-Kiezegem Vlbr AG 1977 Tielt-Winge V
Meer Ant AG 1977 Hoogstraten V
Meerbeek Vlbr AG 1977 Kortenberg V
Meerbeke Ovl AG 1977 Ninove V
Meerbeke Ovl GA 1911 Ninove V
Meerbeke Ovl GA 1870 Denderleeuw V
Meerdonk Ovl AG 1977 Sint-Gillis-Waas V
Meerhout Ant G 1831 Meerhout V
Meerle Ant AG 1977 Hoogstraten V
Meeswijk Lbg AG 1971 Leut V
Meetkerke Wvl AG 1977 Zuienkerke V
Meeuwen Lbg AG 1977 Meeuwen-Gruitrode V
Meeuwen Lbg AP 1970 Houthalen V
Meeuwen-Gruitrode Lbg AP 1982 Maaseik V
Meeuwen-Gruitrode Lbg AP 1982 Bocholt V
Méhaigne Nam AG 1977 Eghezée W
Meigem Ovl AG 1977 Deinze V
Meigem Ovl GA 1911 Vosselare V
Meilegem Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Meise Vlbr AP 1874 Nieuwenrode V
Meise Vlbr G 1982 Meise V
Meise Vlbr GA 1982 Grimbergen V
Meix-devant-Virton Lux G 1977 Meix-devant-Virton W
Meix-le-Tige Lux AG 1977 Saint-Léger W
Melden Ovl AG 1971 Oudenaarde V
Melden Ovl AP 1955 Leupegem V
Meldert Lbg AG 1977 Lummen V
Meldert Ovl AG 1977 Aalst V
Meldert Vlbr AG 1965 Honsem V
Melen Lge AG 1977 Soumagne W
Mélin Brwal AG 1977 Jodoigne W
Melkwezer Vlbr AG 1971 Orsmaal V
Melle Ovl G 1982 Melle V
Melle Ovl GA 1982 Destelbergen V
Melle Ovl GA 1982 Gent V
Mellery Brwal AG 1977 Villers-la-Ville W
Melles Ht AG 1977 Tournai W
Mellet Ht AG 1977 Les Bons Villers W
Mellier Lux AG 1977 Léglise W
Melsbroek Vlbr AG 1977 Steenokkerzeel V
Melsele Ovl AG 1977 Beveren V
Melsele Ovl AP 1964 Kallo V
Melsele Ovl AP 1923 Zwijndrecht V
Melsele Ovl GA 1932 Beveren V
Melsen Ovl AG 1977 Merelbeke V
Melsen Ovl AP 1977 De Pinte V
Membach Lge AG 1977 Baelen W
Membre Nam AG 1965 Vresse W
Membruggen Lbg AG 1971 Elderen V
Mendonk Ovl AG 1965 Gent V
Mendonk Ovl AP 1927 Gent V
Mendonk Ovl AP 1964 Wachtebeke V
Menen Wvl AP 1982 Wevelgem V
Menen Wvl G 1977 Menen V
Merbes-le-Château Ht G 1977 Merbes-le-Château W
Merbes-Sainte-Marie Ht AG 1977 Merbes-le-Château W
Merchtem Vlbr G 1982 Merchtem V
Merchtem Vlbr GA 1982 Opwijk V
Merdorp Lge AG 1977 Hannut W
Mere Ovl AG 1977 Erpe-Mere V
Merelbeke Ovl AP 1975 Gent V
Merelbeke Ovl AP 1913 Gent V
Merelbeke Ovl G 1977 Merelbeke V
Merendree Ovl AG 1977 Nevele V
Merkem Wvl AG 1977 Houthulst V
Merkem Wvl AP 1970 Nieuwkapelle V
Merksem Ant AG 1983 Antwerpen V
Merksem Ant AP 1903 Antwerpen V
Merksem Ant AP 1929 Antwerpen V
Merksem Ant GA 1932 Deurne V
Merksem Ant GA 1871 Antwerpen V
Merksplas Ant G 1975 Merksplas V
Merlemont Nam AG 1977 Philippeville W
Mesen Wvl G 1831 Mesen V
Meslin-l'Evêque Ht AG 1977 Ath W
Mesnil-Eglise Ht AP 1854 Wiesme W
Mesnil-Eglise Nam AG 1977 Houyet W
Mesnil-Saint-Blaise Nam AG 1977 Houyet W
Mespelare Ovl AG 1977 Dendermonde V
Messancy Lux AP 1975 Aubange W
Messancy Lux AP 1876 Selange W
Messancy Lux G 1977 Messancy W
Messelbroek Vlbr AG 1977 Scherpenheuvel-Zichem V
Mesvin Ht AG 1977 Mons W
Mettekoven Lbg AG 1971 Heers V
Mettet Nam AP 1977 Fosses-la-Ville W
Mettet Nam G 1977 Mettet W
Meulebeke Wvl G 1982 Meulebeke V
Meulebeke Wvl GA 1982 Oostrozebeke V
Meulebeke Wvl GA 1982 Ingelmunster V
Meux Nam AG 1977 La Bruyère W
Mévergnies Ht GNV 1972 Mévergnies-lez-Lens W
Mévergnies-lez-Lens Ht AG 1977 Brugelette W
Meyerode Lge AG 1977 Amel W
Meyerode Lge AP 1975 Sankt-Vith W
Michelbeke Ovl AG 1971 Brakel V
Michelbeke Ovl GA 1919 Sint-Maria-Oudenhove V
Micheroux Lge AG 1977 Soumagne W
Middelburg Ovl AG 1977 Maldegem V
Middelkerke Wvl AP 1970 Oostende V
Middelkerke Wvl G 1977 Middelkerke V
Miécret Nam AG 1977 Havelange W
Mielen-boven-Aalst Lbg AG 1971 Borlo V
Mignault Ht AG 1977 Le Roeulx W
Millen Lbg AG 1977 Riemst V
Milmort Lge AG 1977 Herstal W
Minderhout Ant AG 1977 Hoogstraten V
Mirwart Lux AG 1977 Saint-Hubert W
Modave Lge AP 1982 Marchin W
Modave Lge G 1977 Modave W
Moelingen Lbg AG 1977 Voeren V
Moen Wvl AG 1977 Zwevegem V
Moerbeke Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Moerbeke Ovl AP 1982 Stekene V
Moerbeke Ovl G 1831 Moerbeke V
Moere Wvl AG 1971 Gistel V
Moerkerke Wvl AG 1977 Damme V
Moerzeke Ovl AG 1977 Hamme V
Moha Lge AG 1977 Wanze W
Mohiville Nam AG 1977 Hamois W
Mohiville Nam GA 1850 Scy W
Moignelée Nam AG 1977 Basse-Sambre W
Moignelée Nam GA 1850 Lambusart W
Moircy Lux AG 1977 Libramont-Chevigny W
Mol Ant G 1831 Mol V
Molenbaix Ht AG 1977 Celles W
Molenbeek-Wersbeek Vlbr AG 1977 Bekkevoort V
Molenbeersel Lbg AG 1971 Kinrooi V
Molenbeersel Lbg GA 1847 Kessenich V
Molenstede Vlbr AG 1977 Diest V
Mollem Vlbr AG 1977 Asse V
Momalle Lge AG 1977 Remicourt W
Momalle Lge AP 1964 Crisnée W
Momalle Lge AP 1975 Fexhe-Le-Haut-Clocher W
Momignies Ht AP 1867 Macquenoise W
Momignies Ht G 1977 Momignies W
Momignies Ht GA 1837 Beauwelz W
Monceau Lux GNV 1963 Monceau-en-Ardenne W
Monceau-en-Ardenne Nam AG 1977 Bièvre W
Monceau-Imbrechies Ht AG 1977 Momignies W
Monceau-sur-Sambre Ht AG 1977 Charleroi W
Mons Ht AP 1982 Quévy W
Mons Ht G 1982 Mons W
Mons Ht GA 1896 Cuesmes W
Mons Ht GA 1896 Spiennes W
Mons Ht GA 1896 Saint-Symphorien W
Mons Ht GA 1982 La Louvière W
Mons Ht GA 1896 Hyon W
Mons Ht GA 1982 Queregnon W
Mons Lge GNV 1972 Mons-lez-Liège W
Mons-lez-Liège Lge AG 1977 Flémalle W
Mons-lez-Liège Lge AP 1890 Hollogne-aux-Pierres W
Mons-lez-Liège Lge AP 1975 Grâce-Hollogne W
Monstreux Brwal AG 1977 Nivelles W
Mont Lux AG 1977 Houffalize W
Mont Nam AG 1965 Godinne W
Montbliart Ht AG 1977 Sivry-Rance W
Mont-de-L'Enclus Ht GA 1982 Celles W
Montegnée Lge AG 1977 Saint-Nicolas W
Montegnée Lge AP 1846 Grâce-Berleur W
Montenaken Lbg AG 1977 Gingelom V
Montenaken Lbg AP 1962 Cras-Avernas W
Mont-Gauthier Nam AG 1977 Rochefort W
Montignies-le-Tilleul Ht AP 1982 Charleroi W
Montignies-le-Tilleul Ht GNV 1977 Montigny-le-Tilleul W
Montignies-lez-Lens Ht AG 1977 Lens W
Montignies-Saint-Christophe Ht AG 1977 Erquelinnes W
Montignies-sur-Roc Ht AG 1977 Honnelles W
Montignies-sur-Sambre Ht AG 1977 Charleroi W
Montleban Lux AG 1977 Gouvy W
Montroeul-au-Bois Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Montroeul-sur-Haine Ht AG 1977 Hensies W
Mont-Saint-André Brwal AG 1971 Gérompont W
Mont-Saint-Aubert Ht AG 1977 Tournai W
Mont-Sainte-Aldegonde Ht AG 1977 Morlanwelz-Mariemont W
Mont-Sainte-Geneviève Ht AG 1977 Lobbes W
Mont-Saint-Guibert Brwal G 1977 Mont-Saint-Guibert W
Mont-Saint-Martin (France) Lux GA 1906 Halanzy W
Mont-sur-Marchienne Ht AG 1977 Charleroi W
Montzen Lge AG 1977 Plombières W
Moorsel Ovl AG 1977 Aalst V
Moorsele Wvl AG 1977 Wevelgem V
Moorslede Wvl G 1977 Moorslede V
Moortsele Ovl AG 1977 Oosterzele V
Mopertingen Lbg AG 1977 Bilzen V
Moregem Ovl AG 1970 Wortegem-Petegem V
Moresnet Lge AG 1977 Plombières W
Morhet Lux AG 1971 Vaux-sur-Sûre W
Morialmé Nam AG 1977 Florennes W
Morkhoven Ant AG 1977 Herentals V
Morlanwelz Ht AP 1982 La Louvière W
Morlanwelz Ht GA 1982 Chapelle-lez-Herlaimont W
Morlanwelz Ht GNV 1963 Morlanwelz-Mariemont W
Morlanwelz-Mariemont Ht AG 1977 Morlanwelz-Mariemont W
Mormont Lux AG 1977 Erezée W
Mornimont Nam AG 1977 Jemeppe-sur-Sambre W
Mortier Lge AG 1977 Blégny W
Mortroux Lge AG 1977 Dalhem W
Mortsel Ant G 1982 Mortsel V
Mortsel Ant GA 1982 Edegem V
Mortsel Ant GA 1982 Hove V
Morville Nam AG 1977 Florennes W
Moulbaix Ht AG 1977 Ath W
Moulbaix Ht GA 1846 Villers-Saint-Amand W
Mourcourt Ht AG 1977 Tournai W
Mouscron Ht G 1977 Mouscron W
Moustier Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Moustier-sur-Sambre Nam AG 1977 Jemeppe-sur-Sambre W
Mouzaive Nam AG 1965 Alle W
Moxhe Lge AG 1977 Hannut W
Mozet Nam AG 1977 Gesves W
Mozet Nam AP 1899 Faulx-les-Tombes W
Muizen Ant AG 1977 Mechelen V
Muizen Lbg AG 1971 Borlo V
Muizen Vlbr AP 1870 Hofstade V
Mullem Ovl AG 1977 Oudenaarde V
Munkzwalm Ovl AG 1977 Zwalm V
Muno Lux AG 1977 Florenville W
Muno Lux AP 1964 Cugnon W
Munsterbilzen Lbg AG 1977 Bilzen V
Munte Ovl AG 1977 Merelbeke V
Musson Lux G 1977 Musson W
Mussy-la-Ville Lux AG 1977 Musson W
My Lge AG 1977 Ferrières W
N Naar index
Naast Ht AG 1977 Soignies W
Nadrin Lux AG 1977 Houffalize W
Nafraiture Nam AG 1977 Vresse-sur-Semois W
Nalinnes Ht AG 1977 Ham-sur-Heure-Nalinnes W
Namêche Nam AG 1977 Andenne W
Namur Nam AP 1982 Gembloux W
Namur Nam AP 1982 Fernelmont W
Namur Nam G 1982 Namur W
Namur Nam GA 1982 Assesse W
Nandrin Lge G 1982 Nandrin W
Naninne Nam AG 1977 Namur W
Naomé Nam AG 1977 Bièvre W
Nassogne Lux AP 1905 Grune W
Nassogne Lux G 1982 Nassogne W
Natoye Nam AG 1977 Hamois W
Nazareth Ovl AP 1868 De Pinte V
Nazareth Ovl G 1982 Nazareth V
Nazareth Ovl GA 1982 Zingem V
Néchin Ht AG 1977 Estaimpuis W
Nederboelare Ovl AG 1971 Geraardsbergen V
Nederboelare Ovl GA 1919 Idegem V
Nederboelare Ovl GA 1919 Onkerzele V
Nederboelare Ovl GA 1919 Schendelbeke V
Nederbrakel Ovl AG 1971 Brakel V
Neder-Elsene Br AP 1795 Ixelles B
Nederename Ovl AG 1965 Oudenaarde V
Nederhasselt Ovl AG 1977 Ninove V
Nederland Ant AP 1853 Kieldrecht V
Nederland Ant AP 1853 Doel V
Nederokkerzeel Vlbr AG 1977 Kampenhout V
Neder-over-Heembeek Br AG 1921 Brussel B
Neder-over-Heembeek Br AP 1897 Laken B
Neder-over-Heembeek Br AP 1897 Schaarbeek B
Nederzwalm Ovl AG 1849 Nederzwalm-Hermelegem V
Nederzwalm-Hermelgem Ovl AG 1977 Zwalm V
Nederzwalm-Hermelgem Ovl AP 1975 Zingem V
Neerglabbeeek Lbg AG 1971 Gruitrode V
Neerharen Lbg AG 1977 Lanaken V
Neerhespen Vlbr AG 1971 Orsmaal V
Neerheylissem Brwal AG 1977 Hélécine W
Neerijse Vlbr AG 1977 Huldenberg V
Neerlanden Vlbr AG 1971 Attenhoven V
Neerlinter Vlbr AG 1972 Linter V
Neerlinter Vlbr AP 1911 Ransberg V
Neerlinter Vlbr AP 1911 Drieslinter V
Neeroeteren Lbg AG 1977 Maaseik V
Neerpelt Lbg AP 1970 Sint-Hubrechts-Lille V
Neerpelt Lbg G 1982 Neerpelt V
Neerpelt Lbg GA 1982 Overpelt V
Neerrepen Lbg AG 1972 Tongeren V
Neervelp Vlbr AG 1965 Honsem V
Neerwinden Vlbr AG 1977 Landen V
Neigem Ovl AG 1977 Ninove V
Nerem Lbg AG 1977 Tongeren V
Nerem Lbg GA 1846 Paifve V
Nessonvaux Lge AG 1977 Trooz W
Nethen Brwal AG 1977 Grez-Doiceau W
Nettine Nam AG 1977 Somme-Leuze W
Neufchâteau Lge AG 1977 Dalhem W
Neufchâteau Lux G 1977 Neufchâteau W
Neufmaison Ht AG 1977 Saint-Ghislain W
Neufvilles Ht AG 1977 Soignies W
Neu-Moresnet Lge AG 1977 Kelmis W
Neutraal Grondgebied Lge AP 1925 Kalmis W
Neuville Nam AG 1977 Philippeville W
Neuville-en-Condroz Lge AG 1977 Neupré W
Neuville-sous-Huy Lge AG 1953 Tihange W
Nevele Ovl G 1977 Nevele V
Niel Ant G 1831 Niel V
Niel-bij-As Lbg AG 1971 As V
Niel-bij-Sint-Truiden Lbg AG 1971 Gingelom V
Nieuwenhove Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Nieuwenrode Vlbr AG 1977 Kapelle-op-den-Bos V
Nieuwerkerken Lbg AP 1982 Herk-de-Stad V
Nieuwerkerken Lbg G 1982 Nieuwerkerken V
Nieuwerkerken Ovl AG 1977 Aalst V
Nieuwkapelle Wvl AG 1971 Driekapellen V
Nieuwkerke Wvl AP 1962 Ploegsteert V
Nieuwkerke Wvl AG 1977 Heuvelland V
Nieuwkerken-Waas Ovl AG 1977 Sint-Niklaas V
Nieuwmunster Wvl AG 1977 Zuienkerke V
Nieuwmunster Wvl AP 1975 De Haan V
Nieuwpoort Wvl G 1975 Nieuwpoort V
Nieuwrode Vlbr AG 1977 Holsbeek V
Nijlen Ant G 1982 Nijlen V
Nijlen Ant GA 1982 Zandhoven V
Nil-St-Vincent-Saint-Martin Brwal AG 1977 Walhain W
Nimy Ht AG 1972 Mons W
Nimy-Maisières Ht AP 1868 Maisières W
Nimy-Maisières Ht AP 1868 Nimy W
Ninove Ovl AP 1975 Denderleeuw V
Ninove Ovl AP 1982 Geraardsbergen V
Ninove Ovl G 1977 Ninove V
Ninove Ovl GA 1870 Pamel V
Ninove Ovl GA 1911 Meerbeke V
Nismes Nam AG 1977 Viroinval W
Nivelles Brwal G 1977 Nivelles W
Niverlée Nam AG 1977 Doische W
Nives Lux AG 1971 Vaux-sur-Sûre W
Nives Lux AP 1906 Vaux-lez-Rosières W
Nobressart Lux AG 1977 Attert W
Nodebais Brwal AG 1977 Beauvechain W
Noduwez Brwal AG 1977 Orp-Jauche W
Noduwez Brwal AP 1893 Linsmeau W
Noirchain Ht AG 1977 Frameries W
Noirefontaine Lux AG 1977 Bouillon W
Noirefontaine Lux AP 1858 Dohan W
Noirefontaine Lux AP 1897 Bellevaux W
Noiseux Lux AP 1975 Marche-en-Famenne W
Noiseux Nam AG 1977 Somme-Leuze W
Nokere Ovl AG 1977 Kruishoutem V
Nollevaux Lux AG 1977 Paliseul W
Noorderwijk Ant AG 1977 Herentals V
Noordschote Wvl AG 1971 Reninge V
Nossegem Vlbr AG 1977 Zaventem V
Nothomb Lux AG 1977 Attert W
Nouvelles Ht AG 1977 Mons W
Noville Lge AG 1965 Fexhe-le-Haut-Clocher W
Noville Lge AP 1964 Momalle W
Noville Lux AG 1977 Bastogne W
Noville-les-Bois Nam AG 1977 Fernelmont W
Noville-sur-Méhaigne Nam AG 1977 Eghezée W
Nukerke Ovl AG 1977 Maarkedal V
Nukerke Ovl AP 1913 Melden V
O Naar index
Obaix Ht AG 1977 Pont-â-Celles W
Oberwampach (Luxemburg) Lux AP 1843 Longvilly W
Obigies Ht AG 1977 Pecq W
Obourg Ht AG 1972 Mons W
Ochamps Lux AG 1977 Libin W
Ocquier Lge AG 1977 Clavier W
Odeigne Lux AG 1977 Manhay W
Odeur Lge AG 1965 Crisnée W
Oedelem Wvl AG 1977 Beernem V
Oekene Wvl AG 1977 Roeselare V
Oelegem Ant AG 1977 Ranst V
Oeren Wvl AG 1971 Alveringem V
Oeselgem Wvl AG 1977 Dentergem V
Oetingen Vlbr AG 1977 Gooik V
Oeudeghien Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Oevel Ant AG 1977 Westerlo V
Oevel Ant AP 1975 Geel V
Offagne Lux AG 1977 Paliseul W
Offagne Lux AP 1975 Bertrix W
Ogy Ht AG 1977 Lessines W
Ohain Brwal AG 1977 Lasne W
Ohain Brwal AP 1975 Waterloo W
Ohey Nam G 1977 Ohey W
Oignies Nam GNV 1963 Oignies-en-Thiérache W
Oignies-en-Thiérache Nam AG 1977 Viroinval W
Oisquercq Brwal AG 1971 Tubize W
Oizy Nam AG 1977 Bièvre W
Okegem Ovl AG 1977 Ninove V
Okegem Ovl GA 1870 Liedekerke V
Okegem Ovl GA 1870 Pamel V
Olen Ant AP 1970 Tongerlo V
Olen Ant AP 1970 Westerlo V
Olen Ant G 1982 Olen V
Olen Ant GA 1982 Kasterlee V
Oleye Lge AG 1971 Waremme W
Ollignies Ht AG 1977 Lessinnes W
Olloy-sur-Viroin Nam AG 1977 Viroinval W
Olmen Ant AG 1977 Balen V
Olne Lge AP 1982 Trooz W
Olsene Ovl AG 1977 Zulte V
Omal Lge AG 1977 Geer W
Ombret-Rawsa Lge AG 1977 Amay W
Ombret-Rawsa Lge AP 1975 Modave W
Omezée Nam AG 1977 Philippeville W
On Lux AG 1977 Marche-en-Famenne W
Onhaye Nam G 1977 Onhaye W
Onkerzele Ovl AG 1971 Geraardsbergen V
Onkerzele Ovl GA 1919 Schendelbeke V
Onkerzele Ovl GA 1919 Nederboelare V
Onkerzele Ovl GA 1919 Idegem V
Onnezies Ht AG 1977 Honnelles W
Onoz Nam AG 1977 Jemeppe-sur-Sambre W
Onze-Lieve-Vrouw-Lombeek Vlbr AG 1965 Roosdaal V
Onze-Lieve-Vrouw-Waver Ant AG 1977 Sint-Katelijne-Waver V
Onze-Lieve-Vrouw-Waver Ant AP 1975 Putte V
Ooigem Wvl AG 1977 Wielsbeke V
Ooike Ovl AG 1977 Wortegem-Petegem V
Ooike Ovl AP 1975 Oudenaarde V
Oombergen Ovl AG 1977 Zottegem V
Oombergen Ovl AP 1975 Sint-Lievens-Houtem V
Oorbeek Vlbr AG 1971 Tienen V
Oordegem Ovl AG 1977 Lede V
Oorderen Ant AG 1929 Antwerpen V
Oostakker Ovl AG 1977 Gent V
Oostakker Ovl AP 1900 Gent V
Oostakker Ovl AP 1927 Gent V
Oostakker Ovl AP 1964 Gent V
Oostakker Ovl AP 1936 Gent V
Oostakker Ovl AP 1936 Sint-Amandsberg V
Oostakker Ovl AP 1872 Sint-Amandsberg V
Oostakker Ovl GA 1886 Evergem V
Oostakker Ovl GA 1886 Wondelgem V
Oostakker Ovl GA 1920 Gent V
Oostduinkerke Wvl AG 1977 Koksijde V
Oostduinkerke Wvl AP 1949 Nieuwpoort V
Oosteeklo Ovl AG 1977 Assenede V
Oostende Wvl G 1971 Oostende V
Oostende Wvl GA 1931 Stene V
Oostende Wvl GA 1900 Stene V
Oostende Wvl GA 1900 Bredene V
Oostende Wvl GA 1900 Zandvoorde V
Oostende Wvl GA 1890 Stene V
Oosterzele Ovl AP 1982 Wetteren V
Oosterzele Ovl G 1977 Oosterzele V
Oostham Lbg AG 1977 Ham V
Oostkamp Wvl AP 1970 Sint-Michiels V
Oostkamp Wvl AP 1919 Hertsberge V
Oostkamp Wvl G 1982 Oostkamp V
Oostkamp Wvl GA 1982 Brugge V
Oostkerke Wvl AG 1971 Pervijze V
Oostkerke Wvl AG 1977 Damme V
Oostkerke Wvl AP 1970 Westkapelle V
Oostmalle Ant AG 1977 Westmalle V
Oostnieuwkerke Wvl AG 1977 Staden V
Oostnieuwkerke Wvl GA 1890 Hooglede V
Oostrozebeke Wvl G 1982 Oostrozebeke V
Oostrozebeke Wvl GA 1982 Meulebeke V
Oostvleteren Wvl AG 1977 Vleteren V
Oostwinkel Ovl AG 1977 Zomergem V
Opbrakel Ovl AG 1971 Brakel V
Opdorp Ovl AG 1965 Buggenhout V
Opglabbeek Lbg G 1831 Opglabbeek V
Opgrimbie Lbg AG 1971 Maasmechelen V
Opgrimbie Lbg GA 1851 Mechelen-aan-de-Maas V
Ophain-Bois-Seigneur-Isaac Brwal AG 1977 Braine-l'Alleud W
Ophasselt Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Opheers Lbg AG 1971 Heers V
Opheylissem Brwal AG 1977 Hélécine W
Ophoven Lbg AG 1971 Kinrooi V
Opitter Lbg AG 1977 Bree V
Oplinter Vlbr AG 1977 Tienen V
Opoeteren Lbg AG 1977 Maaseik V
Opoeteren Lbg AP 1853 Gruitrode V
Opont Lux AG 1977 Paliseul W
Opper-Elsene Br AP 1795 Ixelles B
Opprebais Brwal AG 1977 Incourt W
Oppuurs Ant AG 1977 Sint-Amands V
Opvelp Vlbr AG 1965 Honsem V
Opwijk Vlbr G 1982 Opwijk V
Opwijk Vlbr GA 1982 Buggenhout V
Opwijk Vlbr GA 1982 Merchtem V
Orbais Brwal AG 1977 Perwez W
Orchimont Nam AG 1977 Vresse-sur-Semois W
Orcq Ht AG 1977 Tournai W
Ordingen Lbg AG 1971 Brustem V
Ordingen Lbg AP 1971 Rijkel V
Oret Nam AG 1977 Mettet W
Oret Nam AP 1975 Florennes W
Oreye Lge G 1965 Oreye W
Orgéo Lux AG 1977 Bertrix W
Ormeignies Ht AG 1977 Ath W
Orp-le-Grand Brwal AG 1977 Orp-Jauche W
Orroir Ht AG 1977 Mont-de-l'Enclus W
Orsmaal Vlbr AG 1977 Linter V
Orsmaal-Gussenhoven Vlbr AG 1971 Orsmaal V
Ortho Lux AG 1977 La Roche-en-Ardenne W
Ostiches Ht AG 1977 Ath W
Otegem Wvl AG 1977 Zwevegem V
Oteppe Lge AG 1977 Burdinne W
Othée Lge AG 1977 Awans W
Othée Lge AP 1962 Rutten W
Otrange Lge AG 1964 Oreye W
Ottenburg Vlbr AG 1977 Huldenberg V
Ottergem Ovl AG 1977 Erpe-Mere V
Ottignies Brwal AG 1977 Ottignies-Louvain-La-Neuve W
Ottignies-Louvain-La-Neuve Brwal AP 1982 Lasne W
Oudegem Ovl AG 1977 Dendermonde V
Oudekapelle Wvl AG 1971 Driekapellen V
Oudenaarde Ovl AP 1975 Zwalm V
Oudenaarde Ovl AP 1975 Wortegem-Petegem V
Oudenaarde Ovl G 1977 Oudenaarde V
Oudenaken Vlbr AG 1977 Sint-Pieters-Leeuw V
Oudenburg Wvl G 1977 Oudenburg V
Oudergem Br G 1890 Oudergem B
Oudergem Br GA 1890 Elsene B
Oudergem Br GA 1913 Elsene B
Oud-Heverlee Vlbr G 1982 Oud-Heverlee V
Oud-Turnhout Ant AP 1982 Retie V
Oud-Turnhout Ant AP 1975 Retie V
Oud-Turnhout Ant AP 1975 Ravels V
Oud-Turnhout Ant G 1858 Oud-Turnhout V
Ouffet Lge G 1977 Ouffet W
Ougrée Lge AG 1977 Seraing W
Ougrée Lge AP 1975 Liège W
Ougrée Lge AP 1960 Tilleur W
Ougrée Lge GA 1842 Esneux W
Oupeye Lge G 1977 Oupeye W
Outer Ovl AG 1977 Ninove V
Outgaarden Vlbr AG 1977 Hoegaarden V
Outrelouxhe Lge AG 1977 Modave W
Outrijve Wvl AG 1977 Avelgem V
Ouwegem Ovl AG 1977 Zingem V
Overboelare Ovl AG 1971 Geraardsbergen V
Overhespen Vlbr AG 1971 Orsmaal V
Overijse Vlbr AP 1962 La Hulpe V
Overijse Vlbr AP 1982 Huldenberg V
Overijse Vlbr G 1982 Overijse V
Overijse Vlbr GA 1982 Tervuren V
Overmere Ovl AG 1977 Berlare V
Overmere Ovl AP 1977 Lokeren V
Overpelt Lbg AP 1975 Hechtel-Eksel V
Overpelt Lbg AP 1957 Neerpelt V
Overpelt Lbg G 1982 Overpelt V
Overpelt Lbg GA 1982 Peer V
Overpelt Lbg GA 1982 Neerpelt V
Overrepen Lbg AG 1971 Kolmont V
Overwinden Vlbr AG 1971 Neerwinden V
P Naar index
Paal Lbg AG 1977 Beringen V
Paal Lbg AP 1853 Beringen V
Paal Lbg GA 1849 Tessenderlo V
Paifve Lge AG 1977 Juprelle W
Paifve Lge GA 1846 Nerem W
Pailhe Lge AG 1977 Clavier W
Paliseul Lux AP 1900 Carlsbourg W
Paliseul Lux G 1977 Paliseul W
Pamel Vlbr AG 1965 Roosdaal V
Pamel Vlbr GA 1870 Okegem V
Pamel Vlbr GA 1870 Ninove V
Papignies Ht AG 1977 Lessines W
Parike Ovl AG 1977 Brakel V
Passendale Wvl AG 1977 Zonnebeke V
Patignies Nam AG 1977 Gedinne W
Pâturages Ht AG 1977 Colfontaine W
Pâturages Ht AP 1975 Frameries W
Paulatem Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Pecq Ht G 1977 Pecq W
Pecq Ht GA 1873 Hérinnes W
Peer Lbg G 1982 Peer V
Peer Lbg GA 1982 Overpelt V
Peissant Ht AG 1977 Estinnes W
Pellaines Lge AG 1977 Lincent W
Pellenberg Vlbr AG 1977 Lubbeek V
Pepingen Vlbr G 1977 Pepingen V
Pepinster Lge G 1977 Pepinster W
Perk Vlbr AG 1977 Steenokkerzeel V
Perle (Luxemburg) Lux AP 1843 Martelange W
Perle (Luxemburg) Lux AP 1843 Attert W
Péronnes Ht AG 1977 Antoing W
Péronnes Ht AG 1977 Binche W
Péruwelz Ht AP 1907 Bon-Secours W
Péruwelz Ht G 1977 Péruwelz W
Pervijze Wvl AG 1977 Diksmuide V
Perwez Brwal G 1977 Perwez W
Perwez Nam AG 1977 Ohey W
Pesche Nam AG 1977 Couvin W
Pesche Nam AP 1867 Bruly-de-Pesche W
Pessoux Nam AG 1977 Ciney W
Petegem Ovl GNV 1963 Petegem-aan-de-Leie V
Petegem Ovl GNV 1963 Petegem-aan-de-Schelde V
Petegem-aan-de-Leie Ovl AG 1971 Deinze V
Petegem-aan-de-Schelde Ovl AG 1970 Wortegem-Petegem V
Petigny Nam AG 1977 Couvin W
Petite-Chapelle Nam AG 1977 Couvin W
Petit-Enghien Ht AG 1977 Enghien W
Petit-Enghien Ht AP 1876 Enghien W
Petit-Enghien Ht GA 1884 Enghien W
Petit-Enghien Ht GA 1932 Enghien W
Petit-Enghien Ht GA 1877 Enghien W
Petit-Fays Nam AG 1965 Monceau-en-Andenne W
Petit-Hallet Lge AG 1965 Grand-Hallet W
Petit-Rechain Lge AG 1977 Verviers W
Petit-Roeulx-lez-Braine Ht AG 1977 Braine-le-Comte W
Petit-Roeulx-lez-Nivelles Ht AG 1977 Seneffe W
Petit-Thier Lux AG 1977 Vielsalm W
Peutie Vlbr AG 1977 Vilvoorde V
Philippeville Nam G 1982 Philippeville W
Philippeville Nam GA 1982 Doische W
Philippeville Nam GA 1982 Doische W
Piéton Ht AG 1977 Chapelle-lez-Herlaimont W
Piétrain Brwal AG 1977 Jodoigne W
Piétrebais Brwal AG 1977 Incourt W
Pipaix Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Piringen Lbg AG 1971 Haren V
Pironchamps Ht AG 1977 Farciennes W
Pittem Wvl G 1977 Pittem V
Plainevaux Lge AG 1977 Neupré W
Plancenoit Brwal AG 1977 Lasne W
Ploegsteert Ht AG 1977 Comines W
Poederlee Ant AG 1977 Lille V
Poeke Ovl AG 1977 Aalter V
Poelkapelle Wvl AG 1977 Langemark-Poelkapelle V
Poesele Ovl AG 1977 Nevele V
Pollare Ovl AG 1977 Ninove V
Polleur Lge AG 1977 Theux W
Polleur Lge AP 1975 Verviers W
Pollinkhove Wvl AG 1971 Lo V
Pommeroeul Ht AG 1977 Bernissart W
Pondrôme Nam AG 1977 Beauraing W
Pont-â-Celles Ht AP 1841 Luttre W
Pont-â-Celles Ht G 1982 Pont-â-Celles W
Pont-de-Loup Ht AG 1977 Aiseau-Presles W
Pont-de-Loup Ht AP 1867 Pironchamps W
Pontillas Nam AG 1977 Fernelmont W
Poperinge Wvl G 1977 Poperinge V
Poppel Ant AG 1977 Ravels V
Popuelles Ht AG 1977 Celles W
Porcheresse Lux AG 1977 Daverdisse W
Porcheresse Nam AG 1977 Havelange W
Pottes Ht AG 1977 Celles W
Poucet Lge AG 1971 Hannut W
Poulseur Lge AG 1977 Comblain-au-Pont W
Poupehan Lux AG 1977 Bouillon W
Pousset Lge AG 1977 Remicourt W
Presgaux Nam AG 1977 Couvin W
Presles Ht AG 1977 Aiseau-Presles W
Presles Ht AP 1878 Roselies W
Profondeville Nam AP 1982 Fosses-la-Ville W
Profondeville Nam AP 1982 Anhée W
Profondeville Nam G 1977 Profondeville W
Proven Wvl AG 1977 Poperinge V
Proven Wvl AP 1970 Roesbrugge-Haringe V
Pry Nam AG 1977 Walcourt W
Pulderbos Ant AG 1977 Zandhoven V
Pulle Ant AG 1977 Zandhoven V
Purnode Nam AG 1977 Yvoir W
Pussemange Nam AG 1965 Sugny W
Putte Ant G 1977 Putte V
Puurs Ant AP 1836 Breendonk V
Puurs Ant G 1977 Puurs V
Q Naar index
Quaregnon Ht G 1982 Quaregnon W
Quaregnon Ht GA 1982 Boussu W
Quaregnon Ht GA 1982 Mons W
Quaregnon Ht GA 1982 Colfontaine W
Quartes Ht AG 1977 Tournai W
Quenast Brwal AG 1977 Rebecq W
Queue-du-Bois Lge AG 1977 Beyne-Heusay W
Quevauchamps Ht AG 1977 Beloeil W
Quévy Ht AP 1982 Frameries W
Quévy-le-Grand Ht AG 1977 Quévy W
Quévy-le-Petit Ht AG 1977 Quévy W
Quiévrain Ht G 1977 Quiévrain W
R Naar index
Rachecourt Lux AG 1977 Aubange W
Rachecourt Lux AP 1863 Meix-le-Tige W
Racour Lge AG 1977 Lincent W
Raeren Lge AP 1975 Eupen W
Raeren Lge G 1977 Raeren W
Ragnies Ht AG 1977 Thuin W
Rahier Lge AG 1977 Stoumont W
Ramegnies Ht AG 1977 Beloeil W
Ramegnies-Chin Ht AG 1977 Tournai W
Ramelot Lge AG 1977 Tinlot W
Ramet Lge GNV 1963 Ivoz-Ramet W
Ramillies-Offus Brwal AG 1977 Ramillies W
Ramsdonk Vlbr AG 1977 Kapelle-op-den-Bos V
Ramsel Ant AG 1977 Herselt V
Ramskapelle Wvl AG 1971 Nieuwpoort V
Ramskapelle Wvl AG 1971 Knokke-Heist V
Ramskapelle Wvl AP 1949 Nieuwpoort V
Ramskapelle Wvl AP 1970 Dudzele V
Rance Ht AG 1977 Sivry-Rance W
Ransart Ht AG 1977 Charleroi W
Ransberg Vlbr AG 1977 Kortenaken V
Ranst Ant G 1982 Ranst V
Ranst Ant GA 1982 Schilde V
Ranst Ant GA 1982 Lier V
Ravels Ant G 1977 Ravels V
Rebaix Ht AG 1977 Ath W
Rebecq-Rognon Brwal AG 1977 Rebecq W
Recht Lge AG 1977 Sankt-Vith W
Recht Lge AP 1975 Amel W
Recogne Lux AG 1977 Libramont-Chevigny W
Redu Lux AG 1977 Libin W
Reet Ant AG 1977 Rumst V
Regniowez (France) Ht GA 1905 L'Escaillère W
Regniowez (France) Ht GA 1905 Rièzes W
Rekem Lbg AG 1977 Lanaken V
Rekem Lbg GA 1848 Uikhoven V
Rekkem Lge AG 1977 Menen V
Rekkem Lge AP 1962 Mouscron W
Relegem Vlbr AG 1977 Asse V
Remagne Lux AG 1975 Libramont-Chevigny W
Remersdaal Lbg AG 1975 Voeren V
Remicourt Lge G 1982 Remicourt W
Remicourt Lge GA 1982 Waremme W
Rendeux Lux G 1977 Rendeux W
Reninge Wvl AG 1977 Lo-Reninge V
Reningelst Wvl AG 1977 Poperinge V
Reningelst Wvl AP 1975 Heuvelland V
Renlies Ht AG 1977 Beaumont W
Renlies Ht AP 1896 Fourbechies W
Reppel Lbg AG 1971 Bocholt V
Reppel Lbg GA 1849 Bree V
Reppel Lbg GA 1849 Gerdingen V
Ressaix Ht AG 1977 Binche W
Ressegem Ovl AG 1977 Herzele V
Resteigne Lux AG 1977 Tellin W
Resteigne Nam AP 1975 Rochefort W
Retie Ant AP 1975 Arendonk V
Retie Ant G 1982 Retie V
Retie Ant GA 1982 Kasterlee V
Retinne Lge AG 1977 Fléron W
Reuland Lge AG 1977 Burg-Reuland W
Rêves Ht AG 1977 Les Bons Villers W
Rhisnes Nam AG 1977 La Bruyère W
Rhisnes Nam AP 1975 Namur W
Richelle Lge AG 1977 Visé W
Riemst Lbg G 1982 Riemst V
Riemst Lbg GA 1982 Bilzen V
Rienne Nam AG 1977 Gedinne W
Rièzes Ht AG 1977 Chimay W
Rijkel Lbg AG 1977 Borgloon V
Rijkevorsel Ant AP 1975 Merksplas V
Rijkevorsel Ant G 1831 Rijkevorsel V
Rijkhoven Lbg AG 1971 Spouwen V
Rijkhoven Lbg AP 1970 Hoeselt V
Rijmenam Ant AP 1975 Putte V
Rijmenan Ant AG 1977 Bonheiden V
Riksingen Lbg AG 1972 Tongeren V
Riksingen Lbg AP 1970 Hoeselt V
Riksingen Lbg AP 1970 Werm V
Rillaar Vlbr AG 1977 Aarschot V
Rivière Nam AG 1977 Profondeville W
Rivière Nam GA 1969 Annevoie-Rouillon W
Rixensart Brwal G 1977 Rixensart W
Robechies Ht AG 1977 Chimay W
Robelmont Lux AG 1977 Meix-devant-Virton W
Robertville Lge AG 1977 Waimes W
Roborst Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Rochefort Nam G 1982 Rochefort W
Rochehaut Lux AG 1977 Bouillon W
Rocherath Lge AG 1977 Büllingen W
Roclenge-sur-Geer Lge AG 1977 Bassenge W
Roclenge-sur-Geer Lge GA 1851 Glons W
Rocourt Lge AG 1977 Liège W
Roesbrugge Wvl AG 1857 Roesbrugge-Haringe V
Roesbrugge-Haringe Wvl AG 1977 Poperinge V
Roesbrugge-Haringe Wvl AP 1970 Proven V
Roeselare Wvl G 1982 Roeselare V
Roeselare Wvl GA 1982 Izegem V
Roeselare Wvl GA 1982 Hooglede V
Roeselare Wvl GA 1982 Staden V
Roeulx Ht GNV 1972 Le Roeulx W
Rognée Nam AG 1977 Walcourt W
Roisin Ht AG 1977 Honnelles W
Roksem Wvl AG 1977 Oudenburg V
Rollegem Wvl AG 1977 Kortrijk V
Rollegem-Kapelle Wvl AG 1977 Ledegem V
Roloux Lge AG 1965 Fexhe-le-Haut-Clocher W
Roly Nam AG 1977 Philippeville W
Romedenne Nam AG 1977 Philippeville W
Romerée Nam AG 1977 Doische W
Romershoven Lbg AG 1971 Hoeselt V
Romsée Lge AG 1977 Fléron W
Rongy Ht AG 1977 Brunehaut W
Ronquières Ht AG 1977 Braine-le-Comte W
Ronse Ovl G 1962 Ronse V
Ronsele Ovl AG 1977 Zomergem V
Roosbeek Vlbr AG 1971 Boutersem V
Roosdaal Vlbr AP 1975 Lennik V
Roosdaal Vlbr G 1982 Roosdaal V
Rosée Nam AG 1977 Florennes W
Roselies Ht AG 1977 Aiseau-Presles W
Rosières Brwal AG 1977 Rixensart W
Rosmeer Lbg AG 1971 Mopertingen V
Rosoux-Crenwick Lge AG 1977 Berloz W
Rossignol Lux AG 1977 Tintigny W
Rotem Lbg AG 1971 Dilsen V
Rotheux-Rimière Lge AG 1977 Neupré W
Rotselaar Vlbr G 1982 Rotselaar V
Roucourt Ht AG 1977 Péruwelz W
Rouveroy Ht AG 1977 Estinnes W
Rouvreux Lge AG 1977 Sprimont W
Rouvreux Lge AP 1975 Aywaille W
Roux Ht AG 1977 Charleroi W
Roux Ht AP 1975 Courcelles W
Roux-Miroir Brwal AG 1977 Incourt W
Roy Lux AG 1977 Marche-en-Famenne W
Rozebeke Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Ruddervoorde Wvl AG 1977 Oostkamp V
Ruddervoorde Wvl AP 1919 Veldegem V
Ruddervoorde Wvl AP 1919 Hertsberge V
Ruette Lux AG 1977 Virton W
Ruien Ovl AG 1971 Kluisbergen V
Ruisbroek Ant AG 1977 Puurs V
Ruisbroek Ant AP 1975 Willebroek V
Ruisbroek Vlbr AG 1977 Sint-Pieters-Leeuw V
Ruiselede Wvl G 1831 Ruiselede V
Rukkelingen-Loon Lbg AG 1971 Bovelingen V
Rulles Lux AG 1977 Habay W
Rulles Lux AP 1876 Houdemont W
Rumbeke Wvl AG 1977 Roeselare V
Rumes Ht AP 1887 La Glanerie W
Rumes Ht AP 1866 Taintignies W
Rumes Ht G 1977 Rumes W
Rumillies Ht AG 1977 Tournai W
Rummen Vlbr AG 1977 Geetbets V
Rumsdorp Vlbr AG 1971 Landen V
Rumst Ant AP 1874 Terhagen V
Rumst Ant AP 1982 Aartselaar V
Rumst Ant G 1982 Rumst V
Rumst Ant GA 1897 Terhagen V
Rumst Ant GA 1982 Mechelen V
Runkelen Lbg AG 1971 Duras V
Rupelmonde Ovl AG 1977 Kruibeke V
Russeignies Ht AG 1977 Mont-de-l'Enclus W
Rutten Lbg AG 1977 Tongeren V
Rutten Lbg AP 1962 Othée V
S Naar index
Saint-Amand Ht AG 1977 Fleurus W
Saint-André Lge AG 1977 Dalhem W
Saint-André Lge AP 1975 Blégny W
Saint-Aubin Nam AG 1977 Florennes W
Saint-Aubin Nam GA 1865 Florennes W
Saint-Denis Ht AG 1965 Obourg W
Saint-Denis Nam AG 1977 La Bruyère W
Sainte-Cécile Lux AG 1977 Florenville W
Sainte-Cécile Lux AP 1896 Fontenoille W
Sainte-Marie Lux GNV 1963 Sainte-Marie-Chevigny W
Sainte-Marie-Chevigny Lux AG 1977 Libramont-Chevigny W
Sainte-Marie-sur-Semois Lux AG 1977 Etalle W
Saintes Brwal AG 1977 Tubize W
Saintes Brwal AP 1975 Rebecq W
Saint-Georges Lge GNV 1972 Saint-Georges-sur-Meuse W
Saint-Gérard Nam AG 1977 Mettet W
Saint-Gérard Nam GA 1911 Lesve W
Saint-Germain Nam AG 1977 Eghezée W
Saint-Géry Brwal AG 1977 Chastre W
Saint-Ghislain Ht AP 1982 Jurbise W
Saint-Ghislain Ht G 1982 Saint-Ghislain W
Saint-Ghislain Ht GA 1982 Bernissart W
Saint-Hubert Lux G 1977 Saint-Hubert W
Saint-Jean-Geest Brwal AG 1977 Jodoigne W
Saint-Léger Ht AG 1977 Estaimpuis W
Saint-Léger Lux G 1977 Saint-Léger W
Saint-Marc Nam AG 1977 Namur W
Saint-Mard Lux AG 1977 Virton W
Saint-Martin Nam AG 1977 Jemeppe-sur-Sambre W
Saint-Martin (France) Lux GA 1906 Aubange W
Saint-Maur Ht AG 1977 Tournai W
Saint-Médard Lux AG 1977 Herbeumont W
Saint-Nicolas Lge AP 1960 Tilleur W
Saint-Nicolas Lge AP 1975 Liège W
Saint-Nicolas Lge G 1982 Saint-Nicolas W
Saint-Nicolas Lge GA 1982 Liège W
Saint-Nicolas Lge GA 1982 Grâce-Hollogne W
Saint-Pancre (France) Lux GA 1906 Ruette W
Saint-Pancre (France) Lux GA 1906 Bleid W
Saint-Pierre Lux AG 1977 Libramont-Chevigny W
Saint-Pierre Lux AP 1899 Libramont W
Saint-Remy Ht AG 1977 Chimay W
Saint-Remy Lge AG 1977 Blégny W
Saint-Remy-Geest Brwal AG 1977 Jodoigne W
Saint-Sauveur Ht AG 1977 Frasnes-lez-Anvaing W
Saint-Servais Nam AG 1977 Namur W
Saint-Séverin Lge AG 1977 Nandrin W
Saint-Symphorien Ht AG 1977 Mons W
Saint-Symphorien Ht GA 1896 Mons W
Saint-Symphorien Ht GA 1896 Spiennes W
Saint-Vaast Ht AG 1977 La Louvière W
Saint-Vaast Ht AP 1869 La Louvière W
Saint-Vincent Lux AG 1977 Tintigny W
Saive Lge AG 1977 Blégny W
Salles Ht AG 1977 Chimay W
Samart Nam AG 1977 Philippeville W
Samrée Lux AG 1977 La Roche-en-Ardenne W
Sankt-Vith Lge AP 1982 Büllingen W
Sankt-Vith Lge G 1977 Sankt-Vith W
Sars-la-Bruyère Ht AG 1977 Frameries W
Sars-la-Buissière Ht AG 1977 Lobbes W
Sart Lge AG 1977 Jalhay W
Sart Lge AP 1975 Spa W
Sart-Bernard Nam AG 1977 Assesse W
Sart-Custinne Nam AG 1977 Gedinne W
Sart-Dame-Avelines Brwal AG 1977 Villers-la-Ville W
Sart-en-Fagne Nam AG 1977 Philippeville W
Sart-Eustache Nam AG 1977 Fosses-la-Ville W
Sart-Saint-Laurent Nam AG 1977 Fosses-la-Ville W
Sautin Ht AG 1977 Sivry-Rance W
Sautour Nam AG 1977 Philippeville W
Sauvenière Nam AG 1965 Gembloux-sur-Orneau W
Schaarbeek Br AP 1921 Brussel B
Schaarbeek Br G 1831 Schaarbeek B
Schaarbeek Br GA 1930 Sint-Lambrechts-Woluwe B
Schaarbeek Br GA 1853 Brussel B
Schaffen Vlbr AG 1977 Diest V
Schaffen Vlbr AP 1900 Molenstede V
Schalkhoven Lbg AG 1977 Hoeselt V
Schaltin Nam AG 1977 Hamois W
Schelderode Ovl AG 1977 Merelbeke V
Schelderode Ovl AP 1975 De Pinte V
Scheldewindeke Ovl AG 1977 Oosterzele V
Schelle Ant G 1831 Schelle V
Schellebelle Ovl AG 1977 Wichelen V
Schendelbeke Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Schendelbeke Ovl GA 1919 Nederboelare V
Schendelbeke Ovl GA 1919 Idegem V
Schendelbeke Ovl GA 1919 Onkerzele V
Schepdaal Vlbr AG 1977 Dilbeek V
Scherpenheuvel Vlbr AG 1977 Scherpenheuvel-Zichem V
Scherpenheuvel-Zichem Vlbr GA 1982 Diest V
Schilde Ant G 1982 Schilde V
Schilde Ant GA 1982 Ranst V
Schönberg Lge AG 1977 Sankt-Vith W
Schönberg Lge AP 1975 Büllingen W
Schoonaarde Ovl AG 1977 Dendermonde V
Schore Wvl AG 1971 Spermalie V
Schorisse Ovl AG 1977 Maarkedal V
Schoten Ant G 1831 Schoten V
Schriek Ant AG 1977 Heist-op-den-Berg V
Schuiferskapelle Wvl AG 1977 Tielt V
Schulen Lbg AG 1977 Herk-de-Stad V
Schulen Lbg AP 1971 Herk-de-Stad V
Schulen Lbg AP 1971 Donk V
Sclayn Nam AG 1977 Andenne W
Sclayn Nam AP 1903 Bonneville W
Scy Nam AG 1977 Hamois W
Scy Nam GA 1850 Mohiville W
Seilles Nam AG 1977 Andenne W
Seilles Nam GA 1937 Couthuin W
Seilles Nam GA 1937 Landenne W
Selange Lux AG 1977 Messancy W
Seloignes Ht AG 1977 Momignies W
Seloignes Ht AP 1903 Forge-Philippe W
Seloignes Ht GA 1837 Chimay W
Semmerzake Ovl AG 1977 Gavere V
Semmerzake Ovl AP 1975 Nazareth V
Seneffe Ht AP 1880 Manage W
Seneffe Ht G 1977 Seneffe W
Sensenruth Lux AG 1977 Bouillon W
Sensenruth Lux AP 1841 Ucimont W
Sensenruth Lux GA 1952 Bouillon W
Seny Lge AG 1977 Tinlot W
Seny Lge GA 1848 Ellemelle W
Seny Lge GA 1848 Warzée W
Senzeille Nam AG 1977 Cerfontaine W
Septon Lux AG 1977 Durbuy W
Seraing Lge AP 1982 Grâce-Hollogne W
Seraing Lge AP 1975 Neupré W
Seraing Lge G 1982 Seraing W
Seraing Lge GA 1982 Liège W
Seraing-le-Château Lge AG 1977 Verlaine W
Serinchamps Nam AG 1977 Ciney W
Serskamp Ovl AG 1977 Wichelen V
Serville Nam AG 1977 Onhaye W
's-Gravenvoeren Lbg AG 1977 Voeren V
's-Gravenwezel Ant AG 1977 Schilde V
's-Herenelderen Lbg AG 1971 Elderen V
Sibret Lux AG 1977 Vaux-sur-Sûre W
Sibret Lux AP 1975 Bastogne W
Sijsele Wvl AG 1977 Damme V
Silenrieux Nam AG 1977 Cerfontaine W
Silenrieux Nam AP 1975 Walcourt W
Silly Ht G 1977 Silly W
Silly Ht GA 1982 Ath W
Silly Ht GA 1846 Fouleng W
Sinaai Ovl AG 1977 Sint-Niklaas V
Sinaai (Klein-Sinaai) AP Stekene V
Sinsin Nam AG 1977 Somme-Leuze W
Sint-Agatha-Berchem Br AP 1841 Koekelberg B
Sint-Agatha-Berchem Br G 1928 Sint-Agatha-Berchem B
Sint-Agatha-Berchem Br GA 1928 Koekelberg B
Sint-Agatha-Berchem Br GA 1928 Ganshoren B
Sint-Agatha-Rode Vlbr AG 1977 Huldenberg V
Sint-Amands Ant G 1977 Sint-Amands V
Sint-Amandsberg Ovl AG 1977 Gent V
Sint-Amandsberg Ovl AP 1936 Oostakker V
Sint-Amandsberg Ovl AP 1900 Gent V
Sint-Amandsberg Ovl AP 1892 Gentbrugge V
Sint-Amandsberg Ovl AP 1876 Gent V
Sint-Amandsberg Ovl GA 1900 Gent V
Sint-Andries Wvl AG 1971 Brugge V
Sint-Andries Wvl AP 1901 Brugge V
Sint-Antelinks Ovl AG 1977 Herzele V
Sint-Baafs-Vijve Wvl AG 1977 Wielsbeke V
Sint-Blasius-Boekel Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Sint-Denijs Wvl AG 1977 Zwevegem V
Sint-Denijs-Boekel Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Sint-Denijs-Westrem Ovl AG 1977 Gent V
Sint-Eloois-Vijve Wvl AG 1977 Waregem V
Sint-Eloois-Winkel Wvl AG 1977 Ledegem V
Sint-Genesius-Rode Brwal AP 1962 Braine-l'Alleud W
Sint-Genesius-Rode Vlbr G 1962 Sint-Genesius-Rode V
Sint-Gillis Br AP 1864 Brussel B
Sint-Gillis Br G 1877 Sint-Gillis B
Sint-Gillis Br GA 1851 Elsene B
Sint-Gillis Br GA 1877 Brussel B
Sint-Gillis-bij-Dendermonde Ovl AG 1972 Dendermonde V
Sint-Gillis-bij-Dendermonde Ovl GA 1913 Dendermonde V
Sint-Gillis-Waas Ovl G 1977 Sint-Gillis-Waas V
Sint-Goriks-Oudenhove Ovl AG 1971 Zottegem V
Sint-Goriks-Oudenhove Ovl GA 1913 Erwetegem V
Sint-Huibrechts-Hern Lbg AG 1977 Hoeselt V
Sint-Huibrechts-Lille Lbg AG 1977 Neerpelt V
Sint-Huibrechts-Lille Lbg AP 1971 Achel V
Sint-Huibrechts-Lille Lbg AP 1970 Hamont V
Sint-Huibrechts-Lille Lbg AP 1970 Kaulille V
Sint-Jacobs-Kapelle Wvl AG 1971 Driekapellen V
Sint-Jan Wvl AG 1971 Ieper V
Sint-Jan-in-Eremo Ovl AG 1977 Sint-Laureins V
Sint-Jans-Molenbeek Br AP 1897 Brussel B
Sint-Jans-Molenbeek Br AP 1921 Brussel B
Sint-Jans-Molenbeek Br G 1903 Sint-Jans-Molenbeek B
Sint-Jans-Molenbeek Br GA 1903 Brussel B
Sint-Jans-Molenbeek Br GA 1903 Laken B
Sint-Jans-Molenbeek Br GA 1890 Koekelberg B
Sint-Jans-Molenbeek Br GA 1903 Jette B
Sint-Jans-Molenbeek Br GA 1879 Koekelberg B
Sint-Job-in-'t Goor Ant AG 1977 Brecht V
Sint-Joost-ten-Node Br G 1897 Sint-Joost-ten-Node B
Sint-Joost-ten-Node Br GA 1851 Brussel B
Sint-Joost-ten-Node Br GA 1897 Brussel B
Sint-Joost-ten-Node Br GA 1853 Brussel B
Sint-Joost-ten-Node Br GA 1851 Elsene B
Sint-Joris Wvl AG 1977 Beernem V
Sint-Joris Wvl AG 1971 Nieuwpoort V
Sint-Joris Wvl GA 1934 Beernem V
Sint-Joris-Weert Vlbr AG 1977 Oud-Heverlee V
Sint-Joris-Winge Vlbr AG 1977 Tielt-Winge V
Sint-Katelijne-Waver Ant AP 1887 Walem V
Sint-Katelijne-Waver Ant AP 1975 Mechelen V
Sint-Katelijne-Waver Ant G 1977 Sint-Katelijne-Waver V
Sint-Katharina-Lombeek Vlbr AG 1977 Ternat V
Sint-Kornelis-Horebeke Ovl AG 1977 Horebeke V
Sint-Kruis Wvl AG 1971 Brugge V
Sint-Kruis-Winkel Ovl AG 1965 Gent V
Sint-Kruis-Winkel Ovl AP 1964 Zelzate V
Sint-Kruis-Winkel Ovl AP 1927 Gent V
Sint-Kwintens-Lennik Vlbr AG 1977 Lennik V
Sint-Kwintens-Lennik Vlbr AP 1975 Roosdaal V
Sint-Kwintens-Lennik Vlbr AP 1977 Gooik V
Sint-Lambrechts-Herk Lbg AG 1977 Hasselt V
Sint-Lambrechts-Herk Lbg GA 1897 Stevoort V
Sint-Lambrechts-Woluwe Br G 1930 Sint-Lambrechts-Woluwe B
Sint-Lambrechts-Woluwe Br GA 1897 Schaarbeek B
Sint-Laureins Ovl AP 1982 Maldegem V
Sint-Laureins Ovl G 1977 Sint-Laureins V
Sint-Laureins-Berchem Vlbr AG 1977 Sint-Pieters-Leeuw V
Sint-Lenaarts Ant AG 1977 Brecht V
Sint-Lievens-Esse Ovl AG 1977 Herzele V
Sint-Lievens-Houtem Ovl G 1977 Sint-Lievens-Houtem V
Sint-Margriete Ovl AG 1977 Sint-Laureins V
Sint-Margriete-Houtem Vlbr AG 1977 Tienen V
Sint-Margriete-Houtem Vlbr AP 1975 Kortenaken V
Sint-Maria-Horebeke Ovl AG 1977 Horebeke V
Sint-Maria-Latem Ovl AG 1971 Munkzwalm V
Sint-Maria-Latem Ovl AP 1857 Nederzwalm-Hermelgem V
Sint-Maria-Lierde Ovl AG 1977 Lierde V
Sint-Maria-Oudenhove Ovl AG 1971 Zottegem V
Sint-Maria-Oudenhove Ovl AP 1975 Brakel V
Sint-Maria-Oudenhove Ovl GA 1919 Michelbeke V
Sint-Martens-Bodegem Vlbr AG 1977 Dilbeek V
Sint-Martens-Latem Ovl G 1977 Sint-Martens-Latem V
Sint-Martens-Leerne Ovl AG 1977 Deinze V
Sint-Martens-Lennik Vlbr AG 1975 Lennik V
Sint-Martens-Lierde Ovl AG 1977 Lierde V
Sint-Martens-Voeren Lbg AG 1977 Voeren V
Sint-Michiels Wvl AG 1971 Brugge V
Sint-Michiels Wvl AP 1956 Brugge V
Sint-Niklaas Ovl AP 1982 Lokeren V
Sint-Niklaas Ovl G 1982 Sint-Niklaas V
Sint-Niklaas Ovl GA 1982 Temse V
Sint-Niklaas Ovl GA 1982 Beveren V
Sint-Pauwels Ovl AG 1977 Sint-Gillis-Waas V
Sint-Pauwels Ovl AP 1975 Sint-Niklaas V
Sint-Pauwels Ovl GA 1939 Kemzeke V
Sint-Pieters-Kapelle Vlbr AG 1977 Herne V
Sint-Pieters-Kapelle Wvl AG 1971 Spermalie V
Sint-Pieters-Leeuw Vlbr AP 1982 Beersel V
Sint-Pieters-Leeuw Vlbr AP 1927 Lot V
Sint-Pieters-Leeuw Vlbr AP 1927 Buizingen V
Sint-Pieters-Leeuw Vlbr AP 1927 Halle V
Sint-Pieters-Leeuw Vlbr G 1977 Sint-Pieters-Leeuw V
Sint-Pieters-op-de-Dijk Wvl AG 1899 Brugge V
Sint-Pieters-Rode Vlbr AG 1977 Holsbeek V
Sint-Pieters-Voeren Lbg AG 1977 Voeren V
Sint-Pieters-Woluwe Br G 1831 Sint-Pieters-Woluwe B
Sint-Rijkers Wvl AG 1971 Alveringem V
Sint-Stevens-Woluwe Vlbr AG 1977 Zaventem V
Sint-Truiden Lbg AP 1982 Zoutleeuw V
Sint-Truiden Lbg AP 1982 Nieuwerkerken V
Sint-Truiden Lbg G 1977 Sint-Truiden V
Sint-Ulriks-Kapelle Vlbr AG 1977 Dilbeek V
Sippenaeken Lge AG 1977 Plombières W
Sirault Ht AG 1977 Saint-Ghislain W
Sivry Ht AG 1977 Sivry-Rance W
Sivry Ht AP 1914 Sautin W
Sleidinge Ovl AG 1977 Evergem V
Slijpe Wvl AG 1971 Spermalie V
Slins Lge AG 1977 Juprelle W
Slins Lge AP 1975 Bassenge W
Sluizen Lbg AG 1977 Tongeren V
Sluizen Lge AP 1962 Glons W
Smeerebbe-Vloerzegem Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Smetlede Ovl AG 1977 Lede V
Smuid Lux AG 1977 Libin W
Smuid Lux AP 1975 Saint-Hubert W
Snaaskerke Wvl AG 1977 Gistel V
Snaaskerke Wvl AP 1970 Stene V
Snellegem Wvl AG 1977 Jabbeke V
Soheit-Tinlot Lge AG 1977 Tinlot W
Sohier Lux AG 1977 Wellin W
Soignies Ht G 1977 Soignies W
Soiron Lge AG 1977 Pepinster W
Solre-Saint-Géry Ht AG 1977 Beaumont W
Solre-Saint-Géry Ht AP 1975 Sivry-Rance W
Solre-sur-Sambre Ht AG 1977 Erquelinnes W
Sombreffe Nam G 1977 Sombreffe W
Somme-Leuze Nam G 1977 Somme-Leuze W
Sommethonne Lux AG 1977 Meix-devant-Virton W
Sommière Nam AG 1977 Onhaye W
Somzée Nam AG 1977 Walcourt W
Sorée Nam AG 1977 Gesves W
Sorinne-la-Longue Nam AG 1977 Assesse W
Sorinnes Nam AG 1977 Dinant W
Sosoye Nam AG 1977 Anhée W
Sougné-Remouchamps Lge AG 1977 Aywaille W
Soulme Nam AG 1977 Doische W
Soumagne Lge G 1982 Soumagne W
Soumagne Nam AP 1982 Herve W
Soumoy Nam AG 1977 Cerfontaine W
Souvret Ht AG 1977 Courcelles W
Sovet Nam AG 1977 Ciney W
Soy Lux AG 1977 Erezée W
Soy Lux AP 1975 Hotton W
Soye Nam AG 1977 Floreffe W
Spa Lge G 1975 Spa W
Spalbeek Lbg AG 1971 Kermt V
Spermalie Wvl AG 1977 Middelkerke V
Spiennes Ht AG 1977 Mons W
Spiennes Ht GA 1896 Saint-Symphorien W
Spiennes Ht GA 1896 Hyon W
Spiennes Ht GA 1896 Mons W
Spiere Wvl AG 1977 Spiere-Helkijn V
Spontin Nam AG 1977 Yvoir W
Spontin Nam AP 1887 Durnal W
Spontin Nam AP 1850 Durnal W
Spontin Nam AP 1887 Dorinne W
Spontin Nam AP 1887 Purnode W
Spouwen Lbg AG 1977 Bilzen V
Sprimont Lge AP 1886 Rouvreux W
Sprimont Lge AP 1982 Chaudfontaine W
Sprimont Lge AP 1879 Dolembreux W
Sprimont Lge AP 1836 Aywaille W
Sprimont Lge G 1977 Sprimont W
Sprimont Lge GA 1879 Esneux W
Sprimont Lge GA 1854 Louveigné W
Spy Nam AG 1977 Jemeppe-sur-Sambre W
Spy Nam AP 1960 Onoz W
Stabroek Ant G 1831 Stabroek V
Staden Wvl AP 1970 Houthulst V
Staden Wvl G 1982 Staden V
Staden Wvl GA 1982 Roeselare V
Stalhille Wvl AG 1977 Jabbeke V
Stambruges Ht AG 1977 Beloeil W
Stambruges Ht AP 1964 Quevaucamps W
Stambruges Ht AP 1964 Beloeil W
Stamproy (Nederland) AP 1843 Kessenich V
Stave Nam AG 1977 Mettet W
Stavele Wvl AG 1977 Alveringem V
Stavelot Lge AP 1975 Trois-Ponts W
Stavelot Lge G 1977 Stavelot W
Steendorp Ovl AG 1977 Temse V
Steenhuffel Vlbr AG 1977 Londerzeel V
Steenhuize-Wijnhuize Ovl AG 1977 Herzele V
Steenkerke Wvl AG 1971 Veurne V
Steenkerke Wvl AP 1958 Eggewaartskapelle V
Steenkerque Ht AG 1977 Braine-le-Comte W
Steenokkerzeel Vlbr G 1982 Steenokkerzeel V
Steenokkerzeel Vlbr GA 1982 Kampenhout V
Steinfort (Luxemburg) Lux AP 1843 Autelbas W
Stekene Ovl AP 1982 Sint-Niklaas V
Stekene Ovl G 1982 Stekene V
Stembert Lge AG 1977 Verviers W
Stembert Lge AP 1956 Verviers W
Stembert-Heusy Lge AP 1837 Heusy W
Stembert-Heusy Lge AP 1837 Stembert W
Stene Wvl AG 1971 Oostende V
Stene Wvl AP 1896 Oostende V
Stene Wvl AP 1877 Oostende V
Stene Wvl GA 1890 Oostende V
Stene Wvl GA 1931 Oostende V
Stene Wvl GA 1900 Oostende V
Sterrebeek Vlbr AG 1977 Zaventem V
Stevensweert (Nederland) Lbg AP 1843 Kessenich V
Stevoort Lbg AG 1977 Hasselt V
Stevoort Lbg GA 1897 Sint-Lambrechts-Herk V
Stokkem Lbg AG 1971 Dilsen V
Stokrooie Lbg AG 1971 Kuringen V
Stoumont Lge G 1977 Stoumont W
Straimont Lux AG 1977 Herbeumont W
Straimont Lux GA 1849 Grapfontaine W
Straimont-Grapfontaine Lux AP 1837 Grapfontaine W
Straimont-Grapfontaine Lux AP 1837 Straimont W
Strée Ht AG 1977 Beaumont W
Strée Lge AG 1977 Modave W
Strée Lge AP 1975 Huy W
Strépy-Bracquegnies Ht AG 1977 La Louvière W
Strijpen Ovl AG 1971 Zottegem V
Strijtem Vlbr AG 1965 Roosdaal V
Strombeek-Bever Br GA 1937 Brussel B
Strombeek-Bever Vlbr AG 1977 Grimbergen V
Stuivekenskerke Wvl AG 1971 Pervijze V
Suarlée Nam AG 1977 Namur W
Suarlée Nam AP 1837 Rhisnes W
Sugny Nam AG 1977 Vresse-sur-Semois W
Sugny Nam AP 1859 Bagimont W
Sugny Nam AP 1859 Pussemange W
Surice Nam AG 1977 Philippeville W
Surice Nam AP 1901 Romedenne W
Suxy Lux AG 1977 Chiny W
Suxy Lux GA 1849 Grapfontaine W
T Naar index
Tailles Lux AG 1977 Houffalize W
Taintignies Ht AG 1977 Rumes W
Tamines Nam AG 1977 Basse-Sambre W
Tarcienne Nam AG 1977 Walcourt W
Tavier Lge AG 1977 Anthisnes W
Taviers Nam AG 1977 Eghezée W
Tavigny Lux AG 1977 Houffalize W
Tellancourt (France) Lux GA 1906 Ruette W
Tellin Lux G 1977 Tellin W
Templeuve Ht AG 1977 Tournai W
Temploux Nam AG 1977 Namur W
Temse Ovl AP 1975 Sint-Niklaas V
Temse Ovl G 1982 Temse V
Temse Ovl GA 1982 Sint-Niklaas V
Tenneville Lux G 1977 Tenneville W
Teralfene Vlbr AG 1977 Hekelgem V
Teralfene Vlbr GA 1870 Denderleeuw V
Terhagen Ant AG 1977 Rumst V
Terhagen Ant GA 1897 Rumst V
Termes Lux AG 1977 Chiny W
Ternat Vlbr G 1977 Ternat V
Tertre Ht AG 1977 Saint-Ghislain W
Tervuren Vlbr G 1982 Tervuren V
Tervuren Vlbr GA 1884 Wezembeek-Oppem V
Tervuren Vlbr GA 1982 Overijse V
Terwagne Lge AG 1977 Clavier W
Tessenderlo Lbg G 1849 Tessenderlo V
Tessenderlo Lbg GA 1849 Paal V
Testelt Vlbr AG 1977 Scherpenheuvel-Zichem V
Testelt Vlbr AP 1928 Averbode V
Teuven Lbg AG 1977 Voeren V
Teuven Lbg AP 1842 Sippenaeken V
Theux Lge AP 1975 Verviers W
Theux Lge AP 1848 Pepinster W
Theux Lge AP 1975 Spa W
Theux Lge AP 1930 Spa W
Theux Lge G 1977 Theux W
Thiaumont Lux AG 1977 Attert W
Thieu Ht AG 1977 Le Roeulx W
Thieulain Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Thieusies Ht AG 1977 Soignies W
Thiméon Ht AG 1977 Pont-â-Celles W
Thimister Lge AG 1977 Thimister-Clermont W
Thimougies Ht AG 1977 Tournai W
Thines Brwal AG 1977 Nivelles W
Thirimont Ht AG 1977 Beaumont W
Thisnes Lge AG 1977 Hannut W
Thommen Lge AG 1977 Burg-Reuland W
Thon Nam AG 1977 Andenne W
Thon Nam GA 1841 Maizeret W
Thorembais-Saint-Trond Brwal AG 1977 Perwez W
Thorembaix-les-Béguines Brwal AG 1977 Perwez W
Thoricourt Ht AG 1977 Silly W
Thorn (Nederland) Lbg AP 1843 Kessenich V
Thuillies Ht AG 1977 Thuin W
Thuin Ht G 1982 Thuin W
Thuin Ht GA 1982 Lobbes W
Thulin Ht AG 1977 Hensies W
Thumaide Ht AG 1977 Beloeil W
Thy-le-Bauduin Nam AG 1977 Florennes W
Thy-le-Château Nam AG 1977 Walcourt W
Thynes Nam AG 1977 Dinant W
Thys Lge AG 1965 Crisnée W
Thys Lge AP 1965 Oreye W
Thys Lge GA 1874 Fize-le-Marsal W
Tiegem Wvl AG 1977 Anzegem V
Tielen Ant AG 1977 Kasterlee V
Tielrode Ovl AG 1977 Temse V
Tielt Vlbr AG 1977 Tielt-Winge V
Tielt Wvl AP 1862 Schuiferskapelle V
Tielt Wvl G 1977 Tielt V
Tienen Vlbr AP 1975 Hoegaarden V
Tienen Vlbr G 1977 Tienen V
Tignée Lge AG 1949 Evegnée-Tignée W
Tihange Lge AG 1977 Huy W
Tildonk Vlbr AG 1977 Haacht V
Tilff Lge AG 1977 Esneux W
Tilff Lge AP 1975 Chaudfontaine W
Tilff Lge AP 1975 Liège W
Tillet Lux AG 1977 Sainte-Ode W
Tilleur Lge AG 1977 Saint-Nicolas W
Tillier Nam AG 1977 Fernelmont W
Tilly Brwal AG 1977 Villers-la-Ville W
Tilly Brwal AP 1898 Villers-la-Ville W
Tinlot Lge AP 1982 Nandrin W
Tintange Lux AG 1977 Fauvillers W
Tintigny Lux G 1977 Tintigny W
Tisselt Ant AG 1977 Willebroek V
Tisselt Ant AP 1975 Puurs V
Toernich Lux AG 1977 Arlon W
Tohogne Lux AG 1977 Durbuy W
Tollembeek Vlbr AG 1977 Galmaarden V
Tongeren Lbg AP 1975 Hoeselt V
Tongeren Lbg AP 1982 Riemst V
Tongeren Lbg AP 1982 Borgloon V
Tongeren Lbg G 1982 Tongeren V
Tongerlo Ant AG 1971 Westerlo V
Tongerlo Ant AP 1971 Olen V
Tongerlo Lbg AG 1971 Opitter V
Tongerlo Lbg AP 1853 Gruitrode V
Tongre-Notre-Dame Ht AG 1977 Chièvres W
Tongre-Saint-Martin Ht AG 1971 Chièvres W
Tongrinne Nam AG 1977 Sombreffe W
Tontelange Lux AG 1977 Attert W
Torgny Lux AG 1977 Rouvroy W
Torhout Wvl AP 1919 Veldegem V
Torhout Wvl G 1982 Torhout V
Torhout Wvl GA 1982 Lichtervelde V
Tourinne Lge AG 1977 Braives W
Tourinnes-la-Grosse Brwal AG 1977 Beauvechain W
Tourinnes-la-Grosse Brwal AP 1841 Beauvechain W
Tourinnes-Saint-Lambert Brwal AG 1977 Walhain W
Tournai Ht G 1977 Tournai W
Tournay Lux AG 1977 Neufchâteau W
Tournay Lux AP 1903 Grandvoir W
Tourpes Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Transinne Lux AG 1977 Libin W
Trazegnies Ht AG 1977 Courcelles W
Trazegnies Ht GA 1911 Courcelles W
Treignes Nam AG 1977 Viroinval W
Trembleur Lge AG 1977 Blégny W
Tremelo Vlbr G 1977 Tremelo V
Trivières Ht AG 1977 La Louvière W
Trognée Lge AG 1977 Hannut W
Trognée Lge AP 1975 Geer W
Trois-Ponts Lge G 1977 Trois-Ponts W
Trooz Lge G 1982 Trooz W
Tubize Brwal G 1977 Tubize W
Turnhout Ant AP 1858 Oud-Turnhout V
Turnhout Ant G 1831 Turnhout V
U Naar index
Ucimont Lux AG 1977 Bouillon W
Uikhoven Lbg AG 1977 Maasmechelen V
Uikhoven Lbg GA 1848 Rekem V
Uitbergen Ovl AG 1977 Berlare V
Uitkerke Wvl AG 1971 Blankenberge V
Uitkerke Wvl AP 1901 Blankenberge V
Uitkerke Wvl AP 1901 Brugge V
Uitkerke Wvl AP 1899 Brugge V
Ukkel Br G 1909 Ukkel B
Ukkel Br GA 1909 Elsene B
Ulbeek Lbg AG 1977 Wellen V
Upigny Nam AG 1977 Eghezée W
Ursel Ovl AG 1977 Knesselare V
V Naar index
Vaalbeek Vlbr AG 1977 Oud-Heverlee V
Val-Meer Lbg AG 1977 Riemst V
Vance Lux AG 1977 Etalle W
Vance Lux AP 1892 Chantemelle W
Varendonk Ant AG 1971 Veerle V
Varsenare Wvl AG 1977 Jabbeke V
Vaucelles Nam AG 1977 Doische W
Vaulx Ht AG 1977 Chimay W
Vaulx Ht AG 1977 Tournai W
Vaux-Chavanne Lux AG 1977 Manhay W
Vaux-et-Borset Lge AG 1977 Villers-le-Bouillet W
Vaux-lez-Rosières Lux AG 1971 Vaux-sur-Sûre W
Vaux-sous-Chèvremont Lge AG 1977 Chaudfontaine W
Vaux-sur-Sûre Lux G 1982 Vaux-sur-Sûre W
Vaux-sur-Sûre Lux GA 1982 Bastogne W
Vechmaal Lbg AG 1971 Heks V
Vedrin Nam AG 1977 Namur W
Veerle Ant AG 1977 Laakdal V
Velaine Nam AG 1977 Basse-Sambre W
Velaine Nam AP 1975 Sombreffe W
Velaines Ht AG 1977 Celles W
Veldegem Wvl AG 1977 Zedelgem V
Veldwezelt Lbg AG 1977 Lanaken V
Vellereille-les-Brayeux Ht AG 1977 Estinnes W
Vellereille-le-Sec Ht AG 1977 Estinnes W
Velm Lbg AG 1977 Sint-Truiden V
Velroux Lge AG 1977 Grâce-Hollogne W
Veltem-Beisem Vlbr AG 1977 Herent V
Velzeke-Ruddershove Ovl AG 1971 Zottegem V
Vencimont Nam AG 1977 Gedinne W
Vergnies Ht AG 1977 Froidchapelle W
Verlaine Lge G 1982 Verlaine W
Verlée Nam AG 1977 Havelange W
Verrebroek Ovl AG 1977 Beveren V
Vertrijk Vlbr AG 1965 Boutersem V
Verviers Lge AP 1982 Herve W
Verviers Lge AP 1970 Heusy W
Verviers Lge G 1982 Verviers W
Verviers Lge GA 1904 Heusy W
Verviers Lge GA 1982 Dison W
Vesqueville Lux AG 1977 Saint-Hubert W
VeuSombreffetdlen Lbg AG 1971 Heers V
Veurne Wvl AP 1970 De Moeren V
Veurne Wvl G 1971 Veurne V
Veurne Wvl GA 1931 Adinkerke V
Vezin Nam AG 1977 Andenne W
Vezon Ht AG 1977 Tournai W
Viane Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Vichte Wvl AG 1977 Anzegem V
Vielsalm Lux AP 1982 Gouwy W
Vielsalm Lux AP 1847 Petit-Thier W
Vielsalm Lux AP 1852 Arbrefontaine W
Vielsalm Lux G 1977 Vielsalm W
Viemme Lge AG 1977 Faimes W
Viersel Ant AG 1977 Zandhoven V
Vierset-Barse Lge AG 1977 Modave W
Vierset-Barse Lge AP 1975 Huy W
Vierves-sur-Viroin Nam AG 1977 Viroinval W
Viesville Ht AG 1977 Pont-â-Celles W
Vieux-Genappe Brwal AG 1977 Genappe W
Vieux-Genappe Brwal GA 1938 Genappe W
Vieuxville Lge AG 1977 Ferrières W
Vieux-Waleffe Lge AG 1977 Villers-le-Bouillet W
Villance Lux AG 1977 Libin W
Villance Lux AP 1895 Maissin W
Ville-en-Hesbaye Lge AG 1977 Braives W
Ville-Houdlemont (France) Lux GA 1906 Musson W
Ville-Pommeroeul Ht AG 1965 Pommeroeul W
Ville-Pommeroeul Ht AP 1964 Stambruges W
Villerot Ht AG 1977 Saint-Ghislain W
Villerot Ht GA 1886 Hautrage W
Villers-aux-Tours Lge AG 1977 Anthisnes W
Villers-deux-Eglises Nam AG 1977 Cerfontaine W
Villers-devant-Orval Lux AG 1977 Florenville W
Villers-en-Fagne Nam AG 1977 Philippeville W
Villers-la-Bonne-Eau Lux AG 1977 Bastogne W
Villers-la-Loue Lux AG 1977 Meix-devant-Virton W
Villers-la-Loue Lux AP 1894 Meix-devant-Virton W
Villers-la-Loue Lux AP 1878 Sommethonne W
Villers-la-Loue Lux AP 1841 Robelmont W
Villers-la-Tour Ht AG 1977 Chimay W
Villers-la-Ville Brwal G 1977 Villers-la-Ville W
Villers-le-Bouillet Lge G 1977 Villers-le-Bouillet W
Villers-le-Gambon Nam AG 1977 Philippeville W
Villers-le-Peuplier Lge AG 1971 Hannut W
Villers-le-Temple Lge AG 1977 Nandrin W
Villers-l'Evêque Lge AG 1977 Awans W
Villers-lez-Heest Nam AG 1977 La Bruyère W
Villers-Notre-Dame Ht AG 1977 Ath W
Villers-Perwin Ht AG 1977 Les Bons Villers W
Villers-Poterie Ht AG 1977 Gerpinnes W
Villers-Saint-Amand Ht AG 1977 Ath W
Villers-Saint-Amand Ht GA 1846 Moulbaix W
Villers-Sainte-Gertrude Lux AG 1977 Durbuy W
Villers-Saint-Ghislain Ht AG 1977 Mons W
Villers-Saint-Siméon Lge AG 1977 Juprelle W
Villers-sur-Lesse Nam AG 1977 Rochefort W
Villers-sur-Semois Lux AG 1977 Etalle W
Villers-sur-Semois Lux AP 1975 Habay W
Ville-sur-Haine Ht AG 1977 Le Roeulx W
Ville-sur-Haine Ht AP 1975 Mons W
Vilvoorde Vlbr G 1982 Vilvoorde V
Vilvoorde Vlbr GA 1905 Machelen V
Vilvoorde Vlbr GA 1982 Grimbergen V
Vilvoorde Vlbr GA 1982 Machelen V
Vinalmont Lge AG 1977 Wanze W
Vinderhoute Ovl AG 1977 Lovendegem V
Vinderhoute Ovl AP 1954 Mariakerke V
Vinkem Wvl AG 1971 Beauvoorde V
Vinkt Ovl AG 1977 Deinze V
Virelles Ht AG 1977 Chimay W
Virginal-Samme Brwal AG 1977 Ittre W
Virginal-Samme Brwal AP 1975 Tubize W
Virton Lux G 1977 Virton W
Visé Lge AP 1982 Bassenge W
Visé Lge G 1977 Visé W
Vissenaken Vlbr AG 1971 Kumtich V
Vissoul Lge AG 1953 Oteppe W
Vitrival Nam AG 1977 Fosses-la-Ville W
Vivegnis Lge AG 1977 Oupeye W
Vivy Lux AG 1977 Bouillon W
Vivy Lux AP 1858 Rochehaut W
Vladslo Wvl AG 1977 Diksmuide V
Vlamertinge Wvl AG 1977 Ieper V
Vlamertinge Wvl AP 1970 Ieper V
Vlekkem Ovl AG 1977 Erpe-Mere V
Vlezenbeek Vlbr AG 1977 Sint-Pieters-Leeuw V
Vliermaal Lbg AG 1977 Kortessem V
Vliermaal Lbg AP 1865 Vliermaalroot V
Vliermaalroot Lbg AG 1977 Kortessem V
Vliermaalroot Lbg GA 1956 Wintershoven V
Vlierzele Ovl AG 1977 Sint-Lievens-Houtem V
Vlierzele Ovl AP 1975 Lede V
Vlijtingen Lbg AG 1977 Riemst V
Vlimmeren Ant AG 1977 Beerse V
Vlissegem Wvl AG 1977 De Haan V
Vodecée Nam AG 1977 Philippeville W
Vodelée Nam AG 1977 Doische W
Vogenée Nam AG 1977 Walcourt W
Volkegem Ovl AG 1965 Oudenaarde V
Volkegem Ovl AP 1930 Oudenaarde V
Vollezele Vlbr AG 1977 Galmaarden V
Vonêche Nam AG 1977 Beauraing W
Vonêche Nam AP 1906 Froidfontaine W
Voorde Ovl AG 1977 Ninove V
Voormezele Wvl AG 1971 Zillebeke V
Voort Lbg AG 1977 Borgloon V
Voroux-Goreux Lge AG 1965 Fexhe-le-Haut-Clocher W
Voroux-lez-Liers Lge AG 1977 Juprelle W
Voroux-lez-Liers Lge AP 1975 Liège W
Vorselaar Ant G 1831 Vorselaar V
Vorsen Lbg AG 1971 Montenaken V
Vorst Ant AG 1977 Laakdal V
Vorst Br G 1909 Vorst B
Vorst Br GA 1909 Elsene B
Vosselaar Ant AP 1975 Lille V
Vosselaar Ant G 1831 Vosselaar V
Vosselare Ovl AG 1977 Nevele V
Vosselare Ovl GA 1911 Meigem V
Vossem Vlbr AG 1977 Tervuren V
Vottem Lge AG 1977 Herstal W
Vottem Lge AP 1975 Liège W
Vrasene Ovl AG 1977 Beveren V
Vrasene Ovl AP 1975 Sint-Gillis-Waas V
Vrasene Ovl AP 1845 Meerdonk V
Vremde Ant AG 1977 Boechout V
Vreren Lbg AG 1977 Tongeren V
Vresse Nam AG 1977 Vresse-sur-Semois W
Vroenhoven Lbg AG 1977 Riemst V
Vucht Lbg AG 1971 Maasmechelen V
Vurste Ovl AG 1977 Gavere V
Vurste Ovl AP 1975 Merelbeke V
Vurste Ovl AP 1975 De Pinte V
Vyle-et-Tharoul Lge AG 1977 Marchin W
W Naar index
Waanrode Vlbr AG 1977 Kortenaken V
Waarbeke Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Waardamme Wvl AG 1977 Oostkamp V
Waarloos Ant AG 1977 Kontich V
Waarmaarde Wvl AG 1977 Avelgem V
Waarschoot Ovl G 1831 Waarschoot V
Waasmont Vlbr AG 1965 Walshoutem V
Waasmunster Ovl AP 1982 Zele V
Waasmunster Ovl AP 1982 Lokeren V
Waasmunster Ovl G 1831 Waasmunster V
Wachtebeke Ovl AP 1964 Zelzate V
Wachtebeke Ovl AP 1964 Gent V
Wachtebeke Ovl G 1964 Wachtebeke V
Wadelincourt Ht AG 1977 Beloeil W
Wagnelée Ht AG 1977 Fleurus W
Waha Lux AG 1977 Marche-en-Famenne W
Waillet Nam AG 1977 Somme-Leuze W
Waillet Nam GA 1882 Marche-en-Famenne W
Waimes Lge G 1982 Waimes W
Wakken Wvl AG 1977 Dentergem V
Walcourt Nam G 1982 Walcourt W
Walem Ant AG 1977 Mechelen V
Walem Ant AP 1970 Mechelen V
Walhain Brwal G 1982 Walhain W
Walhain-Saint-Paul Brwal AG 1977 Walhain W
Walhorn Lge AG 1977 Lontzen W
Walhorn Lge AP 1975 Raeren W
Walsbets Vlbr AG 1965 Walshoutem V
Walsbets Vlbr GA 1898 Wezeren V
Walshoutem Vlbr AG 1977 Landen V
Walshoutem Vlbr AP 1970 Landen V
Waltwilder Lbg AG 1977 Bilzen V
Wambeek Vlbr AG 1977 Ternat V
Wancennes Nam AG 1977 Beauraing W
Wandre Lge AG 1977 Liège W
Wandre Lge AP 1927 Liège W
Wandre Lge AP 1975 Visé W
Wandre Lge AP 1975 Oupeye W
Wandre Lge AP 1975 Blégny W
Wanfercée-Baulet Ht AG 1977 Fleurus W
Wanfercée-Baulet Ht GA 1841 Ligny W
Wange Vlbr AG 1971 Neerwinden V
Wangenies Ht AG 1977 Fleurus W
Wanlin Nam AG 1977 Houyet W
Wanne Lge AG 1971 Trois-Ponts W
Wannebecq Ht AG 1965 Papignies W
Wannegem-lede Ovl AG 1977 Kruishoutem V
Wansin Lge AG 1964 Grand-Hallet W
Wanze Lge AP 1982 Huy W
Wanze Lge G 1982 Wanze W
Wanzele Ovl AG 1977 Lede V
Warchin Ht AG 1977 Tournai W
Warcoing Ht AG 1977 Pecq W
Wardin Lux AG 1977 Bastogne W
Waregem Wvl AP 1982 Deerlijk V
Waregem Wvl G 1982 Waregem V
Waregem Wvl GA 1982 Zulte V
Waremme Lge G 1982 Waremme W
Waremme Lge GA 1982 Remicourt W
Waret-la-Chaussée Nam AG 1977 Eghezée W
Waret-l'Evêque Lge AG 1977 Héron W
Warisoulx Nam AG 1977 La Bruyère W
Warisoulx Nam AP 1887 Villers-lez-Heest W
Warnant Nam AG 1964 Anhée W
Warnant-Dreye Lge AG 1977 Villers-le-Bouillet W
Warneton Ht AG 1977 Comines W
Warneton Ht AP 1850 Ploegsteert W
Warquignies Ht AG 1977 Colfontaine W
Warsage Lge AG 1977 Dalhem W
Warzée Lge AG 1977 Ouffet W
Warzée Lge GA 1848 Seny W
Warzée Lge GA 1848 Ellemelle W
Wasmes Ht AG 1977 Colfontaine W
Wasmes-Audemez-Briffoeil Ht AG 1977 Péruwelz W
Wasmuel Ht AG 1977 Quaregnon W
Wasseiges Lge AP 1982 Hannut W
Wasseiges Lge G 1982 Wasseiges W
Waterland-Oudeman Ovl AG 1977 Sint-Laureins V
Waterloo Brwal G 1975 Waterloo W
Watermaal-Bosvoorde Br AP 1862 Oudergem B
Watermaal-Bosvoorde Br G 1831 Watermaal-Bosvoorde B
Watervliet Ovl AG 1977 Sint-Laureins V
Watou Wvl AG 1977 Poperinge V
Wattripont Ht AG 1971 Arc-Wattripont W
Waudrez Ht AG 1977 Binche W
Waulsort Nam AG 1977 Hastière W
Wauthier-Braine Brwal AG 1977 Braine-le-Château W
Wavre Brwal AP 1975 Ottignies-Louvain-La-Neuve W
Wavre Brwal AP 1975 Rixensart W
Wavre Brwal G 1982 Wavre W
Wavreille Nam AG 1977 Rochefort W
Wayaux Ht AG 1977 Les Bons Villers W
Wayaux Ht AP 1975 Charleroi W
Ways Brwal AG 1977 Genappe W
Webbekom Vlbr AG 1972 Diest V
Wechelderzande Ant AG 1977 Lille V
Weelde Ant AG 1977 Ravels V
Weerde Vlbr AG 1977 Zemst V
Weert Ant AG 1977 Bornem V
Weert Ant GA 1932 Hamme V
Wegnez Lge AG 1977 Pepinster W
Wegnez Lge GA 1869 Cornesse W
Weillen Nam AG 1977 Onhaye W
Welden Ovl AG 1971 Oudenaarde V
Welden Ovl AP 1919 Zingem V
Welden Ovl GA 1920 Heurne V
Welkenraedt Lge AP 1975 Baelen W
Welkenraedt Lge G 1977 Welkenraedt W
Welle Ovl AG 1977 Denderleeuw V
Welle Ovl AP 1970 Erembodegem V
Welle Ovl GA 1870 Erembodegem V
Wellen Lbg G 1977 Wellen V
Wellin Lux G 1977 Wellin W
Wemmel Br GA 1937 Brussel B
Wemmel Vlbr G 1937 Wemmel V
Wenduine Wvl AG 1977 De Haan V
Wépion Nam AG 1977 Namur W
Werbomont Lge AG 1977 Ferrières W
Werchter Vlbr AG 1977 Rotselaar V
Werchter Vlbr AP 1975 Haacht V
Werchter Vlbr AP 1837 Tremelo V
Wéris Lux AG 1977 Durbuy W
Werken Wvl AG 1971 Zarren-Werken V
Werm Lbg AG 1971 Hoeselt V
Wervik Wvl G 1977 Wervik V
Wespelaar Vlbr AG 1977 Haacht V
Westende Wvl AG 1977 Middelkerke V
Westende Wvl AP 1975 Nieuwpoort V
Westende Wvl AP 1970 Nieuwpoort V
Westende Wvl AP 1949 Nieuwpoort V
Westerlo Ant AP 1970 Westmeerbeek V
Westerlo Ant AP 1970 Herselt V
Westerlo Ant G 1977 Westerlo V
Westkapelle Wvl AG 1971 Knokke-Heist V
Westkapelle Wvl AP 1970 Lapscheure V
Westkerke Wvl AG 1977 Oudenburg V
Westkerke Wvl AP 1975 Gistel V
Westmalle Ant AG 1977 Westmalle V
Westmalle Ant GNV 1980 Malle V
Westmeerbeek Ant AG 1977 Hulshout V
Westmeerbeek Ant AP 1970 Westerlo V
Westouter Wvl AG 1977 Heuvelland V
Westrem Ovl AG 1977 Wetteren V
Westrozebeke Wvl AG 1977 Staden V
Westvleteren Wvl AG 1977 Vleteren V
Wetteren Ovl G 1982 Wetteren V
Wevelgem Wvl G 1831 Wevelgem V
Wezemaal Vlbr AG 1977 Rotselaar V
Wezemaal Vlbr AP 1899 Kortrijk-Dutsel V
Wezembeek-Oppem Vlbr G 1884 Wezembeek-Oppem V
Wezembeek-Oppem Vlbr GA 1884 T'ervuren V
Wezeren Vlbr AG 1965 Walshoutem V
Wezeren Vlbr GA 1898 Walsbets V
Wez-Velvain Ht AG 1977 Brunehaut W
Wibrin Lux AG 1977 Houffalize W
Wibrin Lux AP 1903 Nadrin W
Wichelen Ovl AP 1873 Schoonaarde V
Wichelen Ovl G 1977 Wichelen V
Widooie Lbg AG 1971 Haren V
Wiekevorst Ant AG 1977 Heist-op-den-Berg V
Wielsbeke Wvl G 1982 Wielsbeke V
Wielsbeke Wvl GA 1982 Dentergem V
Wierde Nam AG 1977 Namur W
Wierde Nam AP 1870 Sart-Bernard W
Wiers Ht AG 1977 Péruwelz W
Wiesme Nam AG 1977 Beauraing W
Wieze Ovl AG 1977 Lebbeke V
Wihéries Ht AG 1977 Dour W
Wihéries Ht AP 1975 Honnelles W
Wihogne Lge AG 1977 Juprelle W
Wijchmaal Lbg AG 1977 Peer V
Wijer Lbg AG 1971 Kozen V
Wijnegem Ant G 1831 Wijnegem V
Wijshagen Lbg AG 1971 Meeuwen V
Wijshagen Lbg AP 1970 Houthalen V
Wijtschate Wvl AG 1977 Heuvelland V
Wilderen Lbg AG 1971 Duras V
Willaupuis Ht AG 1977 Leuze-en-Hainaut W
Willebringen Vlbr AG 1965 Honsem V
Willebroek Ant AP 1975 Puurs V
Willebroek Ant G 1977 Willebroek V
Willemeau Ht AG 1977 Tournai W
Willerzie Nam AG 1977 Gedinne W
Wilmarsdonk Ant AG 1929 Antwerpen V
Wilrijk Ant AG 1983 Antwerpen V
Wilrijk Ant AP 1912 Antwerpen V
Wilrijk Ant GA 1919 Hoboken V
Wilsele Vlbr AG 1977 Leuven V
Wilsele Vlbr AP 1845 Leuven V
Wilskerke Wvl AG 1977 Middelkerke V
Wilskerke Wvl AP 1911 Middelkerke V
Wimmertingen Lbg AG 1977 Hasselt V
Winenne Nam AG 1977 Beauraing W
Wingene Wvl AP 1919 Hertsberge V
Wingene Wvl G 1977 Wingene V
Winksele Vlbr AG 1977 Herent V
Winksele Vlbr AP 1958 Leuven V
Winseler (Luxemburg) Lux AP 1843 Wardin W
Wintershoven Lbg AG 1977 Kortessem V
Wintershoven Lbg GA 1956 Vliermaalroot V
Witry Lux AG 1977 Léglise W
Wodecq Ht AG 1977 Ellezelles W
Woesten Wvl AG 1977 Vleteren V
Wolkrange Lux AG 1977 Messancy W
Wolkrange Lux AP 1975 Arlon W
Wolvertem Vlbr AG 1977 Meise V
Wommelgem Ant G 1831 Wommelgem V
Wommersom Vlbr AG 1977 Linter V
Wonck Lge AG 1977 Bassenge W
Wonck Lge GA 1865 Bassenge V
Wondelgem Ovl AG 1977 Gent V
Wondelgem Ovl AP 1885 Gent V
Wondelgem Ovl AP 1900 Gent V
Wondelgem Ovl GA 1886 Oostakker V
Wondelgem Ovl GA 1886 Evergem V
Wondelgem Ovl GA 1920 Gent V
Wontergem Ovl AG 1977 Deinze V
Wortegem Ovl AG 1970 Wortegem-Petegem V
Wortegem-Petegem Ovl AP 1975 Oudenaarde V
Wortegem-Petegem Ovl AP 1975 Kluisbergen V
Wortel Ant AG 1977 Hoogstraten V
Woubrechtegem Ovl AG 1977 Herzele V
Woumen Wvl AG 1977 Diksmuide V
Woumen Wvl AP 1975 Houthulst V
Wulpen Wvl AG 1971 Oostduinkerke V
Wulpen Wvl AP 1971 Veurne V
Wulvergem Wvl AG 1977 Heuvelland V
Wulveringem Wvl AG 1971 Beauvoorde V
Wuustwezel Ant AP 1975 Kalmthout V
Wuustwezel Ant G 1982 Wuustwezel V
Wuustwezel Ant GA 1982 Hoogstraten V
Wuustwezel Ant GA 1982 Kalmthout V
X Naar index
Xhendelesse Lge AG 1977 Herve W
Xhendremael Lge AG 1971 Alleur W
Xhoris Lge AG 1977 Ferrières W
Y Naar index
Yernée-Fraineux Lge AG 1977 Nandrin W
Yves-Gomezée Nam AG 1977 Walcourt W
Yvoir Nam G 1977 Yvoir W
Z Naar index
Zaffelare Ovl AG 1977 Lochristi V
Zaffelare Ovl AP 1964 Gent V
Zandbergen Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Zande Wvl AG 1977 Koekelare V
Zande Wvl AP 1970 Sint-Pieters-Kapelle V
Zande Wvl AP 1970 Spermalie V
Zandhoven Ant G 1982 Zandhoven V
Zandhoven Ant GA 1982 Nijlen V
Zandvliet Ant AG 1959 Antwerpen V
Zandvoorde Wvl AG 1971 Oostende V
Zandvoorde Wvl AG 1971 Geluveld V
Zandvoorde Wvl GA 1900 Oostende V
Zarlardinge Ovl AG 1977 Geraardsbergen V
Zarren Wvl AG 1971 Zarren-Werken V
Zarren Wvl AP 1971 Houthulst V
Zarren-Werken Wvl AG 1977 Kortemark V
Zaventem Vlbr G 1982 Zaventem V
Zedelgem Wvl AP 1919 Veldegem V
Zedelgem Wvl G 1977 Zedelgem V
Zeebrugge Wvl AP 1990 Brugge V
Zegelsem Ovl AG 1971 Brakel V
Zele Ovl AP 1975 Lokeren V
Zele Ovl G 1982 Zele V
Zelem Lbg AG 1977 Halen V
Zellik Vlbr AG 1977 Asse V
Zelzate Ovl AP 1927 Gent V
Zelzate Ovl AP 1964 Gent V
Zelzate Ovl G 1831 Zelzate V
Zemst Vlbr AP 1975 Kapelle-op-den-Bos V
Zemst Vlbr G 1982 Zemst V
Zemst Vlbr GA 1982 Mechelen V
Zepperen Lbg AG 1977 Sint-Truiden V
Zepperen Lbg AP 1970 Rijkel V
Zerkegem Wvl AG 1977 Jabbeke V
Zétrud-Lumay Brwal AG 1977 Jodoigne W
Zétrud-Lumay Brwal AP 1922 Outgaarden V
Zétrud-Lumay Lbg AP 1962 Hoegaarden V
Zevekote Wvl AG 1971 Gistel V
Zeveneken Ovl AG 1977 Lochristi V
Zeveneken Ovl GA 1919 Lochristi V
Zeveren Ovl AG 1971 Deinze V
Zevergem Ovl AG 1977 De Pinte V
Zevergem Ovl AP 1975 Merelbeke V
Zichem Vlbr AG 1977 Scherpenheuvel-Zichem V
Zichem Vlbr AP 1928 Averbode V
Zichen-Zussen-Bolder Lbg AG 1977 Riemst V
Zillebeke Wvl AG 1977 Ieper V
Zillebeke Wvl AP 1970 Ieper V
Zingem Ovl AP 1975 Gavere V
Zingem Ovl AP 1975 Zwalm V
Zingem Ovl G 1982 Zingem V
Zingem Ovl GA 1982 Nazareth V
Zoerle-Parwijs Ant AG 1971 Westerlo V
Zoersel Ant G 1982 Zoersel V
Zoersel Ant GA 1982 Malle V
Zolder Lbg AG 1977 Heusden-Zolder V
Zolder Lbg AP 1975 Zonhoven V
Zolder Lbg AP 1975 Houthalen-Helchteren V
Zolder Lbg AP 1846 Stokrooie V
Zomergem Ovl G 1977 Zomergem V
Zonhoven Lbg AP 1975 Houthalen-Helchteren V
Zonhoven Lbg AP 1975 Heusen-Zolder V
Zonhoven Lbg G 1975 Zonhoven V
Zonnebeke Wvl AP 1970 Zillebeke V
Zonnebeke Wvl AP 1975 Langemark-Poelkapelle V
Zonnebeke Wvl G 1977 Zonnebeke V
Zonnegem Ovl AG 1977 Sint-Lievens-Houtem V
Zottegem Ovl G 1977 Zottegem V
Zoutenaaie Wvl AG 1971 Veurne V
Zoutleeuw Vlbr G 1982 Zoutleeuw V
Zuidschote Wvl AG 1971 Boezinge V
Zuienkerke Wvl G 1982 Zuienkerke V
Zuienkerke Wvl GA 1932 Brugge V
Zuienkerke Wvl GA 1932 Dudzele V
Zuienkerke Wvl GA 1932 Lissewege V
Zulte Ovl G 1982 Zulte V
Zulte Ovl GA 1982 Waregem V
Zulzeke Ovl AG 1971 Kluisbergen V
Zutendaal Lbg G 1831 Zutendaal V
Zwevegem Wvl G 1977 Zwevegem V
Zwevezele Wvl AG 1977 Wingene V
Zwijnaarde Ovl AG 1977 Gent V
Zwijnaarde Ovl AP 1975 Merelbeke V
Zwijndrecht Ant AP 1923 Antwerpen V
Zwijndrecht Ant G 1831 Zwijndrecht V
Overzicht codes              
Provincies :
Ant = Antwerpen (Anvers)
Br = Brussel (Bruxelles)
Brwal = Brabant Wallon (Waals Brabant), sedert 1/1/1995, avant Brabant
Ht = Hainaut (Henegouwen)
Lbg = Limburg (Limbourg)
Lge = Liège (Luik)
Lux = Luxembourg (Luxemburg)
Nam = Namur (Namen)
Ovl = Oost-Vlaanderen (Flandre Orientale)
Vlbr = Vlaams Brabant (Brabant Flamand), depuis 1/1/1995, avant Brabant
Wvl = West-Vlaanderen (Flandre Occidentale)
Regio's :
B : Brussel (Bruxelles)
V : Vlaanderen
W : Wallonië


Bron: Dhr Sylvain Devriendt